Poprzedni temat «» Następny temat
Dni św Kingi 2008
Autor Wiadomość
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 26-07-2008, 12:12   

Agga na pogode to trzeba sobie zasłuzyc a ja nie polecam Wam wyjscia na spacer w odświętnych ubrankach i czystych buzikach bo przy karuzelach jest błoto po pachy i moja córka dziś w gumiakach miała pełno wody i błota a byłyśmy tylko zobaczyć jakie atrakcje w tym roku proponuje lunapark. Pozdrawiam
 
     
paul24041994 
Kopacz



Osiedle: Zielna
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Posty: 2
Skąd: Wieliczka
  Wysłany: 26-07-2008, 14:18   

Według mnie lunapark to niewypał! :< Miejsce na którym został usytuowany jest rozkopane i nie przygotowane na ciężke karuzele oraz "tłumy" ludzi. :(:
_________________

 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 26-07-2008, 19:28   

paul24041994 napisał/a:
Według mnie lunapark to niewypał! :< Miejsce na którym został usytuowany jest rozkopane i nie przygotowane na ciężke karuzele oraz "tłumy" ludzi. :(:


co roku sa tam karuzele i jakos nikomu nie przeszkadza ze jest rozkopane, a to ze karuzele sa cięzkie to nie znaczy ze nie moga stac w tym miejscu ,a jesli sa profesjonalnie zamontowane...jeszcze wypadku w Wieliczce nie było.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-07-2008, 20:13   

Jak niesie głos ludu Halama zrobił z siebie błazna , ale mało kogo rozśmieszył.
Co było do przewidzenia.
_________________
 
     
danielcok
Gość
Wysłany: 26-07-2008, 20:17   

To było do przewidzenia :D więc nawet głos ludu o tym nie musi mowiC:D
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 26-07-2008, 22:44   

za to koncert Golcow byl bardzo fajny, bisowali chyba ze 4 razy co przeciagalo kulminacje wieczoru czyli sztuczne ognie.. zagrali swoje najfajniejsze kawalki, widac bylo ze ludzie sie przy tym dobrze bawia..

no i przynajmniej potraktowali publicznosc powaznie bo wystep Halamy w pomaranczowym podkoszulku bez rekawow i granatowym dresie w paski byl kpina z publicznosci..

szkoda ze prowadzacy impreze byl tez niezbyt gornych lotow, ale ogolnie bylo calkiem milo.. i najlepsze teraz: podczas gdy wszyscy sie tloczyli przy budce z piwem i kielbaskami gdzies po srodku placu, to w Turowce na zewnatrz byl grill z kielbasa, golonka w piwie czy zapiekanymi ziemniakami z czosnkiem - po prostu palce lizac takie dobre, wiec podczas gdy tlum probowal sie dobic gdzies tam pod namiot my sobie po krolewsku pozarlismy kielbache sluchajac nieudolego Halamy z boku ;)

no i jeszcze smieszny incydent z ochroniarzami Komandora ktorzy przyczepili sie do mnie ze nie mam kaganca dla psa (stalem zupelnie z boku, nie w tlumie), podczas gdy jak lazilem wsrod ludzi przed scena, to ani policja, ani straz miejska (z dumnie przechadzajacym sie komendantem), ani nawet straz graniczna nie miala do "psiarzy" zadnego ale..

jak zwykle ochroniarze sie za bardzo swoja rola przejeli.. ;)

a pokaz sztucznych ogni ok.. odbyl sie :one:
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 26-07-2008, 23:09   

Tsubasa napisał/a:
za to koncert Golcow byl bardzo fajny, bisowali chyba ze 4 razy co przeciagalo kulminacje wieczoru czyli sztuczne ognie.. zagrali swoje najfajniejsze kawalki, widac bylo ze ludzie sie przy tym dobrze bawia..

no i przynajmniej potraktowali publicznosc powaznie bo wystep Halamy w pomaranczowym podkoszulku bez rekawow i granatowym dresie w paski byl kpina z publicznosci..

szkoda ze prowadzacy impreze byl tez niezbyt gornych lotow, ale ogolnie bylo calkiem milo.. i najlepsze teraz: podczas gdy wszyscy sie tloczyli przy budce z piwem i kielbaskami gdzies po srodku placu, to w Turowce na zewnatrz byl grill z kielbasa, golonka w piwie czy zapiekanymi ziemniakami z czosnkiem - po prostu palce lizac takie dobre, wiec podczas gdy tlum probowal sie dobic gdzies tam pod namiot my sobie po krolewsku pozarlismy kielbache sluchajac nieudolego Halamy z boku ;)

no i jeszcze smieszny incydent z ochroniarzami Komandora ktorzy przyczepili sie do mnie ze nie mam kaganca dla psa (stalem zupelnie z boku, nie w tlumie), podczas gdy jak lazilem wsrod ludzi przed scena, to ani policja, ani straz miejska (z dumnie przechadzajacym sie komendantem), ani nawet straz graniczna nie miala do "psiarzy" zadnego ale..

jak zwykle ochroniarze sie za bardzo swoja rola przejeli.. ;)

a pokaz sztucznych ogni ok.. odbyl sie :one:


Halama powinien byc w niedziele jako rozgrzewka przed Jezowską, Golece pełen profesjonaliżm jak zawsze a sztucznie ognie super ale jak ogladasz je z dalszej perspektywy...jak dla mnie super

Zobaczymy jednak co sie bedzie działo jak tłum ruszy do domów...bo póki co policja patroluje miasto i jest spokój ale co bedzie w nocy
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 27-07-2008, 00:56   

Cytat:
Czoobek ; Mnie kompletnie nie powalil ten program Golec Uorkiestra, Brathanki?? passe! Poza tym Halamy nie trawie, ale to tylko moja opinia i wcale nie narzekam. Po prostu za ta cene ktora biora powyzsze formacje, mozna znalesc lepsze kapele.

dzika79 ; nam dostają sie dawno zapomniane i nie konieczne trendy zespoły (w ostatnim poście zmieniłaś zdanie: "Golece pełen profesjonaliżm jak zawsze")

bondo ; z natury jestem optymistą ale ten program to DNO.

hybrid; totalne DNO. Gromkie brava i szczere gartulacje dla organizatorów za kolejny nie wypał. Ehhh, kto tam pracuje ... żenada ... Jednym słowem wieś tańczy i śpiewa

No i zaczęło się wybrzydzanie.
Marzy Wam się tekst w rodzaju "chandra sroga zżera mnie, k... jak mi w życiu źle "? Nie trawicie, gdy pojawi się coś, co nie jest ani ponure, ani smętne, ani nafaszerowane Ważnymi Prawdami, nie wywala świata do góry nogami, a przy tym prezentuje rzetelny warsztat muzyczny z przemyślanymi kompozycjami i inteligentnymi, dowcipnymi tekstami?
Taka jest właśnie Golec uOrkiestra - akustyczna, rodzinna formacja, która zrobiła w Polsce furorę nie zrzynaniem pomysłów londyńskich czy nowojorskich kolegów po fachu, ale pogodnymi piosenkami wykorzystującymi elementy góralskiego folkloru.
Uważacie ten zespół za zwykły chłam dla pszenno-buraczanego motłochu wychowanego na bazarowym disco polo i pieczołowicie kultywującego biesiadną tradycję. Takie "góralskie osiłki ". Tylko, że te osiłki są profesjonalistami po akademii muzycznej i to słychać. A jak ktoś nie odróżnia precyzyjnych aranżacji od melodyjek generowanych przez elektroniczne zabawki obsługiwane przez disco-polowych chałturników - to nie moja wina, ale słonia, który przegalopował mu przez małżowiny. A iskrzące się humorem, ironią i autoironią teksty Golców to prawdziwy majstersztyk.

Halama i jego płaski dowcip to oczywiste nieporozumienie. I Kubowojewódzki konferansjer – zapchajdziura.
Mimo to dziękuję organizatorom za miło spędzony wieczór.
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 27-07-2008, 09:21   

Pierwsze wrażenia na gorąco..we wszystkich kategoriach wiekowych dopisała płeć piękna...
Dla was drogie Panie...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 27-07-2008, 10:50   

Madafaker napisał/a:
Pierwsze wrażenia na gorąco..we wszystkich kategoriach wiekowych dopisała płeć piękna...Obrazek
Dla was drogie Panie...
Obrazek


Mada podziekowania dla Was koledzy policjanci i koleżanki policjantki za pilnowanie i patrolowanie miasta, wreszcie po Dniach Kingi w centrum był spokój a tłumek grzecznie wracał do domu . Oby tak zawsze było :D Pozdrawiam
 
     
dzaga 
Bałwan solny



Osiedle: Szymanowskiego
Pomogła: 3 razy
Wiek: 38
Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 233
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 27-07-2008, 12:11   

I my również bawiliśmy się świetnie - Golce zrobiły niezły show, koncert pierwsza klasa. Najmilszym gestem było chyba:"Do Wieliczki wróóóóóć...." :)
Sztuczne ognie też niczego sobie. Mnie i mężowi się podobało, bo to był naprawdę miło spędzony wieczór - DZIĘKUJĘ :)

zobaczymy co będzie dzisiaj :)
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 27-07-2008, 16:46   

dzaga napisał/a:
Golce zrobiły niezły show, koncert pierwsza klasa

W pełni się z Tobą zgadzam...naprawdę doskonale bawili publiczność...myślę iż dzisiejszy koncert Brathanków będzie równie udany...zwłaszcza iż pogoda dopisuje...a pokaz ognii chyba najdłuższy w historii...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 28-07-2008, 02:30   

Nie podobał mi się koncert A69...jak dla mnie to zdecydowanie za "ciężka" muzyka jak na imprezę typu festyn rodzinny...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-07-2008, 09:58   

Wątek poczyszczony z głupich uwag i złośliwych komentarzy względem innych
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
mattihau 
Siuda Baba


Wiek: 35
Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 50
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-07-2008, 11:20   

Madafaker napisał/a:
Nie podobał mi się koncert A69...jak dla mnie to zdecydowanie za "ciężka" muzyka jak na imprezę typu festyn rodzinny...


Muzyka za ciężka na taką imprezę ale moim zdaniem dobrze, że zagrali - warto pokazać wielickiej publiczności że istnieje taka kapela o uznanej renomie w swoim gatunku, w której gra Wieliczanin.

A co do koncertów Golców i Brathanków to uważam, że to były odpowiednie zespoły na taką właśnie zabawę! Ja jak i wielu inni którzy byli na obu koncertach bawiłem się dobrze!

Największym minusem całej imprezy był "żenujący" pan konferansjer! Mam wielką nadzieję, że za rok go nie spotkamy na Dniach Kingi!

Ciekawy jestem kogo forumowicze chcieliby za rok zobaczyć jako gwiazdy?
_________________
Szkolenia Komputerowe w Wieliczce - www.uzytecznainformatyka.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,43 sekundy. Zapytań do SQL: 17