Poprzedni temat «» Następny temat
Pobudżmy do życia osiedle MARDIMEX
Autor Wiadomość
Doroty
Gość
Wysłany: 15-03-2007, 22:31   

Pozdrawiam mieszkańców tego osiedla.
 
     
kaka
Gość
Wysłany: 17-08-2009, 20:51   

Czy mieszkania na Mardimexie to zaszczyt czy kara ? W ostatnim czasie mieszkancy bloku 77-79 przeżywają HORROR to rozkopana ulica - zemsta ponoc pana Marcinka za uwagi co do jakosci wykończenia bloków , notoryczne prawie codzienne wyłaczanie wody w kranach , kłęby kurzu z pobliskiej budowy domków i wizytówka -to zwały śmieci przed oknami bloku 79 ! Administracja ma to wszysko w .... nosie a człowiek po pracy nawet się umyc nie może i usypia z kłębami kurzu w płucach , naprawdę wesoło jest na naszym OSIEDLU !!!
 
     
kaka
Gość
Wysłany: 17-08-2009, 21:01   

Osobnym problemem jest spływające błoto z budowy na to co pozostało z brukowanej nawierzchni - która została wykonana z ekstra składek mieszkańców !!!
 
     
ania
Gość
Wysłany: 10-10-2009, 15:02   

witam,
jestem nowym użytkownikiem tego forum, piszę z prośbą żeby dowiedzieć się od mieszkańców jak mieszka się na reformackiej.za kilka miesięcy planuje kupno mieszkania właśnie na tym osiedlu. i chciałabym być pewna 100% swojego wyboru. będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi.
pozdrawiam
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-10-2009, 15:04   

Szczerze mowiac bez wizji lokalnej ja bym nie kupowal.
Przyjedziesz zobaczysz, ksiezycowa droge dojazdowa i inne atrakcje :)
A tak pozatem to pewnie mieszka sie podobnie jak na wszystkich nowych osiedlach :)
Moze z nietypowych rzeczy , czasami w gniazdkach wieje wiatr :)
_________________
 
     
ania
Gość
Wysłany: 10-10-2009, 15:35   

dzięki za odpowiedź. trochę mnie podłamałeś bo byłam przekonana ze to jest właśnie to! a tutaj takie zaskoczenie...
 
     
ania
Gość
Wysłany: 10-10-2009, 15:46   

dodam jeszcze, że byłam już na tym osiedlu i wydawało mi się naprawdę ok, jedynie może poza droga i to, że jest tam troszkę ciemno(byłam wieczorną porą). ale wiadomo, że jak człowiek przyjedzie raz to wszystko się może podobać. a jak się troszkę pomieszka to wszystko zaczyna wychodzić.dlatego wolałabym wcześniej o czymś wiedzieć :) np już wiem, że czasami z gniazdek wieje wiatr ;)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-10-2009, 16:37   

Sa tez plusy :)
Sa mili mieszkancy , fajne przedszkole, super plac zabaw urzadzony przez samych rodzicow, dosc blisko do przystanku i do DK4 oraz A4.
Niedlugo jak odpala tranzyt ciezarowek przez A4 bedzie luzniej i ciszej na mardimexie :)

Ogolnie musisz sama rozwazyc plusy i minusy.

A powiedz w ktorej czesci mialas kupic to meszkanie ? W nowych domach, w starych, w blokach ?
_________________
 
     
ania
Gość
Wysłany: 10-10-2009, 16:52   

to jest z blok z 99r. patrząc od wjazdu na reformacka to jest ostatni blok po lewej stronie.
na pewno atutem tego mieszkania jest duży taras. teraz w nowych budownictwach to tragiczne są balkony.i ten blok podoba mi sie pod tym wzgledem ze niemam blisko na przeciwko sasiadow :)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-10-2009, 17:18   

To pewnie chodzi ci o ten blok vis a vis sklepu :)
Miejsce ciekawe, dojazd nawet nei tak zle.
Problemy jakie tam sa to rzeczka ( kanal przed blokiem ) , ktory lubi wylewac przy sporych opadach i zalewac dojazd droge i sklep.
Wiem ze kiedys byly tam problemy z poszyciem dachowym , ale zdaje sie ze zostalo to wymienione i chyba jest ok.

jedno Co wedlug mnie tam troche przeszkadza to bliskosc smietnika ktory w lecie przyciaga wszysto co zywe miauczy lata i bzyczy :)

Jezlei cena dobra nie ma co zalowac, ale poszukaj w wieliczce w roznych miejscach.
Mozna znalezc domki z cena 3300/m2 brutto !
Mieszkania przy parku tez sporo stanialy a sa gotowe i w ciut lepszje lokalizacji :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 16