Poprzedni temat «» Następny temat
UWAGA - paraliż komunikacyjny w Krakowie
Autor Wiadomość
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 09:25   UWAGA - paraliż komunikacyjny w Krakowie

Jak masz jechać do Krakowa nastaw się na porzucenie pojazdu w okolicach tesco i przesiadkę na trawmaj lub od razu przesiądź się na pkp. Paraliż związany jest z zamknięciem 2 pasów na Nowohuckiej. Potrwa to do późnej jesieni. Korek zaczyna się w okolicy pętli w Prokocimiu, czas przejazdu do Nowohuckiej ok. godzina.
 
     
ggggg
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 09:45   

ale mpk też żadna rewelacja z pod Tesco na mateczny od 7,45 do 8,30 czad polecam zwłaszcza jak ktoś ma na 8,00 do pracy !!!!!!!
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 09:48   

jechałem rano po teściową i to co się dzieje to jest po prostu masakra.. zakorkowane jest dosłownie wszystko wokół Nowohuckiej.. Wielicka stoi, Kamieńskiego stoi, Tischnera stoi od Kurdwanowa.. nawet rano do matecznego był korek od Forum co się nie zdarza w ogóle..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
niezorientowan
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 09:51   

A co robia przy Nowohuckiej, ze zamknieto 2 pasy?
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 04-03-2010, 09:56   

Ale tramwajem spod TESCO do Płaszowa dojadę bez opóźnień?
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
ap
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 09:57   

robia szybki tramwaj, estakadę i inne XXX. Korki zaczynają też być na przejazdach, pod garbarnią, do mostu Wandy - nie mówiąc, że zaczyna stać Surzyckiego, Botewa a Lispska to dramat
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 09:59   

tramwajem na pewno..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 10:34   

Spokojnie, za parę tygodni zamkną Rondo Ofiar Katynia - wtedy będziemy mieli równowagą w części południowej i północnej Krakowa.
_________________
Przy okazji uprzejmie informuję, że wbrew temu co twierdzą użytkownicy przemo, nacomito i kszpakik nie jestem Burmistrzem Wieliczki.

Pozdrawiam,
raphalsky
 
     
ggggg
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 10:40   

i jak wtedy tam sie bedzie jezdzic? całe zamkną? czy cos zostawią ? któredy będzie przejazd?
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 11:01   

solniak spokojnie, ja porzuciłem bus na wysokości kozłówka i pomknąłem tramwajką bez problemów. Do momentu zamknięcia torów tramwajowych na Wielickiej w związku z planowanym remontem będzie to alternatywa (wymiana łuków naWielickiej przy Cmentarzu Podg.).

Mam takie pytanie czy jest godzinny bilet aglomeracyjny? Tak, żebym mógł np. podjechać 204 i tramwajką?
 
     
nowa
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 11:29   

pablo napisał/a:
solniak spokojnie, ja porzuciłem bus na wysokości kozłówka i pomknąłem tramwajką bez problemów. Do momentu zamknięcia torów tramwajowych na Wielickiej w związku z planowanym remontem będzie to alternatywa (wymiana łuków naWielickiej przy Cmentarzu Podg.).

A mam pytanie kiedy ta przyjemność z wymianą ma nastąpić. Chciałabym duchowo się na to nastawić ;)
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-03-2010, 11:30   

Hmm jak ktos chec gnac do centrum to polecam A4 i zjazd za stopniem wodnym :)
Dalej ale szybciej i spokojniej :)
_________________
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 04-03-2010, 12:53   

pablo napisał/a:

Mam takie pytanie czy jest godzinny bilet aglomeracyjny? Tak, żebym mógł np. podjechać 204 i tramwajką?


Tylko 90 minutowy bilecik obowiązuje z Wieliczki ;)


Co do korka to jechałem koło godziny 8,15 a korek zaczynał się przy pętli tramwajowej w prokocimiu. Busiarze od Wieliczki trąbili o paraliżu w związku z czym wszyscy jechali na aleje objazdami utykając w innych częściach miasta, SK- pojechała w Nowosądecką i Tishnera, jak wołali na radiu, potem miał jechać pod bonarke i w puszkarską ale na ten pomysł wpadło też kilku innych kierowców ;) więc pojechał prosto tishnera - aż dojechaliśmy do matecznego.
Od matecznego luuuuz nawet pod grunwaldzkim w tunelu nie było korka. Na miejscu bylem 10.05 :diabel:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
:)
Gość
Wysłany: 04-03-2010, 19:46   

od której mniej więcej godziny zaczynają się korki giganty? :] dziś niestety miałam to przyjemność przeżyć. Czy jadąc po godzinie 6 304 mam się nastawiać na przesiadkę?
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-03-2010, 19:59   

Kolega o 6 wyjechał z Kurdwanowa i już o 8 był w Hucie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16