Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:43
Market Point czyli dawne Praxi
Autor Wiadomość
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-11-2010, 11:49   

Tym bardziej wiec niech je dają za darmo. :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-11-2010, 16:08   

dajcie sobie już spokój.. co za różnica czy zapłacisz te 50gr więcej Solniak?

byłem wczoraj zrobić tam zakupy z ciekawości i co zauważyłem to, że ceny na średnim poziomie, panie gonią w ładnych fioletowych uniformach (pakują zakupy przy kasie - nie wiem czy to na otwarcie taki wybryk, czy to norma będzie) oraz że jest zdecydowanie jaśniej i jakby przestronniej niż w starym niedobrym Praxi.. także ode mnie +
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
jedzul
[Usunięty]

Wysłany: 14-11-2010, 16:52   

Mysle ,ze o sukcesie badz porazce zadecyduje polityka sprzedazy .
Miejsce na handel jest wrecz idealne.
Wszystko bedzie zalezalo od cen na codzienne produkty .
Pieczywo ,nabial ,wedliny ,mieso ,tluszcze .
Zakres tych cen zadecyduje o tym ,kto wygra.
A tu ceny sa wyzsze od konkurencji
Cos mi sie widzi ,ze tej konkurenji kilka sklepow nie przetrwa.
 
     
pavello 
Siuda Baba


Wiek: 40
Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 51
Skąd: N-H/Pawlikowice
Wysłany: 14-11-2010, 17:01   

Tsubasa napisał/a:
(pakują zakupy przy kasie - nie wiem czy to na otwarcie taki wybryk, czy to norma będzie)

W Praxi pamiętam też od czasu do czasu małolaty jakieś przy kasie pakowały a potem zaprzestali tego więc ciekawe jak będzie :P
_________________
http://nh2010.pl
Był, będzie, jest, Hutnik HKS!
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-11-2010, 17:49   

Tsubasa napisał/a:
dajcie sobie już spokój.. co za różnica czy zapłacisz te 50gr więcej Solniak?

Trzeba miec w życiu zasady. :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-11-2010, 18:46   

solniak napisał/a:
Trzeba miec w życiu zasady.


A ja tam popieram solniaka - kwestia ekologiczna stała sie motywem do zarabiania na tym co zawsze było darmowe. Mówi się że to eko..... a wszystko idzie na zapchanie kieszeni właścicieli. Siateczki są nadal, jednak teraz za nie trzeba płacić. Osoby które brały siatki nadal je biorą, znaczy się kupują :diabel2: Ci co brali pudełka nadal biorą pudełka i siatki materiałowe.

Ja tak samo wole iść do sklepu gdzie mam siateczkę za darmola, chociaż jak jest pudełko to pakuje do pudełka, bo więcej z tego dobroci płynie. Idealne jako rozpałka :D
Biedronka i tesco rządzą.

I jeszcze jedno na temat reklamówek. Nie wiem, czy to zmiana polityki, czy chwilowe braki, ale w Paleo przestali wydawać darmowe reklamówki. A to staje się minusem.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-11-2010, 18:51   

nietopesh napisał/a:
czy w Paleo przestali wydawać darmowe reklamówki.

Od kiedy? Kilka dni temu brałem ile chciałem. :)

Co do eko-szaleństwa, to nie dajmy się nabrać.
Globalnie o środowisku decydują zakłady produkcyjne, a ludzie przez rok, choćby chcieli nie zanieczyszczą środowiska tak jak jeden duzy zakład w tydzień.

Jedna wielka ściema dla mas, aby zajęli sie sobą i nie patrzyli na ręce koncernom.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-11-2010, 19:02   

solniak napisał/a:
Od kiedy?


Siostra mi coś dzisiaj mówiła, że podczas ostatnich zakupów już siateczki nie były wydawane tak chętnie i otrzymała od kasjerki tylko jedną, a zakupów było trochę więcej.
Więc nie wiem, czy chwilowy brak, czy nowa polityka.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-11-2010, 19:05   

Solniak a gdzie będziesz robił zakupy jak już wszędzie będą pobierać opłaty za siatki? na bazarze?
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 14-11-2010, 19:14   

Tsubasa napisał/a:
(pakują zakupy przy kasie - nie wiem czy to na otwarcie taki wybryk, czy to norma będzie)


W starym Praxi też pakowały do reklamówek zwłaszcza jak nie miały nic do roboty na zapleczu i z nudów pomagały przy pakowaniu:)
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-11-2010, 19:38   

Tsubasa napisał/a:
Solniak a gdzie będziesz robił zakupy jak już wszędzie będą pobierać opłaty za siatki? na bazarze?

Mam nadzieję, że to pytanie z tych gdzie będę chciał wyjechać jak PIS znowu dojdzie do władzy i wypisze Polskę z Unii...
Póki co, nie będę sobie zawracał głowy odpowiedzią na żadne z tych pytań. :)
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
jedzul
[Usunięty]

Wysłany: 14-11-2010, 20:10   

W Paleo nadal [po staremu .
Bylem wczoraj i nic nie gadali w sprawie siatek.
Natomiast rozmawialem z jednym z pracownikow i jest pomysl ,aby od nowego roku zakupy mozna bylo robic netem z dowozem do domu .
Ponoc juz mysla o tym bardzo intensywnie .
 
     
jedzul
[Usunięty]

Wysłany: 14-11-2010, 20:12   

nietopesh napisał/a:
solniak napisał/a:
Trzeba miec w życiu zasady.



Ja tak samo wole iść do sklepu gdzie mam siateczkę za darmola, chociaż jak jest pudełko to pakuje do pudełka, bo więcej z tego dobroci płynie. Idealne jako rozpałka :D
Biedronka i tesco rządzą.
.


Tylko co na to powie Burmistrz ?
Nie zabromi palenia kartonow ?
ps.ja tez tak robie i mam podpalke gratis
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-11-2010, 20:56   

Pamiętam na początku lat 90-tych, kiedy dorabiałem sobie handlem, posiadanie reklamówek na placu decydowało często o pozyskaniu klienta na placu, po prostu ludzie kupowali tam, gdzie nie musieli myśleć jak się zabrać. Koszt reklamówki był pomijalnie mały, nawet sprzedając same zapałki nie dopłacasz do reklamówki. Stąd zgadzam się z Solniakiem, brak reklamówek odbieram jako pazerność, a ponieważ często robię zakupy niespodziewanie (bo moja prezes zadzwoni, co kupić), to wybieram sklep, gdzie dostaje je gratis. W większości sklepów nie robią jednak z tego problemu.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 14-11-2010, 21:07   

"Market Point czyli dawne PRaxi" - tytuł tego wątku. Od dziś historia Wieliczki dzieli się na dwie epoki: przed i po upadku Praxi.

Na marginesie, każdy by wolał robić zakupy w MARKET POINT, niż w (politowanie) Praxi, prawda?
Sorry, miało być shopping, a nie zakupy. Z pewnością nie ma tam też ekspedientek, tylko shop assistents i płaci się cashem, gdy zapomniało sie swojej credit card.
Polskie poczucie (braku) polskiej wartości, marki i języka. Tu gnije cały zakompleksiały polski patriotyzm i fermentuje potem w nadmuchanych obchodach czegos tam z przeszłości.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 18