Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: master7
03-10-2011, 08:01
PJN w Wieliczce
Autor Wiadomość
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 24-05-2011, 16:06   

Nowe, marginalne partie łapią kogo się da - byle ktoś się złapał...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
SLAVKO
Solanka


Dołączył: 05 Gru 2010
Posty: 47
Wysłany: 24-05-2011, 22:49   

Z tego co się orientuję to poglady p.Masnego nigdy nie były zbieżne z jaśnie nam panującą PO i właśnie głównie z tego powodu utracił stanowisko dyrektora w Urzędzie Marszałkowskim. Na pewno jest pełnokrwistym Wieliczaninem - który dla Wieliczki zrobił wiele i się z Nią utożsamia .
Dla mnie najważniejsze jest to aby ten któremu powierzyłem mój głos , nie zapomniał gdzie jest jego elektorat wyborczy i na drugi dzień po wybraniu ,nie urósł w siłę i samouwielbienie . Niestety patrząc po podwórku Wielickim nie wszyscy którzy piastują wysokie stanowiska , głosami wyborców z Wieliczki - utożsamiają się z interesem Wieliczan ! :027:
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 25-05-2011, 05:46   

Cytat:
Na pewno jest pełnokrwistym Wieliczaninem - który dla Wieliczki zrobił wiele i się z Nią utożsamia .

Możesz wymienić
A jezeli chodzi o pełnokrwistość to owszem, arogancja i chamstwem przypomina tych zatwardzialnych.
Cytat:
Dla mnie najważniejsze jest to aby ten któremu powierzyłem mój głos , nie zapomniał gdzie jest jego elektorat wyborczy i na drugi dzień po wybraniu ,nie urósł w siłę i samouwielbienie .

Obawiam sie ze masny Ci tego nie zagwarantuje, co widać po tym jak pędzi za stołkami w gminie.
Cytat:
Niestety patrząc po podwórku Wielickim nie wszyscy którzy piastują wysokie stanowiska , głosami wyborców z Wieliczki - utożsamiają się z interesem Wieliczan !

Taa tylko w wiekszości jest toi ta sama ekipa, czy to pis, czy pjn czy jeszcze inne KWW.
_________________
 
     
Ania5 
Szyb


Osiedle: Sienkiewicza
Wiek: 46
Dołączyła: 09 Lut 2011
Posty: 162
Wysłany: 25-05-2011, 09:02   

SLAVKO napisał/a:
Z tego co się orientuję to poglady p.Masnego nigdy nie były zbieżne z jaśnie nam panującą PO i właśnie głównie z tego powodu utracił stanowisko dyrektora w Urzędzie Marszałkowskim. Na pewno jest pełnokrwistym Wieliczaninem - który dla Wieliczki zrobił wiele i się z Nią utożsamia .
Dla mnie najważniejsze jest to aby ten któremu powierzyłem mój głos , nie zapomniał gdzie jest jego elektorat wyborczy i na drugi dzień po wybraniu ,nie urósł w siłę i samouwielbienie . Niestety patrząc po podwórku Wielickim nie wszyscy którzy piastują wysokie stanowiska , głosami wyborców z Wieliczki - utożsamiają się z interesem Wieliczan ! :027:


Pan Masny miał i ma duży konflikt z obecnym Marszałkiem Kozakiem i to był powód rozstania.
 
     
olekparasol 
Poprzecznia
Olek


Wiek: 44
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 124
Wysłany: 30-05-2011, 10:08   

Pytanie z kim pan Masny nie miał konfliktu, problem jest jeden on chyba zawsze chce być numerem jeden.
 
     
Armadam
[Usunięty]

Wysłany: 04-06-2011, 16:41   

Ania5 napisał/a:
SLAVKO napisał/a:
Z tego co się orientuję to poglady p.Masnego nigdy nie były zbieżne z jaśnie nam panującą PO i właśnie głównie z tego powodu utracił stanowisko dyrektora w Urzędzie Marszałkowskim. Na pewno jest pełnokrwistym Wieliczaninem - który dla Wieliczki zrobił wiele i się z Nią utożsamia .
Dla mnie najważniejsze jest to aby ten któremu powierzyłem mój głos , nie zapomniał gdzie jest jego elektorat wyborczy i na drugi dzień po wybraniu ,nie urósł w siłę i samouwielbienie . Niestety patrząc po podwórku Wielickim nie wszyscy którzy piastują wysokie stanowiska , głosami wyborców z Wieliczki - utożsamiają się z interesem Wieliczan ! :027:


Pan Masny miał i ma duży konflikt z obecnym Marszałkiem Kozakiem i to był powód rozstania.


Mi się wydaje, że to raczej z obecnym Marszałkiem Markiem Sową (PO) istniał większy konflikt, ale nie potwierdzam na 100%.
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 06-06-2011, 17:02   

Pan Masny często popada w konflikty międzyludzkie, największy sam z sobą :029:
 
     
izakot 
Sztolnia


Osiedle: Zadory
Pomogła: 1 raz
Wiek: 46
Dołączyła: 15 Gru 2010
Posty: 154
Wysłany: 18-06-2011, 19:20   

PJN się rozwija, mają swoje biuro w Różowej Kamienicy
_________________
Izabela
 
     
prezes 
Komora


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 185
Wysłany: 18-06-2011, 21:30   

W Różowej ma biuro Senator Klima, nie wiedziałem że PJN również ale to bliskie sobie partie więc mogą nawet dzielić biuro
_________________
PREZES
 
     
olekparasol 
Poprzecznia
Olek


Wiek: 44
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 124
Wysłany: 20-06-2011, 09:44   

Zbyt wielu chętnych i mało miejsc na Wiejskiej to powód powstania PJN
 
     
ewa1980 
Szyb
Ewa


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 163
Skąd: Trąbki-Wieliczka
Wysłany: 22-09-2011, 17:36   

Szkoda że Pan Masny jest na ostatnim miejscu, miał być w pierwszej trójce....
_________________
Ewa
 
     
olekparasol 
Poprzecznia
Olek


Wiek: 44
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 124
Wysłany: 22-09-2011, 21:49   

Widocznie był zbyt słaby, lub kiepsko się rozpychał :029:
 
     
pt_kozlowski
Skarbnik


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 85
Wysłany: 23-09-2011, 08:14   

Jest pierwszy od końca a to też ma znaczenie... Nie zawsze największą ilość głosów zbierają Ci z czołowych miejsc(tym bardziej że według mnie z tej listy z naszego okręgu Masny jest najmocniejszy). OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI!
 
     
andrzej2011
Komora


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 197
Wysłany: 23-09-2011, 10:12   

pt_kozlowski napisał/a:
Jest pierwszy od końca a to też ma znaczenie... Nie zawsze największą ilość głosów zbierają Ci z czołowych miejsc(tym bardziej że według mnie z tej listy z naszego okręgu Masny jest najmocniejszy). OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI!


mam wrażenie że jesteś rzecznikiem PJN

Jedynka to jedynka, ostatni to ostatni

Pan Masny fajny gość mocno zaangażowany w sprawy regionu, ale czy ma szanse ???
 
     
pt_kozlowski
Skarbnik


Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 85
Wysłany: 23-09-2011, 11:36   

andrzej2011 napisał/a:
pt_kozlowski napisał/a:
Jest pierwszy od końca a to też ma znaczenie... Nie zawsze największą ilość głosów zbierają Ci z czołowych miejsc(tym bardziej że według mnie z tej listy z naszego okręgu Masny jest najmocniejszy). OSTATNI BĘDĄ PIERWSZYMI!


mam wrażenie że jesteś rzecznikiem PJN

Jedynka to jedynka, ostatni to ostatni

Pan Masny fajny gość mocno zaangażowany w sprawy regionu, ale czy ma szanse ???

Podam Ci przykład z naszego terenu; w wyborach samorządowych w 2006 roku z gminy wieliczka z Przyjaznego Powiatu weszły dwie osoby: Andrzej Masny i Dariusz Zawiślan( startował bodajże z 13 miejsca!!!) a przed nim były większe "sławy" takie jak Jan Sikora czy Joanna Cieślik więc na dobrą sprawę miejsce nie ma większego znaczenia lecz poparcie społeczeństwa. Problem jest w tym że PJN w sondażach nie ma zbytniego poparcia niestety. PIS i PO powinni zastąpić PJN, Ruch Palikota, Prawica i może w końcu byłoby inaczej(może) a nie znowu PIS i PO....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18