Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
19-08-2014, 10:03
Weterynarz w Wieliczce
Autor Wiadomość
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 28-02-2010, 16:48   

przykro mi to pisać ale i ja podpiszę się pod tym co napisała ania
_________________
Pozdrawiam
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 01-03-2010, 00:58   

ja tu się nie zgodzę, bo mam całkiem odmienne zdanie w porównaniu do tych 2 pozycji powyżej - dokładnie to moje poglądy są odwrócone o 180 stopni
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
marrko
Gość
Wysłany: 11-03-2010, 08:23   

Sterylizacje naszej kotki powierzylismy p. Wronie z Arwetu i nie zalujemy.Najpierw przy szczepieniu dokladnie o wszystko wypytalismy, najwazniejsze rzeczy dostalismy spisane na kartce.Kotka wrocila do domu wybudzona, ranka byla malutka,zadnych szwow do wyjecia i jeszcze dostalismy probki odpowiednich karm.Teraz tam chodzimy i nie zamierzamy zmieniac lekarza!
 
     
aniela
Kopacz
angi


Dołączył: 12 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 12-03-2010, 12:13   

powiatowym lekarzem był lek.wet.lech pankiewicz i on ma sprawę w sądzie . Odradzam Warzycką 37 ta cało dobowa .
_________________
angi
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 19-03-2010, 13:36   

hmm.. miałam nic nie pisać ale nie mogę się powstrzymać
Co Ty za dywan masz ? i
Co za psa masz że ma takie długie ...? :D
_________________
Pozdrawiam
 
     
grazyna30
Gość
Wysłany: 21-06-2010, 19:51   

animalmed jest ok.polecam
 
     
G.W.
Gość
Wysłany: 07-09-2010, 13:56   

Ja również polecam dr. Kręcine,chodzę tam z naszą labradorką.Szczególnie polecam pracującego P.Różyckiego.
 
     
netkaa_a 
Gwarek


Wiek: 42
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 18
Wysłany: 25-05-2012, 11:00   

Pankiewicz i Wojtaszek jak dla mnie to zwykli rzeźnicy. mojego owczarka niemieckiego leczyli na robaki a miał raka żołądka. pies zmarł w ciągu miesiąca. mojej koleżance uśpili psa będąc pod wpływem...a dodam że pies nie był do uśpienia. dziwię się że wogóle ktoś korzysta z ich usług.
kręcina - w mojej ocenie liczy się dla niego tylko kasa, lekarz też z niego niespecjalny, poza tym zarozumiały.
po wizycie u niego trafiłam do Arwetu do A. Wrony, jeszcze na samym początku jak się sprowadzili do Wieliczki i od tego czasu czyli dobrych parę lat jestem ich wiernym klientem.
diagnozy zawsze trafne, nieraz pomogli mi ze znalezionymi bezdomnymi zwierzętami. ceny takie jak wszędzie. sprzęt na miejscu. mogę polecić z czystym sumieniem.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-05-2012, 07:08   

Cytat:
Pankiewicz i Wojtaszek jak dla mnie to zwykli rzeźnicy. mojego owczarka niemieckiego leczyli na robaki a miał raka żołądka.

To albo jeden albo drugi, bo oni raczej nie pracuja razem ? Albo nei masz zielonego pojęcia o tym albo piszesz tak celowo żeby reklamować arwet ?

Mozesz to sprecyzowac ?
_________________
 
     
netkaa_a 
Gwarek


Wiek: 42
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 18
Wysłany: 26-05-2012, 09:15   

chyba napisałam co zrobili z moim psem. dla Twojej wiadomości kiedyś pracowali razem zanim właśnie każdy otworzył swoją przychodnie. tak jak napisałam jeden i drugi to dla mnie zwykli rzeźnicy, dla mnie nie są dobrymi fachowcami. pankiewicz to nawet wygląda jak rzeźnik :D
tak jak każdy mogę mieć swoje zdanie, jeśli ktoś ma do nich zaufanie niech powierza im swoje pupile bo ja na pewno nigdy więcej.
co do arwetu to żadna reklama, zwyczajnie piszę co myślę. jeśli kiedyś wydarzy się coś co zmieni moje zdanie na pewno tez o tym napisze bo jestem obiektywna a nie robię reklamy nikomu.
śmieszne jest to że jeśli ktoś napisze o kimś niepochlebne opinie od razu ktoś inny pisze ze to celowe działanie...
forum chyba służy do tego aby wyrazić swoje zdanie z którym oczywiście ktoś się może nie zgadzać i to szanuję. pozdrawiam.
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 26-05-2012, 10:44   

netkaa_a napisał/a:
jeden i drugi to dla mnie zwykli rzeźnicy
Pogratulowac oceny fachowca przez laika na podstawie jednego i to subiektywnego przypadku.
netkaa_a napisał/a:
nawet wygląda jak rzeźnik
No tak, to wszystko przesadza :P
 
     
jolakozaczka 
Kierat konny
usia



Pomogła: 1 raz
Wiek: 52
Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 340
Skąd: tomaszkowice
Wysłany: 26-05-2012, 11:18   

ArturSosin napisał/a:
netkaa_a napisał/a:
jeden i drugi to dla mnie zwykli rzeźnicy
Pogratulowac oceny fachowca przez laika na podstawie jednego i to subiektywnego przypadku.
netkaa_a napisał/a:
nawet wygląda jak rzeźnik
No tak, to wszystko przesadza :P

Mojego psa Pankiewicz też prawie że załatwił. Uratował go Kręcina po powrocie z urlopu (wtedy jeszcze pracowaŁ na Grunwwaldziej) Co do wyglądu się nie wypowiadam
_________________
nad wizerunkiem wrednej jędzy usilnie pracuję
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26-05-2012, 19:11   

Cytat:
dla Twojej wiadomości kiedyś pracowali razem zanim właśnie każdy otworzył swoją przychodnie. tak jak napisałam jeden i drugi to dla mnie zwykli rzeźnicy, dla mnie nie są dobrymi fachowcami. pankiewicz to nawet wygląda jak rzeźnik

Ty może jeszcze mi powiedz ile lat temu to było. Bo ja nadal :kosci: uważam, że nie wiesz o czym piszesz !!!
Czysty post aby zareklamować arwet !
_________________
 
     
netkaa_a 
Gwarek


Wiek: 42
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 18
Wysłany: 28-05-2012, 12:46   

Przemo bo zaczynam myśleć że Ty z rodziny jedno albo drugiego albo przynajmniej dobry znajomy;) nieważne ile lat temu to było ważne że było i skoro ja wiem o tym a ty nie to samo pokazuje kto siedzi w temacie.
Ja również mogę napisać że twoje "argumenty" to czysta reklama Wojtaszka czy Pankiewicza. widzisz słowo przeciwko słowu. ja napisałam swoja opinię, Ty masz swoją i ok ale widać że nie możesz pogodzić się z innymi opiniami skoro tak reagujesz. ja w przeciwieństwie do Ciebie jeśli ktoś np napisał ze dr Wrona jest kiepska nie pisze że to robota konkurencji. każdy ma swoje doświadczenia i swoje zdanie. wyluzuj trochę;)

Artur Sosin, to nie jeden taki przypadek jak widzisz. mam ci z nazwiska przypadki przytaczać?? i to nie tylko ja mam takie zdanie na temat tych lekarzy jak widać powyżej. przyjmij więc do wiadomości że ktoś ma po prostu inną opinie od Twojej.
 
     
netkaa_a 
Gwarek


Wiek: 42
Dołączyła: 23 Mar 2011
Posty: 18
Wysłany: 28-05-2012, 12:48   

ajjj Przemo widzę że Ty chodzisz do Wojtaszka i dobrze skoro Ci pasuje :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17