Poprzedni temat «» Następny temat
Cel uśiwęca środki, czyli iv R.P. w wydaniu wielickim.
Autor Wiadomość
Jacek Niemczyk 
Skrzat
Jacek


Osiedle: Park Kingi
Wiek: 61
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 30
Wysłany: 07-01-2008, 20:34   

Szanowny Panie nazywający mnie hochsztaplerem, polecam odwiedzenie bloga Stowarzyszenia którym kieruje www.sol-salt.blog.onet.pl , szczególnie w pozycji rękodzieło-wyroby.Tam widać efekt mojej ponad 15 letniej roboty do której mnie Pan nakłania, może chce Pan spróbować coś z tych rzeczy zrobić -zapraszam. Ręsztę pozostawiam bez komentarza.
_________________
Jacek
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-01-2008, 23:11   

ehhh.. nie wiem dlaczego ale bardziej przychylam sie Panu Niemczykowi niz urzedasom.. dla nich licza sie tylko papierki, procedury i tym podobne badziewia. Jak juz czlowiek cos chce sam podzialac (a wiem cos o tym bo kiedys prowadzilem dzialalnosc wiec mialem do czynienia z procedurami), to mu sie tylko klody pod nogi rzuca..

opinia moje nie jest odosobniona gdyz wiekszosc ludzi jaka znam ktora prowadzi wlasne firmy najwieksze problemy ma tylko i wylacznie z urzedasami..

lala nie wiem kim Ty jestes, ale dla mnie jestes baaaaaaardzo malutki..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-01-2008, 09:23   

lala, dostajesz ostrzeżenie za obrażanie ludzi.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
brzeziniak
Poprzecznia


Dołączył: 26 Paź 2007
Posty: 132
Wysłany: 08-01-2008, 10:43   

Lala o sobie.
Wiktorze, czuje się ośmielona i serce przed Tobą otwieram. Jestem urzędnikiem - wiernym, oddanym, kompetentnym, życzliwym i pomocnym dla wszystkich, co stukają do drzwi województwa (no niestety nie wielickie rewiry). Tak więc punkt 1 uważam za kompletnie bez związku z wcześniejszą moją wypowiedzią, bo lala nie występuje z urzędu, ale prywatnie, w wersji domowej. Co do ekspresji - to nie agresja panie Wiktorze, ale ostatnie stadium rozczarowania

Nie ma to jak wysoka samoocena.

master7 napisał/a:
lala, dostajesz ostrzeżenie za obrażanie ludzi.


Już dawno się należało. Wstyd. Nawet ja prosty robol po niewielu klasach ta się nie zachowuję.
 
     
Jacek Niemczyk 
Skrzat
Jacek


Osiedle: Park Kingi
Wiek: 61
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 30
Wysłany: 08-01-2008, 20:13   Cel uswieca srodki, czyli IV R.P. w wydaniu wielickim

Szanowni Państwo, wczoraj odniosłem się jedynie do epitetu "hochsztapler", jakim określił mnie uczestnik wielickiego forum podpisujący swoje spoty "lala", chociaż używano już pod moim adresem i innych określeń w toczącej się od lat batalii mającej na celu wyrzucenie mnie z rodzina z zajmowanego mieszkania i tak w 1985 roku na rozprawie w Ministerstwie w Warszawie, ówczesny dyrektor ds. ekonomicznych Kopalni Soli grzmiał "to jest prywaciarz", a było to mocne i wymowne określenie w tym czasie, z kolei po upływie blisko 20 lat określono mnie mianem "potomka czerwonego burżuja", ale wiem że niezależnie od ustroju zawsze znajda się ludzie gotowi dla sobie tylko wiadomych celów opluwać innych, ale o tym i innych sprawach napiszę w przygotowywanym blogu.
Dzisiaj do powyższego tekstu dołączam rzekomo brakujące do wniosku o dotacje opinie P.Poż. Ppoż. i Sanepidu, oraz uprzejmie proszę Administratora Forum o ich opublikowanie

Plik ściągnięto 36 raz(y)
104,33 KB
Plik ściągnięto 41 raz(y)
122,87 KB
Plik ściągnięto 30 raz(y)
105,64 KB
_________________
Jacek
 
     
lala
Skrzat


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 39
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 08-01-2008, 20:55   

panie Brzeziniak, naprawdę szkoda czasu - proszę nie poświęcać mi tyle uwagi :) A jak wygląda cała sprawa z "kręceniem lodów" oraz "bezdusznością urzędników" można poczytać w bardzo rzetelnym tekście p. Białek w Dzienniku Polski. Aizuk, nie jestem żadną stroną konfliktu; sprawa p. Niemczyka nie jest nowa, a schemat zawsze ten sam - staje do konkursu, nie spełnia wymogów, a potem bije pianę i wyciera sobie gębę krzywdą bezdomnych. Bardzo tym ludziom współczuje, bo zdani są na niesolidną firmę, która niestety ma monopol na wielickim rynku w temacie opieki nad bezdomnymi. I stąd ten problem. A p. Niemczyk niech mnie przekona, z jakiego powodu Gmina nie miałaby pomagać bezdomnym ? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że w interesie gminy jest konflikt w tym temacie. Proszę wybaczyć, ale nadal będę nazywać rzeczy po imieniu i pozdrawiam wszystkich, którzy są zadania, że mówienie prawdy wymaga poswięceń:)))

za W. Kopalińskim:
hochsztapler - oszust, aferzysta, kanciarz, szachraj, szalbierz, wydrwigrosz, niebieski ptak. Etym. - nm. Hochstapler 'oszust, aferzysta na wielką skalę'; hoch 'wysoki, dostojny, wytworny'; Stapler 'dawn. żebrak'.
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 09-01-2008, 08:42   

lala napisał/a:
można poczytać w bardzo rzetelnym tekście p. Białek w Dzienniku Polski

Jeśli ktoś ma dostęp do tego artykułu to proszę o relację lub zacytowanie.
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Jacek Niemczyk 
Skrzat
Jacek


Osiedle: Park Kingi
Wiek: 61
Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 30
Wysłany: 09-01-2008, 18:19   Nowe-stare porzadki

W kwestii cytowanego artykułu autorstwa Pani Jolanty Białek pod tytułem „Noclegownia w zawieszeniu”opublikowanym w Dzienniku Polskim z dnia 8 stycznia 2008r. w kwestii dotyczącej wypowiedzi Pani Dominiki Chylińskiej, muszę powiedzieć, że jedyną w jej wypowiedzi prawdą jest to że Stowarzyszenie zostało wezwane do uzupełnienia braków w ofercie co uczyniło i to ze pomimo tego oferta została odrzucona. Najlepiej obrazują to przekazane Pani Redaktor przez Stowarzyszenie dokumenty , proszę zwrócic uwagę na punkt3 w ustepie II dotyczący wydawania posiłków, który rzekomo był przyczyną odrzucenia oferty, jest taki sam w tym roku, jak i był w ofercie ponieważ roku poprzednim a ponieważ nic się nie zmieniło ten sam zapis nie mógł stanowić podstawy odrzucenia wniosku. Niestety Stowarzyszenie nie otrzymało informacji uzasadniającej odrzucenie wniosku o czym dzisiaj została poinformowana Redakcja dziennika Polskiego.
W załączeniu opis zadania w ofercie na 2007 rok i ten sam w ofercie na rok 2008

Plik ściągnięto 13 raz(y)
94,59 KB
Plik ściągnięto 12 raz(y)
110,56 KB
opis zadania.doc
Pobierz Plik ściągnięto 767 raz(y) 24 KB

_________________
Jacek
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-01-2008, 19:12   wracamy do początku.

Witam
Mam zapytanie i prośbę do Pana J.Niemczyka o podanie informacji:

- z jakiego programu aplikował Pan o dofinansowanie
- czy zna Pan skład komisji oceniającej wnioski
- gdzie mogę zobaczyć kopię złóżonych dokumentów przez Stowarzyszenie do urzędu o dofinansowanie.
Proszę o odp.
boguslawa.czyzowska@interia.pl
 
     
jacek niemczyk
Gość
Wysłany: 09-01-2008, 19:55   odpowiedz

Szanowna Pani:
Urząd Miasta i Gminy Wieliczka ogłasza konkursy w różnych dziedzinach, między innymi na prowadzenie noclegowni, ogłoszenie znajduje się na stronie Urzędu w ogłoszeniach różnych z datą 14.11.2007r.
Skład Komisji:
1.Dominika Chylińska
2.Anna Piotrowska
3.Jadwiga Turchan
4.Artur Szeremeta
Dokumenty są w posiadaniu Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

pozrawiam

Jacek Niemczyk
 
     
Nord 
Kierat konny


Dołączył: 25 Kwi 2007
Posty: 377
Wysłany: 10-01-2008, 15:13   

Tardas napisał/a:
lala napisał/a:
można poczytać w bardzo rzetelnym tekście p. Białek w Dzienniku Polski

Jeśli ktoś ma dostęp do tego artykułu to proszę o relację lub zacytowanie.


Niestety mam tylko wersję papierową :

Noclegownia w zawieszeniu

...Tematyczny konkurs, na który ofertę złożyło tylko wielickie stowarzyszenie pozostał nierozstrzygnięty...W dokumentach brakowało aktualnych opinii sanepidu oraz o ochronie przeciwpożarowej.To są ważne dokumenty, bo powierzenie prowadzenia noclegowni danej org. w konkursie oznacza, że gmina bierze odpowiedzialność za przebywających tam ludzi - wyjaśnia Dominika Chylińska UMiG.
Stowarzyszenie wnioskowało o 60 tys, zł....
4 stycznia stow. przesłało do wielickiego UMiG pismo, że z powodu braku funduszy zamyka noclegownię. Mieszkających tam 6 mężczyzn zgłosiło się MGOPS. Dwóch zawieziono do Krakowa i do Biskupic, pozostali nie wyrazili na to zgody, twierdząc, że poradzą sobie sami.

W najbliższych dniach ma byc ogłoszony kolejny konkurs....
... Stowarzyszenie Pomocne Dłonie na wcześniejszym zebraniu zarządu postanowiło, że nie będzie sie więcej starać o dotacje...
...Trudno będziemy w takim razie czekać na inne organizacje -burmistrz"


to skrót oczywiście
ale swoją drogą 60 tys. za noclegi 6 osób w najmniejszym standardzie ....

I zapytam pana Jacka Niemczyka czy pobierał pieniądze za pracę w stowarzyszeniu ?
Czy pomaga Pan tak bezinteresownie? ;)
A może ktoś z UMiG odpowie na to
 
     
B.Czyżowska
Bałwan solny


Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 258
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 10-01-2008, 19:01   coraz bardziej jest ciekawie.

Witam
1. Za swoją pracę P.J.Niemczyk - ma prawo pobierać wynagrodzenie.
2. Zastanawia mnie brak informacji - czy poprzednie dotacjie zostały rozliczone z urzędem.
3. Zastanawia mnie dlaczego P.J.NIEMCZYK nie jest zainteresowany okazaniem swojej dokumentacji złożonej do Urzędu.
4. Nie zabardzo rozumiem słowa P.J.Niemczyka cyt.'''Po raz kolejny Stowarzyszenie "Pomocne Dłonie" przegrało przetarg tym razem przy ogromnej konkurencji, startowaliśmy jako jedyna organizacja'''
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-03-2008, 21:05   

No i wielka afera była. A tu Cicho sza jak makiem zasiał.
Pan Niemczyk sobie "poradził" :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 18