Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:59
Realne ceny działek w Wieliczce
Autor Wiadomość
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 16-11-2010, 20:53   

przynajmniej dobrze, ze nie np za 3/4 ara :D
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 17-11-2010, 07:19   

Wiesz jak przeglądasz kolejne ogłoszenie to robi się nudne. Tym bardziej jak robisz do tego notatki, itp. Jak byłem w czasie decyzji: działka + dom lub mieszkanie to przeglądanie takich ofert mnie (nazwijmy to lekko) denerwowało. Po kilku dniach był dodatkowy filtr - jak znajdę takie ogłoszenie to olewam i dalej się nie wgłębiam. No tak, ale ja dziwny jestem...
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
guzik 
Warzelnik
Gaduła


Osiedle: Mała Wieś
Dołączył: 21 Lis 2010
Posty: 28
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-11-2010, 10:29   

Sprzedałem w ostatnim czasie działkę w okolicach czarnochowic udało się 19 tys. za ar i to tylko 3 miesiące tak naprawdę zależy od szczęścia.
 
     
ewa1980 
Szyb
Ewa


Wiek: 43
Dołączyła: 03 Sty 2011
Posty: 163
Skąd: Trąbki-Wieliczka
Wysłany: 07-01-2011, 16:43   

Boom już mamy 3 lata za sobą, teraz ceny działek są 15-25 % niższe niż w tamtym okresie
ale często zdarzają się sprzedający w ciężkiej sytuacji finansowej i sprzedają 40% niżej niż za dobrych czasów. Wieliczka Centrum działka na której wybudowano Kamienicę przy Szybie Królewskim (parter BZWBK) 1ar 450tyś zł !!! Taka była cena wyjściowa, jaka była kwota transakcyjna ciężko powiedzieć ale sprzedający nie był skory do negocjacji. :029:
_________________
Ewa
 
     
wojtekweb
Kopacz


Dołączył: 31 Sty 2015
Posty: 1
Wysłany: 01-02-2015, 13:48   

ewa1980 napisał/a:
Boom już mamy 3 lata za sobą, teraz ceny działek są 15-25 % niższe niż w tamtym okresie
ale często zdarzają się sprzedający w ciężkiej sytuacji finansowej i sprzedają 40% niżej niż za dobrych czasów. Wieliczka Centrum działka na której wybudowano Kamienicę przy Szybie Królewskim (parter BZWBK) 1ar 450tyś zł !!! Taka była cena wyjściowa, jaka była kwota transakcyjna ciężko powiedzieć ale sprzedający nie był skory do negocjacji. :029:


Przepraszam, że odpisuję w starym wątku, ale nie znalazłem nowszego, a aktualnych informacji na temat rynku działek budowlanych w Wieliczce brak.

Jak wygląda obecnie sytuacja (2014/2015) i realne ceny w okolicy 1-2 km od centrum (najlepiej wschód i zachód). Ogłoszeń jest całkiem sporo, jednak ceny 25-45 000 / ar wydają się mało relane ;)

Przy okazji, jakby ktoś miał działkę do sprzedania, albo wie, że ktoś ma, to proszę o kontakt - wojtekweb@o2.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 17