Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
17-03-2011, 08:33
Dobry serwis samochodowy oraz blacharski
Autor Wiadomość
cepeen 
Komora



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Paź 2009
Posty: 197
Skąd: D.E.V.A. Stacja
Wysłany: 13-05-2010, 09:24   

Ja robiłem w Koźmicach u Kaczora, poloneza, i kumpel tam robił Avensisa, i ogólnie byliśmy zadowoleni.
 
     
juzo
Gość
Wysłany: 14-05-2010, 12:21   

Odnośnie lakiernika polecam Rafała z Czarnochowic. Obok jest warsztat, zajmujący się głównie Hondą.
[URL=LINK DO GOOGLE MAPS]http://skocz.pl/dbwrz[/URL]
 
     
juzo
Gość
Wysłany: 14-05-2010, 12:33   

Link z targeo:
http://mapa.targeo.pl/,18,20.07671,50.01241
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 14-05-2010, 13:19   

Też miałem robotę u Kaczora i nie narzekam.


Jeżeli jednak chodzi o usługi lakierski i blacharskie to naprawdę ciężko polecać kogoś. Super zakład, dotychczas wszystkie roboty OK, polecisz znajomemu i okazuje się, ze coś poszło nie tak* i oczywiście pretensje do ciebie. Po dwóch razach (różni lakiernicy) wyleczyłem się, ze słowa polecam. Po prostu opisuję swoje roboty i tyle.


*życie jest takie, że nikt nie może cały czas robić wszystkiego super lub po prostu nie dogodzi klientowi (zrobić za 200 zł i tak by było jak nowe w 20 letnim aucie ;-) ).
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 15-05-2010, 18:18   

Znajomej robil jakis czas temu gosc na Gdowskiej nie wiem czy to ten o ktorym mowa ale po zimie juz wyszly bąble więc odwalił fuszere....
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 15-05-2010, 21:35   

Piotrex napisał/a:
wyszly bąble

Można by rzec że się sparzyła :D
 
     
NINO
Gość
Wysłany: 15-05-2010, 21:48   

nie polecam warsztatu na dobczyckiej gość poza tekstem że bedzie bolało tylko to potrafi nie terminowy i lubi dodawać do kwoty ustalonej
 
     
JANO
Gość
Wysłany: 15-05-2010, 23:49   

NINO napisał/a:
nie polecam warsztatu na dobczyckiej gość poza tekstem że bedzie bolało tylko to potrafi nie terminowy i lubi dodawać do kwoty ustalonej


Zgadzam się i potwierdzam słowa NINO w 100% dotyczące warsztatu na dobczyckiej. Jeżeli chodzi o mnie to kilka lal temu również oddałem tam auto do naprawy, usłyszałem dakładnie ten sam tekst"będzie bolało.........", faktycznie bardzo zabolało, parę stówek poszło od razu, wyminili kilka rzeczy których ja nie chciałem żeby wymieniali, a jeżeli już to przynajmniej powinni zadzwonić i spytać czy się zgadzam na taką rzecz. A najgorsze było to że nie naprawili mi tego na czym najbardziej mi zależało, wskaźnika poziomu paliwa, powiedzieli że zrobili wszystko co mogli zrobić, ale nie będzie działać. Oczywiście za same próby "naprawy" zapłaciłem sporo, ale zapsuli więcej niż było. Dowiedziałem się o tym gdy pojechałem do innego mechanika, Jastrzębskiego na Janińskiej. Spytał mnie do jakiego to "speca" oddałem auto do naprawy, który to powyginał mi pływak na wszelkie mozliwe sposoby a wystarczyło troche pobawić się elektroniką a nie mechaniką bo tam było przyczyna usterki która powodowała to że wskaźnik pokazywał błędny odczyt paliwa.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-05-2010, 07:11   

Chcesz przez to powiedziec, ze T.Jastrzebski 'bawil' sie elektronika? Jakos trudno mi w to uwierzyc, ale moze... Czasy sie zmieniaja...
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 16-05-2010, 09:25   

Dobry serwis samochodowy to ten, którego nie musisz odwiedzać.
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-05-2010, 09:26   

chyba raczej wracac
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 16-05-2010, 10:48   

NINO napisał/a:
warsztatu na dobczyckiej


A w którym miejscu, bo tam nie kojarzę serwisu, chyba że chodzi ci o ul Lednicką i serwis Pawłowicza :?: Bo jeśli tak, to w takim razie od X lat się tam widzę nie zmieniło nic.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-05-2010, 14:08   

Nie znam już serwisu w Wieliczce, który mógłbym polecić.
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 23-05-2010, 15:19   

solniak napisał/a:
Dobry serwis samochodowy to ten, którego nie musisz odwiedzać.


na jakieś poprawki :diabel:

Pawlowicz jest spoko, kiedys mi w maluchu wywalilo oring na wale z tyłu, poszedł olej ale od razu rzucil diagnoze , remont silnika.


Ciekawe jak robia na Pulawskiej, jakis japan serwis się tam oglasza, ktos tam cos robił ?
 
     
lukaszb
Gość
Wysłany: 01-11-2010, 10:25   

polecicie jakiś serwis blacharsko lakierniczy w Wieliczce lub okolicy ? potrzebujęzrobić poprawki lakiernicze i trochę naprawy pordzewiałych miejsc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 18