Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
23-12-2010, 11:06
Lekarze rodzinni
Autor Wiadomość
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2007, 20:34   

i jeszcze jeden plus lekarzy rodzinnych - nie strajkowali dzisiaj, odrobina normalności w niezbyt normalnej służbie zdrowia
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 19-07-2007, 16:10   

chyba pytanie pozostało bez odpowiedzi... Jak zapisać się do lekarzy rodzinnych przy ośrodku - póki co chodziłam (o ile potrzebowałam) do dr Karpierz i jest godna polecenia, ale kolejki ogromne, a właśnie słyszałam, że do rodzinnych można się umawiać na godzinę - jak się tam zapisać i gdzie dokłądnie sie tam wchodzi?
dzięki za pomoc
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 19-07-2007, 21:53   

dzaga napisał/a:
jak się tam zapisać i gdzie dokłądnie sie tam wchodzi?
jesli chcesz się zapisać wystarczy tam podejść a pani na recepcji wszytko Ci już wyjaśni, podobno wypelnia się jakąś deklarację wyboru lekarza. Gabinet miesci sie z tyłu osrodka, należy podejść drogą w kierunku blaszaków dla karetek, poźniej w prawo i w dół i już jesteś na miejscu na pewno się nie zgubisz.
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 20-07-2007, 08:43   

ostatnio znowu dotknely mnie tajemnicze dolegliwosci mięśniowe i co, zadzwonilam do lekarzy rodzinnych, godz. 8.40 a pani mowi: prosze przyjsc na 10.45. Dla mnie to byl szok, po tylu latach uzerania sie z naszym chorym osrodkiem do ktorego nie sposob sie dostac chocbys nie wiem jak zle sie czul. A tu bardzo przyjemnie, dokladne pytania i wyjasnienia, naprawde nie rozumiem tych, ktorzy jeszcze chodza do osrodka.
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-07-2007, 09:38   

Super, dzięki za info - w takim razie oleję już ośrodek i pójdę do rodzinnych. A co z opieką zdrowotną dla dzieci? Jest tam jakiś pediatra? Za dwa miesiące urodzi się nasze maleństwo i trezba wybrać na pewno też jakiegoś lekarza dla niego. W poniedziałek idę nas do nich zapisać, ale jak macie info o pediatrach u rodzinnych to byłabym wdzięczna.
i jeszcze raz dzięki :)
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-07-2007, 14:58   

ja ze swoim dzieckię chodze do doktor Bugajskiej i jestem zadowolony, nie jest ona strikte pediatrą ale jest OK. Skoro piszesz że urodzi Ci sie dziecko, to wspomnę ze jest bardzo miła Pani polożna środowiskowa Pani Kazimiera.
Pediatra chyba przyjmuje we wtorki ale bada dzieci przed szczepieniem. Jak pójdziesz to Panie wtłumaczą Ci to wszystko szczegółowo.

Debris napisał/a:
zadzwonilam do lekarzy rodzinnych, godz. 8.40 a pani mowi: prosze przyjsc na 10.45. Dla mnie to byl szok, po tylu latach uzerania sie z naszym chorym osrodkiem do ktorego nie sposob sie dostac chocbys nie wiem jak zle sie czul
ale jak sie wszscy przepisza do rodzinnych to bedzie tak samo :-) - oczywiście żartuję.
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 01-12-2008, 22:09   Lekarz I kontaktu poszukiwany

Nadszedł czas, aby zapisać się do lekarza pierwszego kontaktu, który nie mieszka 100 km od miejsca zamieszkania :) Mam jednak mieszane uczucia, co do przychodni na Szpunara (bylem tam kilka lat temu). Wiem, że wielu mieszkańców Wieliczki korzysta także ze służby zdrowotnej w Krakowie (Teligi, Rżąka).

A zatem czy możecie polecić dobry ośrodek w Wieliczce lub Krakowie, najlepiej bez dzikich zasad przyjęć i umawiania się do lekarza na zasadzie "traf na otwartą linię". Może jakiś NZOZ?

dzięki!
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 01-12-2008, 23:32   

anhelli, Polecam Ci rodzinnych na godzine nie ma problemow z dodzwonieniem się co prawda mieszczą się w tym samym budynku co Przychodnia... ale nie ma prownania ;]
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 02-12-2008, 13:01   

oseczka napisał/a:
anhelli, Polecam Ci rodzinnych na godzine nie ma problemow z dodzwonieniem się co prawda mieszczą się w tym samym budynku co Przychodnia... ale nie ma prownania ;]


Dziękuję, a czy lekarze "rodzinni" to taka nazwa potoczna, czy będę musiał to jakoś wyjasnic na miejscu? :)
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 02-12-2008, 13:33   

www.znanylekarz.pl
Cieszący się ogromną popularnością portal zawierający dane oraz opinie o lekarzach...jest sporo wpisów z Wieliczki.
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 02-12-2008, 23:32   

tak dokładnie to sa lekarze RODZINNI :P
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
Jacek Niemczyk 
Skrzat
Jacek


Osiedle: Park Kingi
Wiek: 61
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 30
Wysłany: 03-12-2008, 20:37   Rehabilitacja w domu Pacjenta.

STOWARZYSZENIE
„POMOCNE DŁONIE”
32-020 Wieliczka.ul.Kilińskiego.6. Tel./Fax. (012) 291-30-00
NIP: 683-18-92-547, REGON: 356721206
NR. KRS: 0000163747
www.sol-salt.blog.onet.pl
e-mail: jacekniemczyk@interia.pl



Stowarzyszenie „Pomocne Dłonie“ uprzejmie informuje, że prowadzi usługi w zakresie

rehabilitacji i masażu leczniczego. Zabiegi wykonują absolwenci Uniwersytetu

Jagielońskiego Colegium Medicum w domu pacjenta. Dojazd do 15 kilometrów bezpłatny.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 603 766 703.



CENNIK ZABIEGÓW

REHABILITACYJNYCH

REHABILITACJA

Neurologiczna 60 minut -45 zł
Kardiologiczna 60 minut -45 zł
Reumatologiczna 60 minut -45 zł
Pulmonologiczna 60 minut -45 zł
Bóle kręgosłupa
metoda Mc Kenzie 60 minut -45 zł

MASAŻ KLASYCZNY

Całego ciała 60 minut -50 zł
Kończyny górnej 20 minut -15 zł
Kończyny dolnej 20 minut -20 zł

Masaż kręgosłupa 30 minut -25 zł

Masaż grzbietu i pośladków 30 minut -30 zł

Masaż karku i mięśni kapturowych 20 minut -20 zł

Masaż limfatyczny i masaż bańką
całego ciała 60 minut -60 zł

MASAŻ SEGMENTARNY

Całego ciała 60 minut -50 zł
Kończyny górnej 20 minut -15 zł
Kończyny dolnej 20 minut -20 zł

Masaż relaksacyjny całego ciała 60 minut -60 zł

Refleksoterapia stóp 30 minut -25 zł
_________________
Jacek
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 29-12-2008, 18:43   

Witam,
czy możecie mi coś jeszcze napisać o dr Jolancie Wiśnieckiej-Tyrawa z WIELMEDu? W sieci nie znalazłem żadnych informacji na jej temat. Czy np. pracowała wcześniej na Szpunara i czy w WIELMEDzie przyjmuje tylko ona, czy ktoś jeszcze. Ich stronka jest w budowie: www.wielmed.com.pl Dzięki :)
_________________
Dr Bernard Hazelhof twierdzi, że dobrze mieć cele...
 
 
     
neszka
Kopacz


Dołączył: 10 Lis 2008
Posty: 5
Wysłany: 08-01-2010, 21:08   Lekarze Rodzinni w Wieliczce

mam pytanko ilu faktycznie przyjmuje lekarzy rodzinnych na Szpunara? i do kogo ewentualnie warto się zapisać? a czy opiekę pediatryczną też w ten sposób załatwię, jeżeli wpiszę się do rodzinnego, czy muszę jednak z niemowlakiem iść do Przychodni?
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 08-01-2010, 22:06   

Lekarz rodzinny sprawuje podstawową opiekę lekarską całej rodziny - od niemowlaka do staruszka. Nie oznacza to jednak obowiązku rejestrowania doń całej rodziny. Lekarze rodzinni p. Bugajska i p. Tyrawa pracowały razem w gabinecie przy ul. Szpunara. W wyniku nieporozumień ich drogi się rozeszły. Oba gabinety zatrudniają kilku lekarzy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 18