Poprzedni temat «» Następny temat
Restauracja Magillo a Wieliczka
Autor Wiadomość
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 19-12-2012, 20:31   

solniak, wyrok już zapadł :(: ktoś kto chce zrobić cokolwiek i zarobić jest wrogiem numer jeden, musi być układ :619:
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 19-12-2012, 20:50   

Zastanówmy się czy Urząd jest w porządku i dlaczego jest winny.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 19-12-2012, 21:24   

solniak napisał/a:
Ale zacznijmy podejrzenia od konkretu, a nie od podejrzenia, że jest podejrzenie.
Alleś namieszał!
 
     
Jacek8 
Siuda Baba


Osiedle: Lekarka
Wiek: 49
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 59
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-12-2012, 06:39   

Nie wiemy skąd się wzięło Magillo na Rynku, ale dobrze że jest.
_________________
Jacek
 
     
sprox
Mina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 1256
Wysłany: 20-12-2012, 11:45   

Nie lubie pizzy :D
_________________
Unión Europea nos trae por la calle de amargura.
European Union brings us down the street of bitterness.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 20-12-2012, 19:07   

Cytat:
Nie wiemy skąd się wzięło Magillo na Rynku, ale dobrze że jest.

A co w tym dobrego ?
_________________
 
     
woykr 
Żupnik


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: 21-12-2012, 14:12   

Koledzy po co się spierac czy ktos cos podejrzewa czy ktos coś wie po prostu widac w tym dziwną sytuacje!
Kontaktując sie z magistratem wiadomo jaka odp się dostanie wszytsko jest zrobione wg procedur i przepisów!
Przetargi da się tak ustawić żeby wygrała jedna firma!

Ja nikogo nie oskarżam po prostu stwierdzam fakt że jest to dziwna sytuacja Magillo jest na każdej większej imprezie miasta Wieliczka i do tego jest głównym cateringiem!
Moim skromnym zdaniem powinny byc jakies zmiany kulinarne jest cała masa firm i nie tylko Pizzerii które mogą zaspokoić apetyty Wieliczan!

To ze dla mnie jest to dziwna sytuacja dla innych ( w tym decyzyjnych osób ) moze byc całkiem normalna, może większości odpowiada Magillo i ich kuchnia jako wizytówka Wieliczki!
W takiej sytuacji mój głos można uznac za nie ważny ja się dostosuję ;)
 
     
dawidsurowka 
Sztolnia


Osiedle: Lekarka
Wiek: 38
Dołączył: 22 Gru 2010
Posty: 152
Wysłany: 22-12-2012, 23:26   

Stwierdzasz fakt, ale insynuujesz
_________________
DAWID
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-12-2012, 09:32   

woykr napisał/a:

Moim skromnym zdaniem powinny byc jakies zmiany kulinarne jest cała masa firm i nie tylko Pizzerii które mogą zaspokoić apetyty Wieliczan!


a moim nie.. trzeba mieć jeszcze zaplecze, doświadczenie w obsługiwaniu podobnych imprez.. widzisz którąś pizzerię która się wyrobi przy podobnej liczbie ludzi do wykarmienia? być może jest tak że przetarg obejmuje cykl imprez na których magillo dostarcza catering..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
woykr 
Żupnik


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: 23-12-2012, 11:01   

Tsubasa napisał/a:
woykr napisał/a:

Moim skromnym zdaniem powinny byc jakies zmiany kulinarne jest cała masa firm i nie tylko Pizzerii które mogą zaspokoić apetyty Wieliczan!


a moim nie.. trzeba mieć jeszcze zaplecze, doświadczenie w obsługiwaniu podobnych imprez.. widzisz którąś pizzerię która się wyrobi przy podobnej liczbie ludzi do wykarmienia? być może jest tak że przetarg obejmuje cykl imprez na których magillo dostarcza catering..


Mam nadzieje ze nie chcesz mi wmowic ze ta restauracja jest jedynym cateringiem w Malopolsce ktory da sobie rade z obsluga naszego miasteczka !
Owszem moze byc jedynym spelniajacym wymogi przetargu.
Wiesz rozumiem ze miasto moglo wybrac ta restauracje jako katering ale PR powinien wiedziec ze takimi imprezami mianuja Miasto a nie prywatna firme.
Daje do myslenia mocno obrandowana reklamą Magillo impreza na rynku na ktora osobiscie burmistrz zaprasza sms-em W Sonym miescie fruwaja rekla.y na telebimie! Wiec kogo promuje miasto za publiczne pieniadze????
 
     
Aleksander
Bałwan solny


Dołączył: 06 Lis 2010
Posty: 240
Wysłany: 23-12-2012, 11:03   

Nasz Rynek umarł w momencie gdy zlikwidowano okrąglaka czasami zwanego akwarium.
Dobrze że coś się dzieje, może coś wymyślą również na okres letni ;)
 
     
greg
Mina


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 1254
Wysłany: 23-12-2012, 11:17   

woykr napisał/a:
nie chcesz mi wmowic ze ta restauracja jest jedynym cateringiem w Malopolsce ktory da sobie rade z obsluga naszego miasteczka !

Czy Ty jesteś jakąś konkurencją, która przegrała przetarg? Takie można odnieść wrażenie.
Mnie to ani parzy ani ziębi.
Też daj kasę i się reklamuj - chyba, że masz dowody - to zgłoś gdzie trzeba.
Inaczej jesteś nudny.
 
     
woykr 
Żupnik


Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 71
Wysłany: 23-12-2012, 11:53   

Nie mam nic wspolnego z kuchnia nie bralem udzialu w przetargach o czym pisalem na samym poczatku. Mam prawo do wyrazania swojej opini jezeli cie to nudzi nie czytaj! Moja sprawa ze mi nie pasuje taka promocja miasta miedzy innymi za moja kase. Innym nie pasuja hurtowe inwestycje w osrodki sportowe w Wieliczce czy tez na sile wpychane w kazdym miejscu fontanny (zreszta tez sie pod tym podpisuje) Wiadomo ze cala dyskusja zejdzie do obozowych okopow zwolenjikow i przeciwnikow.
Jednak gdyby miasto wspolnie z magillo zrobili fajny katering nie brandujac na sile pizzeri nic bym nie wspomjial! (owszem mozna naznaczyc kto gotuje ale nie reklamy wieksze od banera powiatu Wielickiego-organizatora imprezy na rynku)
Moje zdanie od dawna jest niezmienne PR Wieliczki jest nie przemyslane i slabe!!

Ps: biore udzialy w przetargach publicznych i swiadcze uslugi dla instytucji Panstwowych ( nie czytaj usl cateringowe) i wiem ze w wiekszosci przypadkow sa zapisy o nie brandowaniu swoich uslug.
 
     
andrzej2011
Komora


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 197
Wysłany: 23-12-2012, 12:17   

Przez lata na Rynku nie działo się nic, tłum narzekających był wielki. Teraz Magillo i znowu narzekania !!! Nie wchodźmy w szczegóły, jest lepiej bo jest coś !!!
 
     
sprox
Mina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 1256
Wysłany: 23-12-2012, 12:29   

Aleksander napisał/a:
Nasz Rynek umarł w momencie gdy zlikwidowano okrąglaka czasami zwanego akwarium.

Tu sie zgadzam. Okraglak niektorym wadzil, ale mnie pasowal i wnosil zycie w Rynek wieczorny.
_________________
Unión Europea nos trae por la calle de amargura.
European Union brings us down the street of bitterness.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16