Poprzedni temat «» Następny temat
Aerobik i fitness
Autor Wiadomość
Mumi
Gość
Wysłany: 22-11-2009, 17:46   

Najprawdopodobniej od 26 listopada, ruszają dodatkowa zajęcia z aerobiku w Gimnazjum, które będą o godzinie 20:45, więcej informacji u instruktorki lub na zajęciach w poniedziałek:)

A więc nowy grafik :

poniedziałek: godz 19:00
wtorek: 20:00
czwartek: 19:30 , 20:45

:)
 
     
Kakad 
Kopacz


Wiek: 36
Dołączyła: 27 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: 24-11-2009, 22:41   

Zajęcia w czwartek o 20:45? Jak dla mnie super! Wreszcie się doczekałam późniejszej godziny :) Napiszcie proszę jak będzie to już potwierdzona wiadomość
 
 
     
kini@
Gość
Wysłany: 26-11-2009, 21:56   

późniejsze zajęcia będą się odbywać w czwartki o 20.45 jeśli się tylko zbierze grupa, w planach mają być od następnego czwartku tj. od 3 grudnia, a ponadto jeśli ktoś nie był a wybiera się w poniedziałek to zajęcia w najbliższy poniedziałek tj. 30 listopada są odwołane z powodu zebrań w gimanzjum
 
     
Kakad 
Kopacz


Wiek: 36
Dołączyła: 27 Wrz 2009
Posty: 3
Wysłany: 26-11-2009, 22:03   

Właśnie dzwoniłam do instruktorki i tak jak pisze Kini@ dodatkowe zajęcia ruszają już od przyszłego tygodnia, czyli 3 grudnia. Mam nadzieje, ze się zbierze grupa chętnych ;)
 
 
     
ktk
Kopacz


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: 01-12-2009, 02:18   

5 grudnia zapraszam do nowopowstałego klubu FITNESS & WELLNESS w Wieliczce przy ul.Limanowskiego 1a/ 20 ( zielona kamienica - 4 piętro). Estiloclub to miejsce, które oferuje zajęcia fitness i cardio ( bieżnia, rowerki, orbitreki itp), rolletic - masaż oraz relaks w saunie. 5 grudnia wszystkie zajęcia gratis. Zapisy juz trwają pod numerem tel. 696 512 988. Zapraszam również na stronę klubu www.estiloclub.pl i zapoznaj się z naszą ofertą:)
Ostatnio zmieniony przez ktk 07-12-2009, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 01-12-2009, 07:04   

ktk napisał/a:
Estiloclub to miejsce wyłącznie dla kobiet

Pachnie dyskryminacją (UE zabrania dyskryminacji ze względu na płeć w zakresie dostępu do towarów i usług oraz dostarczania towarów i usług (dyrektywa 2004/113/WE) :P
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 01-12-2009, 17:18   

heheheh
ygrek bosko :)
_________________
 
     
xyz
Gość
Wysłany: 01-12-2009, 23:10   

Ja a'propos zajęć w gimnazjum - są super, instruktorka nie ma litości ;) ale mam jedno "ale" (jeśli można jakieś mieć :) ) chodzi o muzykę do "brzuszków" i ogólnie ćwiczen na macie - czy można ją zmienić?? :) jak sie chodzi regularnie to od samego "Candy shop" - przyajmniej ja - dostaję gorączki :))) przydała by się jakaś róznorodność muzyki do tych ćwiczeń - przynajmniej inna we wtorek a inna w czwartek :)

Pozdrawiam!!! :mikolaj:
 
     
Monika
Gość
Wysłany: 04-12-2009, 00:22   

Ruszyła stronka Fitnessu w Gimnazjum.

www.fitness-style.com.pl

Stopniowo będziemy starali się ją rozszerzać.

Pozdrawiam, Monika ;-)
 
     
Monika
Gość
Wysłany: 04-12-2009, 00:25   

Jeszcze małe sprostowanie. W grafiku na stronie podany jest dodatkowy nowy termin poniedziałkowy. Jest on jeszcze nieaktualny.
Dodatkowe zajęcia poniedziałkowe ruszają od 14 grudnia, jeśli tylko uzbiera się grupa chętnych.

Informacje na bieżąco na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy
 
     
ktk
Kopacz


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 2
Wysłany: 07-12-2009, 12:29   

Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie do Estilo Clubu:)
Zapraszamy na zajęcia fitness, cardio, saunę i rolletic - masaż. Zajęcia również w godzinach przedpołudniowych. Wszystkie informacje umieszczene są na naszej stronie www.estiloclub.pl.

[ Dodano: 19-02-2010, 11:54 ]
Dzień kobiet w Estilo Club

W dniach :
06 marzec,
08 marzec,

Estilo Club zaprasza do skorzystania z naszych usług:
Sauna do dyspozycji dla pań i panów
sala cardio
masaż na urządzeniu rolletic

Wstęp wolny!!!
Informacje i zapisy na poszczególne usługi dokonywane są w klubie lub telefonicznie pod nr. 696 512 988
www.estiloclub.pl

Zapraszamy
 
     
Monika
Gość
Wysłany: 29-03-2010, 23:14   

Witam :)

Miło mi powiadomić, że już od 1 kwietnia Fitness Style w Wieliczce (zajęcia w gimnazjum w Wieliczce) honoruje karty BENEFIT SYSTEMS.
Serdecznie wszystkich zapraszamy!

Grafik zajęć na stronie internetowej:

www.fitness-style.com.pl

ZAPRASZAMY :)
 
     
Monika
Gość
Wysłany: 26-04-2010, 23:11   

Gimnastyka dla kobiet w ciąży w Fitness Style w Wieliczce.
Wszystkie informacje na stronie internetowej www.fitness-style.com.pl oraz telefonicznie:
790 644 839.

Serdecznie zapraszamy
 
     
bzinka 
Żupnik



Dołączyła: 26 Wrz 2007
Posty: 73
Skąd: Ochota
Wysłany: 30-08-2010, 10:11   

Może i ja wypowiem się w temacie, jako iż mój ulubiony fitness w Krakowie (na który uczęszczam od ok. 3 lat ) był zamknięty przez czas wakacji, z tego też powodu musiałam poszukać zastępczego w miejscu zamieszkania,więc w Wieliczce.
Niestety, jak się okazało, w Wieliczce z aerobikiem bardzo bardzo kiepsko - w lipcu istniały tylko 3 miejsca, gdzie można poćwiczyć - Maximum, Esotilo oraz Fitness Style. Oczywiście sprawdziłam wszystkie, niestety żaden z nich nie spełnił moich oczekiwań.
Maximum - zajęcia o średnim poziomie trudności, w zależności od widzimisię prowadzącej ( 2 prowadzące), czasem za słabe ( a ja lubię się zmęczyć, nie po to chodzę na fitness ,żeby się nie spocić w ogóle), układy słabe - ciągle te same powtórzenia, małe zmiany, sala mała, mieli problemy z wybrzuszonym parkietem, który ściągnęli i ćwiczy się na samej wylewce z położoną wykładziną, często odwołują zajęcia (szczególnie w piątki).
Esotilo - fajne miejsce, fajna sala, fajna prowadząca, zajęcia na dobrym poziomie, bardzo dobrze ułożone układy i całość przemyślana, niestety fitness zamknięto w sierpniu.
Fitness Style - zajęcia na Wieliczance, fajna duża sala, niestety zajęcia słabe jakościowo, step słaby i chaotycznie prowadzony, bpu słabe,niemęczące, ogólnie - rozczarowanie.

Pozostaje mi poczekać na jakieś naprawdę dobrze prowadzone zajęcia w Wieliczce :( ciekawe kiedy to nastąpi i nie będę musiała daleko jeździć na dobry fitness.
Chodzą słuchy, że na nowym basenie otwierać będą centrum fitness - siłownię i aerobik. Czy ktoś może zna jakieś bliższe szczegóły?
_________________
Doświadczenie uczy, że doświadczenie niczego nie uczy ...
  abzinka
     
aleksandra32
Gość
  Wysłany: 30-08-2010, 19:39   

Ja słyszałam że wkrótce mają byc gdzieś łóżka rekondykcyjne... to bedzie dopiero hit, juz bym sie zapisala na to. Siedem razy była na czymś takim i polecam wszystkim.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16