Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
22-01-2009, 10:48
Rok szkolny w dwójce
Autor Wiadomość
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 29-08-2008, 17:35   Rok szkolny w dwójce

Początek roku szkolnego w poniedziałek, a w szkole podstawowej przy torach trwa jeszcze remont i wszystko wskazuje na to, że jeszcze potrwa. Nie jest to żadna niespodzianka dla urzędników, ale pewnie dla dzieci i rodziców tak. Ciekawe czy szkoła w takiej sytuacji będzie pracować normalnie? Nigdzie nie znalazłem informacji, w której urząd przedstawiłby jak to wygląda na dzień dzisiejszy. To może być interesujący początek roku szkolnego.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 30-08-2008, 06:05   

Pretekst, a skąd wiesz że jeszcze trwa ja widziałam jak sprzątali ??
_________________
Pozdrawiam
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-08-2008, 08:20   

z tego co wiem to część klas będzie uczęszczać na zajęcia do Sułkowa
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 31-08-2008, 08:02   

oseczka, a z jakiego źródła wiesz ??? Dla mnie to ważne bo córeczka chodzi do tej szkoły więc poproszę Was o jakies konkrety
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 31-08-2008, 08:12   

agga napisał/a:
oseczka, a z jakiego źródła wiesz ??? Dla mnie to ważne bo córeczka chodzi do tej szkoły więc poproszę Was o jakies konkrety



A nie łatwiej poprostu zadzwonić do szkoły?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 31-08-2008, 08:20   

Na szkole takiej informacji nie ma.
Szkola jest posprzatana, powymywana i wywietrzona, oficjalnie remont sie zakonczyl.
Zastnawia mnie kto podjalby tak XXX decyzje zeby dzieci z wieliczki wozic do sulkowa.
_________________
 
     
oseczka 
Zawalisko



Osiedle: Lekarka
Pomogła: 3 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Maj 2007
Posty: 926
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-08-2008, 08:46   

agga napisał/a:
oseczka, a z jakiego źródła wiesz ??? Dla mnie to ważne bo córeczka chodzi do tej szkoły więc poproszę Was o jakies konkrety


Od koleżanki której syn idzie do 4 klasy a rozmawiała ona z panią dyrektor w SP2 i ta jej tak powiedziała.
_________________
Nadeszło w pore lato powiedz mi co Ty na to? Słoneczko ładnie tańczy ma kolor pomarańczy przy Tobie zaraz płone Twe ciało opalone całuje kiedy tańczy bo smak ma pomarańczy....
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 31-08-2008, 11:21   

dzika79, no dziś to dwa razy w rynnę raz w parapet :D jutro wszystkiego się dowiem na rozpoczęciu
_________________
Pozdrawiam
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 31-08-2008, 12:43   

agga, remont się jeszcze nie zakończył, co najmniej przez dwa tygodnie dzieci będą się uczyć poza szkołą, część Centrum Profilaktyki na Pocztowej, klasy III prawdopodobnie będą dowożone do Sułkowa.
Wczoraj w Dzienniku Polskim był dość obszerny artykuł na ten temat.


przemo napisał/a:
Zastnawia mnie kto podjalby tak XXX decyzje zeby dzieci z wieliczki wozic do sulkowa.
Jak to kto, władze miasta :)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 31-08-2008, 18:53   

Pretekst, dzieki to nieciekawie się to przedstawia
_________________
Pozdrawiam
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 01-09-2008, 16:26   

Z artykułu „Do szkoły czas” http://www.wieliczka.pl/i...7fe19d67ab7901e możemy się dowiedzieć, że starosta zaszczycił i przemówił, jednak o opóźnieniu remontu „dwójki” nie wspomniał.
Więc jak to jest, zdążyli z remontem, czy nie?
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 01-09-2008, 17:02   

Nie zdążyli, prawda jest taka, iż starsze dzieci wozi się do Sulkowa, a młodsze mają zajęcia w starej poczcie, obecnie wydział edukacji przy ul. pocztowej.
Co do młodszych dzieci to można odebrać je w 2 transzach jakoś po 10 z ul pocztowej, jeśli nikt się nie zgłosi z opiekunów to będzie można dziecko odebrać dopiero koło 12 z przed 'dwójki' gdzie dzieci będą przyprowadzane.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Pretekst 
Bałwan solny


Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 222
Wysłany: 01-09-2008, 18:18   

Cytat:
Z artykułu „Do szkoły czas” http://www.wieliczka.pl/i...7fe19d67ab7901e możemy się dowiedzieć, że starosta zaszczycił i przemówił, jednak o opóźnieniu remontu „dwójki” nie wspomniał.


nacomito, jak Ty czytasz??? Starosta wziął udział w rozpoczęciu roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat wielicki. Dwójka jest szkołą podstawową i dla niej organem prowadzącym jest Miasto i Gmina Wieliczka.

A co do samej szkoły to wiadomo było, że nie zdążą. Szkoła wygląda jak w proszku. Pytanie teraz jest takie kiedy zakończy się remont. Dyrektor szkoły mówiła, że to kwestia tego tygodnia, w Dzienniku Polskim pisało, że dwa tygodnie.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 01-09-2008, 20:46   

Pretekst napisał/a:
nacomito, jak Ty czytasz??? Starosta wziął udział w rozpoczęciu roku szkolnego w szkołach ponadgimnazjalnych

Obudziłem się po niewczasie, a to wszystko dlatego, że nie chodziłem do gimnazium. Brakło mi zrozumienia. Dziękuję za sprostowanie.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 01-09-2008, 21:14   

Cytat:
Dyrektor szkoły mówiła, że to kwestia tego tygodnia, w Dzienniku Polskim pisało, że dwa tygodnie.
mnie też się wydaje że zejdzie im z 2 tyg po tym co dziś widziałam. Trochę to bez sensu firma wykonawcza w takiej kryzysowej sytuacji powinna pracować co najmniej do późnych godzin a tu fajrant o 16 skandal. Ciąga się dzieci do szkoły na raptem 2,5 godz ( nie ma angielskiego i religii) po to by w skandalicznych warunkach sobie posiedziało bo nauka na korytarzu moim zdaniem żadna. No cóż na to wpływu nie mam ale ktoś tam wyżej mógł by się trochę zastanowić nad sensem a tu każą się cieszyć że zrobione to i tamto z czego tu się cieszyć normalna rzecz że to musieli zrobić.
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17