Poprzedni temat «» Następny temat
Sytuacja drogowa w Wieliczce i okolicach
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 16-11-2010, 20:08   Sytuacja drogowa w Wieliczce i okolicach

Taki mały temacik dotyczący aktualnych utrudnień i ciekawostek.

Wracając dzisiaj od Krakowa spotkałem na początek utrudnienie w postaci stłuczki na DK4 zaraz za stacją BP, ale policja przybyła na miejsce, a autko na poboczu.

Utrudnienie numer dwa występuje na pasie do skrętu w prawo z ul Kościuszki w stronę centrum, gdyż na skrzyżowaniu zepsuł się TIR i blokuje spory kawałek jezdni.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-11-2010, 19:04   

myślałem, że się powstrzymam ale nie mogłem :diabel: w jakim celu został utworzony ten temat?
 
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-11-2010, 19:19   

ja myślę, że w celu zaspokojenia forumowej ciekawości drogowej i prowadzenia statystyki kolizyjno-wypadkowo-utrudnieniowej ;)
ale dla mnie przydatne, bo jeżdżę samochodem...
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-11-2010, 20:20   

hmmm dla mnie to zaśmiecanie forum bo jakbym miał co chwile pisać, gdzie jakaś awaria się komuś przydarzyła albo kolizja to zrobiłby się szum informacyjny a nie wiem czy wtedy ktoś z tego by coś dla siebie wyciągnął pożytecznego ;) wątek możnaby przerobić na poważniejsze sprawy typu remonty, zamknięte drogi, osuwiska itp, które nie znikają po chwili :diabel:
 
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 18-11-2010, 07:55   

Twitter :-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 18-11-2010, 09:13   

Temat powstał, bo aktualnie gdy, coś sie dzieje to powstaje nowy wątek i właśnie to generuje szum i śmietnik.

Popatrz do działu drogowo-komunikacyjnego.

Co któryś temat to wypadek, a potem jak chcesz się połapać to nie wiesz gdzie czego szukać. Masz przykładowo kilka wątków o temacie wypadek na obwodnicy.

Tematy z problemami nieznikającymi w większości już istnieją i każdy dotyczy odrębnej rzeczy. Zauważ, że temat o osuwiskach istnieje, tak samo jak temat o remontach i budowach.

Dla mnie jak i dla atam może to być przydatne, gdy mam zamiar wyjechać za chwile w trasę, a ktoś napisze o jakimś utrudnieniu. Trzeba wprowadzać jakieś innowacje :P

Zakładam jednak że jesteś jasnowidzem, albo mało poruszasz się samochodem, wówczas istnieje taka opcja jak ignoruj temat ;)
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
Ostatnio zmieniony przez nietopesh 19-02-2012, 10:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-11-2010, 18:12   

nietopesh napisał/a:
Tak samo jak dla atam może to być przydatne, gdy mam zamiar wyjechać za chwile w trasę, a ktoś napisze o jakimś utrudnieniu. Trzeba wprowadzać jakieś innowacje :P


nie no ja rozumiem, że pożyteczne jest informowanie o utrudnieniach ale o takich, że jest sobie auto na poboczu bo się zepsuło albo była mała kolizja to nie przegięcie?


nietopesh napisał/a:
zakładam jednak że jesteś jasnowidzem, albo mało poruszasz się samochodem, wówczas istnieje taka opcja jak ignoruj temat ;)


jasnowidzem nie jestem - a szkoda :D fakt: obecnie mniej jeżdżę samochodem po okolicy bo pracuję w Krakowie (tylko dojazd i powrót pokonuję autem) ale jakbym miał za każdym wyjazdem "na miasto" lub dalej dowiadywać się na forum, czy czasami ktoś nie stoi na awaryjnych i nie zmienia koła na środku drogi, przez co utworzył się sznur samochodów w postaci 5 sztuk no to jest dla mnie śmieszne :diabel: ale nie zabraniam nikomu zakładania takiego tematu a tym bardziej czytania. Śmiało :one:
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 18-11-2010, 21:52   

AdR napisał/a:
nie no ja rozumiem, że pożyteczne jest informowanie o utrudnieniach ale o takich, że jest sobie auto na poboczu bo się zepsuło albo była mała kolizja to nie przegięcie?


od czegoś trzeba zacząć, a akurat mnie natchnęło :P

Wiem że chwytliwsza dla ciebie jest śmierć na drodze, ale cóż drobne problemy też się zdarzają. Samochody na awaryjnych, które stoją na poboczu, nie znajdują się tam od zawsze. Zanim zjadą najczęściej blokują jeden pas, aż taki jeden z drugim dobrze oglądnie szkody.
No ale wtedy na drodze jest tylko 5 innych aut - zwłaszcza w szczycie - więc to nie problem. Masz racje.

AdR napisał/a:
nie zabraniam nikomu zakładania takiego tematu a tym bardziej czytania. Śmiało


Ty czytasz. Mało tego odpisujesz :diabel2: To już pierwszy sukces. :one:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 22-11-2010, 09:22   

Wczoraj pojechałem na Sierczą zobaczyć jak remonty sie posuwają, ale widziałem tylko 3 nawracające auta..
Znak o drodze zamknietej na skrzyzowniu na Sierczej jest na słupie 3.5 metrowym tak że trzeba podnieść głowe jak ktoś siedzi w małym aucie, to samo Rożnowa.
To taki mały zonk...
 
     
AdR 
Poprzecznia


Osiedle: W. Pola
Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-11-2010, 20:47   

nietopesh napisał/a:
Ty czytasz. Mało tego odpisujesz :diabel2: To już pierwszy sukces. :one:
:one: proponuję browarka wirtualnego i koniec OT :D
 
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 22-11-2010, 20:49   

:564:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
paweltxt 
Komora


Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 182
Wysłany: 23-11-2010, 07:02   

Sytuacja drogowa w Wieliczce, co tu wiele pisać wystarczy spróbować wyjechać lub wjechać do miasta ok 7.45 lub 15-16 DRAMAT. W sobotę lub przed przedłużanym weekndem jest również TRAGEDIA. Czas wyciągnąć wnioski, skrzyżowanie przy aptece należy przebudować i zrobić rondo, światła przy straży miejskiej koniecznie zlikwidować. To powinno znacznie ułatwić i usprawnić poruszanie się samochodem
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 23-11-2010, 08:53   

Dlatego jak jadę do Krakowa to omijam Wieliczkę szerokim łukiem ;)

Albo jadę przez Krzyszkowice, albo jeszcze częściej przez Grabówki i Swoszowice.

Problem pojawiał się w przypadku gdy cel znajdował się w Hucie, ale po otwarciu S7 Śledziejowice odpoczną. :P

Aktualnie trasę psuje mi jedynie remont drogi i stabilizacja osuwiska o którym wspominał przedmówca.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-11-2010, 09:42   

Ale po otwarciu S7 i Lipskiej mocno poprawiła się sytuacja na Wielickiej Telewizyjnej etc.
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-11-2010, 11:28   

pablo napisał/a:
poprawiła się sytuacja na Wielickiej Telewizyjnej etc.


A któraż to?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 17