Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
12-01-2011, 12:47
Fryzjer w Wieliczce
Autor Wiadomość
Gabi
Kopacz


Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 4
Wysłany: 12-01-2011, 11:35   

Od ponad roku chodzę do Centrum Urody naprzeciwko Biedronki i jestem bardzo zadowolona, nie tylko z fryzjera ale z kosmetyczki tez, polecam panią Ewelinę.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 12-01-2011, 22:11   

omijać szerokim łukiem niszczą włosy !!!!
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-01-2011, 16:37   

hehe.. moich nie zniszczyli jeszcze ;) za to żonie sparzyli trochę skórę głowy nadmiarem czegoś tam z amoniakiem.. przeżyła
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Radekorzech 
Groty kryształowe


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-01-2011, 17:28   

Salon fryzjrski w Różowej Kamienicy:
- pomimo umówienia się na konkretną godzinę czekałem 15 minut
- proste męskie strzyżenie maszynka nożyczki poprosiłem o umycie po strzyżeniu dowiedziełem się że juz nie ma czasu są następni klienci
- umyłem w domu staje przed lustrem i niewierze krzywa grzywka
_________________
Radek
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 16-01-2011, 21:05   

Cytat:
- umyłem w domu staje przed lustrem i niewierze krzywa grzywka
Ło matulu
Radek trzeba było garnek na głowę i poprawić ;P
_________________
Pozdrawiam
 
     
pan_jacek 
Bałwan solny


Osiedle: W.Pola/Krzyszkowice
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2010
Posty: 292
Wysłany: 16-01-2011, 21:24   

agga napisał/a:
omijać szerokim łukiem niszczą włosy !!!!


Zgadzam się!
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 16-01-2011, 21:42   

Radekorzech napisał/a:
czekałem 15 minut

Radekorzech napisał/a:
poprosiłem o umycie po strzyżeniu dowiedziełem się że juz nie ma czasu

czekałeś bo może poprzedni klienci tez chcieli mycie, a sie na to wczesniej nie umawiali. Kwadrans to nie jest strasznie dlugi czas oczekiwania, a sa sytuacje ktorych sie nie da przewidzieć i robi sie poslizg.
 
 
     
szyszla 
Kopacz


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 4
Wysłany: 16-01-2011, 22:19   

Tomek73 napisał/a:
Radekorzech napisał/a:
czekałem 15 minut

Radekorzech napisał/a:
poprosiłem o umycie po strzyżeniu dowiedziełem się że juz nie ma czasu

czekałeś bo może poprzedni klienci tez chcieli mycie, a sie na to wczesniej nie umawiali. Kwadrans to nie jest strasznie dlugi czas oczekiwania, a sa sytuacje ktorych sie nie da przewidzieć i robi sie poslizg.

Mimo wszystko termin to termin , powinno sie brać pod uwage ze musi byc mały ale zawsze jakiś czasowy odstęp miedzy klientami a nie upychać ich jeden po drugim ...
 
     
prezes 
Komora


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 185
Wysłany: 30-01-2011, 14:06   

Kobiety mają zupełnie inne wymagania i oczekiwania u fryzjera, czasami nawet oczekują cudów no ale czasami tak bywa. My faceci mamy w zasadzie mało problemów u fryzjera....

Ja staram się wejść i wyjść, więc jeśli umawiam się na konkretną godzinę to mogę maksymalnie czekać 5 min szanuję czas swój i innych.

Uważam że męskie strzyżenie jest proste ale powinno być dokładne delikatne bez agresywnych ruchów, pozostałości po strzyżeniu powinny zostać dokładnie usunięte z karku i ewentualnie z ubrania.

Kiedyś zdarzyło mi się że nawet fryzjer ( mężczyzna ) na koniec spytał czy ma delikatnie skrócić brwi i czy może usunąć zbędne włoski z nosa, byłem w szoku ale okazuje się że to profesjonalista w branży 20 lat. Gdy zacząłem z nim rozmawiać, mówi że akurat u mnie nie ma takiej konieczności ale również usuwa włosy z wewnątrz i z zewnątrz ucha.

W Wieliczce jest wiele zakładów fryzjerskch o różnym standardzie usług i cenach za męskie strzyżenie 9-15 zł bez mycia, myślę że nie jest problemem 2 lub 3 złote w górę lub w dół najważniejsze jest zadowolenie klienta a z tym bywa naprawdę różnie.
_________________
PREZES
 
     
blanca
Kopacz


Dołączył: 01 Lut 2011
Posty: 1
Wysłany: 01-02-2011, 22:10   fryzjer ślubny

czy polecacie z wieliczki lub okolic fryzjerkę która umie czesać fryzury ślubne, i drugie pytanie czy znacie fryzjerke króra wykonuje usługę z dojazdem do klienta, gdyż mam slub i nie bardzo mam jak do jechac do fryzjera a w domu beda 4 osoby (kobiety) do czesania
 
     
markoantonio 
Kierat konny
markoantonio


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 328
Wysłany: 02-02-2011, 13:39   Re: fryzjer ślubny

blanca napisał/a:
czy polecacie z wieliczki lub okolic fryzjerkę która umie czesać fryzury ślubne, i drugie pytanie czy znacie fryzjerke króra wykonuje usługę z dojazdem do klienta, gdyż mam slub i nie bardzo mam jak do jechac do fryzjera a w domu beda 4 osoby (kobiety) do czesania

Salon Alicja , a właściwie właścicielka P.Alicja robi świetne fryzury - mojej żony była świetna, wg koncepcji mojej małżonki.
Nie wiem czy robi w domu, salon jest na Sienkiewicza.
Nie polecam Salonu na Sienkiewicza koło zoologicznego w żółtym budynku - tam robią ale może trwałą, nic poza standard, zero artyzmu....
_________________
markoantonio
 
     
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 02-02-2011, 22:50   

brałam ślub w październiku czyli niedawno ;) i dużo osób było zachwyconych moja fryzurą wiec polecam panią Ewe z zakładu na ul. Serafa...na przeciwko kwiaciarni (nie mylić broń boże z matrix-em na rynku !!!) miałam próbne uczesanie tydzień wcześniej gdzie umówiłyśmy szczegóły... ale czy dojeżdża do klienta to nie wiem, ale zapytać zawsze warto jeśli chodzi o taka uroczystość
 
     
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 04-02-2011, 10:02   

sorki pani Ela nie Ewa ;) właścicielka salonu
 
     
adrianq 
Gwarek


Dołączył: 23 Gru 2010
Posty: 11
Wysłany: 04-02-2011, 11:54   

Ja od 3 lat chodze do fryzjera na Zamkowej "kataluna" czy jakoś tak. Zawsze wychodziłem zadowolony i obcięty tak jak chciałem, a z racji że mam racze dłuższe włosy niż przeciętny facet to mogę powiedziec ze męskie obcinanie polecam. I panie fryzjerki bardzo miłe. Szkoda tylko że juz nie ma zniżek dla stałych klientów jak to było jeszce rok temu
 
     
nicol
Warzelnik



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 28
Wysłany: 14-03-2011, 17:38   

A co sadzicie o fryzjerce Grecie z rozowej kamienicy? dobrze czesze ?
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18