Poprzedni temat «» Następny temat
Kopalnia Soli
Autor Wiadomość
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 06-03-2009, 08:52   

Panowie rzućcie okiem na strefe zrzutu "Kopalniane wycieczki" tam są wasze wpisy.
Ale według mnie, to cały temat Kopalni Soli powinien być w dziale Humor
 
     
bajtlok2
Sztolnia


Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 157
Wysłany: 06-03-2009, 09:42   

gość1 napisał/a:
źle odczytałeś w L4 i chory mógł chodzić.
To, że ktoś ma wpisane, że może chodzić- choć jeśli to było zapalenie płuc ( zapewne wywołane ciężką i ofiarną pracą w nadgodzinach w kotłowni kopalnianej i teraz się to odbija) to lekarza by trzeba "ścignąć"- nie oznacza ,że jest zdolny do wykonywania pracy, bo nie jest L4!!! a taką na posiedzeniach wykonywał. Chciałbym przypomnieć, że niejeden "prywaciarz" stracił świadczenie i nieźle zapłacił za mniejsze przewinienia, ale bogów to nie dotyczy, ZUS kontroluje tylko tych co płacą podatki, bo ten pan akurat płaci je naszymi pieniędzmi. A to już nie jest śmieszne.
 
     
lasota 
Żupnik


Wiek: 45
Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 78
Wysłany: 09-03-2009, 21:26   

dokument z www.pfa.org.pl

Plik ściągnięto 186 raz(y)
55,24 KB
_________________
pozdrawiam
 
     
gość1
Gwarek


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: 10-03-2009, 12:55   

[quote="Bogusław Goleń2"]W odpowiedzi na sugestie Pana "NaCl", iż - jakoby - działania PFA miały wpływ na wysokość dotacji dla KSW w 2009r Bogusław Goleń

Mam pytanie do Pana Bogusława Golenia ws jego drogi życiowej w polityce

Czy to prawda że był Pan działaczem LPR?
a obecnie PiS?

Czy Pana działania skierowane przeciw byłemu Prezesowi KSW związane są z osobistą niechęcią czy wręcz nienawiścią do tego człowieka?
Po gorliwości i zapiekłości w wyszukiwaniu haków na tego człowieka można tak sądzić, ta walka nie ma nic wspólnego z bezstronnością i obiektywizmem. A jakie sukcesy PFA ma w tropieniu afer w Krakowie, bo jesteście mieszkańcami Ktakowa. To Pan i p. Łopata wykryliście korupcyjne afery p. TAJSTERA - byłego kierownika Zarządu Dróg? Chyba przespaliście taki interesujacy temat, ten facet został aresztowany i ma bardzo poważne zarzuty korupcyjne. To wielka klęska dla PFA w tropieniu afer i korupcji w Krakowie i okolicy. A w Wieliczce tak się Pan rozgościł i bije pianę na samych donosach i kapusiach.

Znalazłem w interecie kilka informacji o Pana karierze w polityce

OBWIESZCZENIE MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W KRAKOWIE
z dnia 20 października 2006 r.
o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych oraz o grupach list
w wyborach do Rady Miasta Krakowa zarządzonych na dzień 12 listopada 2006 r.
Miejska Komisja Wyborcza w Krakowie podaje informację
o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych oraz o grupach list.
Okręg Nr 4
Lista nr 2 – KW Liga Polskich Rodzin
1. KĘKUŚ Mariusz lat 33 zam. Kraków
2 (…)
12. SURMA Janusz Władysław lat 29 zam. Kraków
[/size]
13. GOLEŃ Bogusław Wiesław lat 50 zam. Kraków

:< GOLEŃ BOGUSŁAW - liczba uzyskanych głosów:111,NIE WYBRANY NA RADNEGO

Bogusław Goleń
funkcje Okręg Kraków, Komitety terenowe PiS, miasto Kraków,
Dzielnica VIII Kraków, Sekretarz
telefon 606 790304
email boguslawgolen@poczta.onet.pl


:D Pośród najaktywniejszych współpracowników, działających od zawiązania się PFA, wyróżniają się: pani Agnieszka Kielan, działacze PiS: Bogusław Goleń (b. prezes „Samorządnego Krakowa”)……

Ma pan jeszcze coś do dodania mieszkańcom Wieliczki i internautom?
Jakimi pobudkami kieruje się pan w tej SBeckiej nagonce na Pana Zarębskiego?
Ma pan z nim jakieś porachunki do załatwienia? Może to z miłości chrześcijańskiej tak gorliwie pan prowadzi śledztwo w wymyślonej sprawie? Ta działalność w PFA to tak za darmo, czy za konkretne pieniądze? A może stanowiska? Jak dobrze płacą, to można na boku dorobić bawiąc się w kapusia i donosiciela. :diabel:

PS
Master7 daruj sobie wycinanie tego wpisu, i przenoszenie go gdzieś tam....., to bardzo wiąże sie z tematem Kopalni, bo Pan Bogusław Goleń jest jej największym sympatykiem inicjatorem wielu wątków kopalnianych. Chciałbym się dowiedzieć coś o tym człowieku, o co mu chodzi, bo na pewno nie o dobro KSW, naiwni moze w to wierzą.
Ostatnio zmieniony przez gość1 10-03-2009, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2009, 13:18   

gość1 napisał/a:
Master7 daruj sobie wycinanie tego wpisu, i przenoszenie go gdzieś tam

Nie będę go wycinał, poczekam na odpowiedź pana Golenia. Chociaż w przedostatnim akapicie niektóre sformułowania mogłeś sobie podarować.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 14:01   

A ja bym skasowal :)
Bo post jest bez sensu :)
A forum to nie komisja sledcza, nie interesuje mnie gdzie byl i kim jets Pan golen.
Wazne jest to co robi OPZZ ( robil powinno byc ).

Nie dzialajmy na forum jak pis, oskarzenia, pomowienia, itd w obawie przed utrata wplywów.
_________________
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2009, 14:10   

przemo napisał/a:
Nie dzialajmy na forum jak pis, oskarzenia, pomowienia, itd

Bardzo słuszna uwaga. Proponuję, żebyś zaczął od własnych postów ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 14:15   

No comment
_________________
 
     
gość1
Gwarek


Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 10
Wysłany: 10-03-2009, 14:26   

[quote="przemo"]A ja bym skasowal :)
Bo post jest bez sensu :)
A forum to nie komisja sledcza, nie interesuje mnie gdzie byl i kim jets Pan golen.
Wazne jest to co robi OPZZ ( robil powinno byc ).

Faktycznie kolego, to nie komisja śledcza, która dąży do wyjaśnienia prawdy ale najgorsze wydanie sbeckich pomówień, oskarżeń bez podstawy, oczerniania i przyszywania łatek (delikatnie mówiąc), obrzydliwych kłamstw. Tak działali komuniści jeszcze niedawno, bo do 1989 roku. I to forum jest takim przedłużenie tuby SB. Każdy kto nie współpracował z komunistami, a ma podstawową wiedzę z historii PRL widzi na własne oczy co tutaj wypisujecie, jaką nagonkę rozkręciliście przeciwko Panu ZZ.

Widziałeś ostatni film o ks. Jerzym Popiełuszko?
Można sobie odświeżyć pamięć o tym polskim koszmarze i działaniach SB i jego kapusiów.

Kapusie dalej działają, nie poumierali, ani ich UFO nie porwało, SĄ OBOK NAS, PISZĄ NA TYM FORUM i itd, itd, itd

A odnośnie p. Bogusława Golenia, w przeciwieństwie do ciebie przemo, mnie interesuje kim jest ten niestrudzony tropiciel i jakie ma prawdziwe intencje w tym co robi. Niech się wypowie, chodź nie liczę na szczerość wypowiedzi - facet nie będzie demaskował się publicznie, to nie ten typ bohatera.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 15:05   

Wez zbyszek przestan wypisywac takie farmazony.
Siedzisz gdzies w ukryciu i piszesz takie bzdury ze zal cie sluchac.
Jak masz za duzo czas wez d00pe w troki i jedz na Kobierzynska moze CI tam pomoga.
Zrozum tez wkoncu ze ludzie Cie tu juz NIE CHCA !.
Kazdy ma Ciebie dosc w tym miescie od zwyklych obywateli po pracownikow kopalni.
Pomysl troche nad soba a pozniej próbuj oskarzac wszystkich o powiazania z SB, LPR itd itp.

Wylazi z Ciebie prymityw rzadkiej klasy, a tak sie wysmiewales z "jakichs magisterków" co kandyduja na prezesa.
Czym Ty mozesz zaimponować ? Tym co piszesz ? Jadem ? Ukladami ? Żołądkową ?

Nic Ci nie da mieszanie tutaj na forum bo mnei osobiście WA-LI kim jest golen i społka, ważne jest dla mnie to, że Ciebie juz nie ma a układy znikna z tego miasta szybko i skońćzy sie dominacja KSW nad miastem, może teraz złapie ono prowadziwy oddech.
Na te zmiany trzeba jednak pcozekać do następnych wyborów samorządowych

Ja nie mam ochoty rozliczac juz nikogo z komunizmu , sb i i innych podejrzen Twoich i Kaczynskich.
Mam dosc tego ze polowa polski zyje tym czy ktos byl agentem czy nie.
Ja nie chce tego nie interesuje mnie to , to juz jest historia a polowa agentow lezy pod ziemia. Dzieki takiej cudownej dociekliwosci jak Twoja, polowa ustaw, ludzi, przetargow jest sparalizowana, bo wobec wszystkich sa jakies podejrzenia oskarzenia i inne.
Kiedy to sie skonczy ???? ja mam tego dosc, mam dosc IPN i knucia kto jest z SB czy nei z SB.
A Ty sie pewnie czujesz wielce pokrzywdzony przez SB jako dzialacz S, a pamietasz jakie Ty masz korzenie ??? Jestes czysty jak łza ?



PS co ma popiełuszko do OPZZ ?
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2009, 15:51   

Cytat:
ważne jest dla mnie to, że Ciebie juz nie ma a układy znikna z tego miasta szybko i skońćzy sie dominacja KSW nad miastem

A wg. mnie informacje tego typu, kto stoi za przeciwnikami ZZ jest istotna. Bo może się Przemo okazać, że Twoje marzenie o zniknięciu układów z miasta, będzie nie do spełnienia. Jeden zastąpi drugi.

Nie bronię ZZ, ale żeby nie było jak z Dziurowiczem. Pamiętacie?
Wszyscy chcieli go wywalić, na stadionach pieśni śpiewali i udało się. Przyszedł odnowiciel. Listkiewicz. Jak to się skończyło, chyba jeszcze wszyscy pamiętamy i cały czas widzimy :/
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 15:53   

A znasz miejsce w polsce gdzie nie ma ukladow ?
Jedyne co to mozna zmienic uklad i cos moze to dac.
Obecny uklad sie nie sprawdzil wiec moze czas go zmienic na inny.
_________________
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 10-03-2009, 16:14   

gość1 napisał/a:
... widzi na własne oczy co tutaj wypisujecie, jaką nagonkę rozkręciliście przeciwko Panu ZZ.
Widziałeś ostatni film o ks. Jerzym Popiełuszko?

Jeszcze trochę, a napiszesz, że ZZ jest już w kaplicy, na zdjęciu obok papieża, czas więc najwyższy wynieść GO na ołtarze.
Wyczynia przecież cuda!
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 10-03-2009, 16:26   

przemo, a jesteś pewny że nowy układ będzie lepszy od starego? Już Kopernik stwierdził ze gorsze wypędza lepsze - dotyczyło to co prawda pieniądza, ale czy nie przełoży sie na ludzi? Jak na razie to wszyscy wieszają psy na ZZ a nikt nie przedstawia jakiejkolwiek lepszej kandydatury (gorszej tez nie). Na razie trwa nagonka , jak sie ZZ odwoła to dopiero się bedziemy martwic komu dac stołek. Chyba nie tedy droga - załatwianie sprawy od d... strony.
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-03-2009, 16:57   

Jakikolwiek uklad bedzie lepszy bo zmieni uzaleznienie decyzyjne burmistrza od wladz KSW :)
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 19