Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
31-01-2011, 09:15
PO CO ORLIK W KRZYSZKOWICACH ???
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-06-2010, 15:46   

Zamiast tutaj pomstować, może lepiej się poudzielać?
Nie podoba się wam to co się dzieje w Krzyszkowicach to macie niebawem okazję wyrazić to w nadchodzących wyborach.
Tak poza tym to jeszcze, przynajmniej teoretycznie, istnieje coś takiego jak rada osiedla, powinny być jakieś zebrania, spotkania itd. itp.
Jak to nie działa jak należy to trzeba się zorganizować i próbować zrobić po swojemu.

Wracając zaś do Orlika, z tego co się dowiedziałem to faktycznie od poniedziałku do piątku Orlik jest otwarty do 20:00, w sobotę i niedzielę zaś do 22:00.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Andrzej F.
Gość
Wysłany: 10-06-2010, 16:39   

master7 napisał/a:
Wracając zaś do Orlika, z tego co się dowiedziałem to faktycznie od poniedziałku do piątku Orlik jest otwarty do 20:00, w sobotę i niedzielę zaś do 22:00.


Nie wiem skąd masz te informacje ale wydają mi się nieprawdziwe, albowiem nie dalej jak wczoraj chciałem umówić termin na sobotę lub niedziele po 20;00 ale usłyszałem od instruktora sportu, że orlik cały tydzień jest czynny do 20;00 !
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 10-06-2010, 21:17   

Tsubasa napisał/a:
no ale czy przez fakt że jest otwarty do godziny 20 to możemy powiedzieć że są to zmarnowane pieniądze? przecież będą korzystać z niego szkoły - czy nie takie jest główne założenie Orlików?

Jeżeli mają korzystac głównie szkoły, to powiedz mi czy według ciebie muszą to być obiekty z tak zaawansowaną infrastrukturą jak orlik ?, bo wg. mnie nie.

Tsubasa napisał/a:
coś mi się wydaje że problem to jest dla kilku osób którzy chcieliby pograć za darmola a nie mogą

I tutaj jesteś w "megabłędzie" bo nie jest to problem kilku osób tylko kilkudziesięciu albo może i więcej. Spróbuj zarezerwować termin na Orliku w parku, terminy do m-c i dłuższe, a orlik w Krzyszkowicach miał ten problem rozwiązać, ale nie rozwiązuje ....

Tsubasa napisał/a:
była tam mowa o godzinach otwarcia? bo jak nie to możemy dywagować ale bez większego sensu..

Napisane jak byk w regulaminie który wisi na obiekcie:
- szkoły: pn-pt 08.00 - 16.00,
- boiska dostępne dla wszystkich chętnych: pn-pt 16.00 - 22.00 sob-niedz 10.00 - 22.00 !!!

W zwiazku z tą sytuacją wybieramy się kilkunastoosobową ekipą do Pana Burmistrza i zapewniam, iż nie będzie to miła pogawędka.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 10-06-2010, 21:22   

Myślę, że to granda.
Gdy wydaje się taaaaakie pieniądze na inwestycje, nie można tak ograniczać możliwości wykorzystywania obiektu.

Cisza nocna obowiązuje od 22:00, więc argument o prawie mieszkańców do spokoju ma się nijak do zamykania obiektu o 20:00.
Może jakaś ważna :< osoba mieszka koło boiska? Na przykład ta, która wylobbowała zbudowanie Orlika właśnie w Krzyszkowicach?

Tak jak master napisał: zróbcie coś! Rada osiedla, zapytanie lub petycja do burmistrza, podrzucenie tematu i prośba o interwencje w Kurierze Wielickim, Głosie Wielickim, TVP Kraków, Radio Kraków, Gazeta Wyborcza wydanie lokalne, Dziennik Polski, itp.

Wykorzystajcie ten czas między 20:00-22:00 na pisanie, to może kiedyś jeszcze pogracie sobie w tych godzinach. :)

Na marginesie:
Jak to jest że oba Orliki, oraz duży plac zabaw powstały w zachodniej Wieliczce, a nic nie powstało we wschodniej Wieliczce?

Wyobrażacie sobie dzieciaki ze wschodnich osiedli i wsi na wschód od Wieliczki, przemierzających całe miasto by pokopać piłkę w fajnych warunkach (do 20:00 oczywiście :-) )???
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 10-06-2010, 21:28   

solniak napisał/a:
Tak jak master napisał: zróbcie coś! Rada osiedla, zapytanie lub petycja do burmistrza, podrzucenie tematu i prośba o interwencje w Kurierze Wielickim, Głosie Wielickim, TVP Kraków, Radio Kraków, Gazeta Wyborcza wydanie lokalne, Dziennik Polski, itp.


Jeżeli sytuacja się szybko nie zmieni to zapewniam Cię, że zrobi się głośno o tym w mediach.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-06-2010, 21:50   

Sid napisał/a:

I tutaj jesteś w "megabłędzie" bo nie jest to problem kilku osób tylko kilkudziesięciu albo może i więcej. Spróbuj zarezerwować termin na Orliku w parku, terminy do m-c i dłuższe, a orlik w Krzyszkowicach miał ten problem rozwiązać, ale nie rozwiązuje ....



hmm.. a to ciekawe. ostatnio w sobotę grałem. rezerwowane było wcześniej - potem grupa po nas nie przyszła więc pograliśmy dłużej.. nie było problemu

czy zarezerwowanie boiska na miesiąc wcześniej to dla Was ujma czy musicie mieć puste wtedy, kiedy akurat pasuje?
zarezerwujcie sobie wcześniej i potem powielajcie to co tydzień. od jesieni będzie jeszcze gorzej bo startuje amatorska liga Orlika (mam nadzieję w niej pograć)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Adam
Gość
Wysłany: 10-06-2010, 22:13   

ch
Sid napisał/a:
W zwiazku z tą sytuacją wybieramy się kilkunastoosobową ekipą do Pana Burmistrza i zapewniam, iż nie będzie to miła pogawędka.


jak go zastaniecie życzę powodzenia
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-06-2010, 22:15   

hehe no teraz to już musztarda.. urzędnicy na pewno mu jutro doniosą o zamiarach Sida :D
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-06-2010, 13:16   

Andrzej F. napisał/a:
Nie wiem skąd masz te informacje ale wydają mi się nieprawdziwe, albowiem nie dalej jak wczoraj chciałem umówić termin na sobotę lub niedziele po 20;00 ale usłyszałem od instruktora sportu, że orlik cały tydzień jest czynny do 20;00 !

Faktycznie jest tak jak mówisz. Miałem złe informacje.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
tomi
Gość
Wysłany: 17-06-2010, 22:34   

Straszna wtopa na tym orliku wakacje ida a tu niema jak pograc wieczorami. Mam nadzieje ze buristrz pujdzie po rozum do glowy i pusci orlika do 22 a lokalni mieszkancy niech przyjda i pokibicuja a nie blokuja, psy ogrodnika jedne.
 
     
sara
Gość
Wysłany: 18-06-2010, 06:41   

inwestycja nie udana złe miejsce nie przemyślana decyzja zresztą to norma u naszego burmistrza.
Orlik dostępny dla mieszkańców przez cztery godziny to źle wydane pieniadze ciekawe czy ktoś poniesie konsekwencje.
odp. Nikt nie poniesie w tym urzędzie nie kara sie kolegów a tym bardziej burmistrz burmistrza
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 18-06-2010, 06:49   

Chwila... nie bym bronił burmistrza, ale czy ktoś zgłosił sprawę i dostał odpowiedź? Jeżeli tak i był ona negatywna to można jeździć. Jeżeli jeszcze nic nie wiadomo to wstrzymał bym się z opiniami kto jest zły, a kto dobry. Na razie ktoś - wiadomo już dokładnie kto się pod tym podpisał, czy to tylko widzimisię osoby zarządzającej - ograniczył dostęp do Orlika i należy dowiedzieć się kto, a następnie odwołać od tej decyzji.
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-06-2010, 07:00   

Z tego co ja wiem to skrócenie czasu otwarcia spowodowane jest protestami kilku okolicznych rodzin.

Trudno dywagować w ciemno, ale faktycznie zastanawiające jest to, że najprawdopodobniej nie pomyślano o tym wcześniej. Jeśli ktoś ma dom zaraz obok orlika to jest oczywistym, że szlag go trafi jeśli cały rok ma mieć codziennie do 22 boisko zaglądające przez okna do domu (światło i hałas). Ja bym też pewnie protestował...
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 18-06-2010, 07:09   

Jeden ma Orlika, drugi autostrade, trzeci sklep calonocny.... Uroki mieszkania w cywilizacji.
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 18-06-2010, 07:29   

Ale czy Orlik łamie jakieś przepisy?
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 18