Poprzedni temat «» Następny temat
Skradziono rower Gary Fisher - NAGRODA
Autor Wiadomość
Liberty
Kopacz


Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 3
Wysłany: 08-08-2010, 13:01   Skradziono rower Gary Fisher - NAGRODA

Witam.

W nocy z soboty na niedzielę 7/8 sierpnia, po włamaniu do piwnicy ukradziono mi rower Gary Fisher Tarpon w kolorze srebrnym z niebieskimi napisami. Znalezcę lub kogoś kto posiada informację o rowerze proszę o kontakt na forum. Za skuteczną pomoc oferuję 10% wartości roweru (150 zł) + bonus w płynie.

Pozdrawiam
 
     
jacekrys 
Warzelnik



Osiedle: os.Szymanowskego
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: 08-08-2010, 14:00   

Zglos na policje, i tak nie odnajda zlodzieja ale niech wkoncu sie pofatyguja. mojemu synowi tez niedawno skradziono rower z piwnicy na os.Szymanowskiego. Sprawe w trzy dni zamknieto z powodu niewykrycia sprawcy. Jak juz pisalem na tym forum na temat kradziezy rowerow. Trzeba byc wyjatkowym XXX zeby komus krasc tak banalna rzecz jak rower. wkoncu nie kosztuje 10 tys zl. pozatym nie toleruje w zadnym stopniu zlodziejstwa
 
     
TheNaturat 
Żupnik



Dołączył: 02 Lip 2008
Posty: 70
Wysłany: 08-08-2010, 15:38   

poobserwowałbym też allegro, niektórzy złodzieje to w dodatku idioci.
 
     
btw
Gość
Wysłany: 08-08-2010, 16:19   

jacekrys napisał/a:
Trzeba byc wyjatkowym XXX zeby komus krasc tak banalna rzecz jak rower.


Dla złodzieja nie ma "banalnych" rzeczy. W sąsiedztwie zginęły np. stare, pordzewiałe kosiarki, używane młotki, uszkodzona taśma miernicza, paczka gwoździ, używany toster, nawet napoczęte opakowanie leków.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-08-2010, 17:48   

no to w takim razie mamy kogo na gościnnych występach w Wieliczce.. mnie zginął wózek na wąż ogrodowy...

na szczęście sąsiad ma monitoring i jutro będziemy patrzeć czy coś się nagrało..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
anhelli 
Kierat konny



Osiedle: Kshyshcovice
Dołączył: 26 Wrz 2007
Posty: 373
Skąd: znienacka
Wysłany: 08-08-2010, 22:38   

Jeśli nie jest jeszcze za późno to w pierwszej kolejności odwiedź różne targi w Krakowie: Giełda RTV na Balickiej, Hala Targowa na Grzegórzeckiej i allegro (głupich nie sieją...).
Oczywiście obowiązkowo zgłoszenie na komendę (jeśli masz zdjęcia a rower ma cechy szczególne, to jakaś szansa jest). Mnie okradli 2 razy i 2 razy umorzyli sprawę, ale dowiedziałem się, że na ogół kradną osoby z okolicy... :(
 
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-08-2010, 01:03   

Może tutaj jest odpowiedź:
Cytat:
Kraków: rowerowy złodziej w rękach policji

Około godziny 4 nad ranem w sobotę policjanci zatrzymali w Podgórzu mężczyznę, jadącego na dobrym i drogim rowerze. Na widok funkcjonariuszy usiłował skręcić w osiedlową uliczkę, by jak najszybciej zniknąć z ich oczu.
Mężczyzna chciał udowodnić, że rower jest jego własnością. W końcu przyznał się do tego, że skradł go kilka godzin wcześniej. Na komisariacie okazało się, że zatrzymany 44-latek w maju opuścił zakład karny, gdzie odbywał wyrok za kradzieże. Po wyjściu na wolność powrócił do swojej profesji i w dalszym ciągu kradł rowery. Na swoim sumieniu ma kradzież kilkunastu rowerów, które zabierał z pod sklepów, bloków, domów na terenie całego Krakowa, a później sprzedawał przypadkowym osobom.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i decyzją Sądu został aresztowany.
źródło: http://www.gazetakrakowsk...licji,id,t.html
 
     
jacekrys
Gość
Wysłany: 12-08-2010, 17:53   

nacomito napisał/a:
Może tutaj jest odpowiedź:
Cytat:
Kraków: rowerowy złodziej w rękach policji

Około godziny 4 nad ranem w sobotę policjanci zatrzymali w Podgórzu mężczyznę, jadącego na dobrym i drogim rowerze. Na widok funkcjonariuszy usiłował skręcić w osiedlową uliczkę, by jak najszybciej zniknąć z ich oczu.
Mężczyzna chciał udowodnić, że rower jest jego własnością. W końcu przyznał się do tego, że skradł go kilka godzin wcześniej. Na komisariacie okazało się, że zatrzymany 44-latek w maju opuścił zakład karny, gdzie odbywał wyrok za kradzieże. Po wyjściu na wolność powrócił do swojej profesji i w dalszym ciągu kradł rowery. Na swoim sumieniu ma kradzież kilkunastu rowerów, które zabierał z pod sklepów, bloków, domów na terenie całego Krakowa, a później sprzedawał przypadkowym osobom.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży i decyzją Sądu został aresztowany.
źródło: http://www.gazetakrakowsk...licji,id,t.html
 
     
jacekrys 
Warzelnik



Osiedle: os.Szymanowskego
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 22
Wysłany: 12-08-2010, 17:55   

sorki cosik mi n ie wyszlo poprzednie stwierdzenie :diabel:
 
     
mgan 
Groty kryształowe


Osiedle: Oś.Sienkiewicza
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-08-2010, 20:34   

Na Szymanowskiego kradną rowery,kiedyś mojego treka wynosił z klatki w biały dzień,ale coś mnie tchnęło i wyszedłem z mieszkania ,tylko słyszałem jak rzucił rowerem piętro niżej i uciekł.Proponuję pojeździć po osiedlu na rowerze/złodziej obserwuje/zostawić w klatce i zaczaić się.Jak widziałem to XXX był.Może działają w grupie/jeden wynosił/,zgłosić na policję ,ale oni z reguły, miesiąc później przysyłają pismo że z braku ...i.t.d. Umarzają śledztwo.Coś mi się zdaje że złodziej zna dobre marki .
 
     
Juzo 
Skrzat



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 35
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 23-08-2010, 15:31   

Pogratulować w tym miejscu należy również tym, którzy notorycznie odblokowują drzwi wejściowe do klatki, żeby otwierały się bez użycia domofonu / klucza :-/
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 23-08-2010, 21:21   

To trzeba zglosic do administracji, zeby zlikwidowali te opcje w zamku
 
     
jacekrys 
Warzelnik



Osiedle: os.Szymanowskego
Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 22
  Wysłany: 24-08-2010, 16:37   

ArturSosin napisał/a:
To trzeba zglosic do administracji, zeby zlikwidowali te opcje w zamku


W tym problem ze duza grupa mieszkancow blokuje drzwi czym moze, kamieniami czy poprostu wycieraczka zeby tylko sie nie domykaly. Po jakims czasie drzwi same od siebie przestaja sie domykac i tak juz zostaje :zly2:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16