Posty: 133
Wysłany: 02-10-2007, 18:31

Iskra Zakrzów 3 - 2 Wieliczanka Wieliczka
Skład: Windak, Jamróz, Ochoński, Lizak, Florek, Mirus, Kłapa, Haberkiewicz, Musiał, Nędza (Borkowski), Pankiewicz

Mecz ogólnie niczym nie zachwycił, mimo dużej ilości bramek widowisko było słabej jakości. Bramki dla wielickiej ekipy strzelił Ochoński i Nędza. Następne starcie Wieliczanki to mecz u siebie z vice liderem. Oby ten mecz zakończył sie korzystnym wynikiem dla wielickiej drużyny.

Wysłany: 03-10-2007, 09:04

Może to być nawet nędzny wynik 1:0, byle tylko na naszą korzyść.
PS. Wcale nie musi strzelać Nędza. Wystarczy ktokolwiek z naszych :)

Wysłany: 05-10-2007, 17:18

Zapraszamy na mecz Wieliczanki z Targowianką Targowisko w sobote (06.10.2007) o godzinie 15 !!! Mecz powinien być ciekawym widowiskiem bowiem wielicki klub będzie podejmował vicelidera B Klasy. Warto przypomnieć że Wieliczanka nie poniosła jeszcze porażki na swojm boisku. Przyjdz i wspieraj wielicki klub, dopingiem pomoż mu odnieść zwycięstwo...

Wieliczanka : Targowianka 6:2

wynik znam z dobrego zrodla bo moj brat byl sedzia (biegal z choragiewka) ;)
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania

Wieliczanka Wieliczka 6 - 2 Targowianka Targowisko

Skład: Windak, Jamróz, Ochoński, Lizak, Florek, Mirus, Hasan Sas (Kaczmarski), Haberkiewicz (Borkowski) , Musiał (Tynor), Nędza, Pankiewicz
Bramki: Haberkiewicz, Nędza 2, Windak, Hasan Sas

W doskonałym i szybkim meczu, miłym dla oka Wieliczanka ROZBIJA przeciwnika 6 do 2. Klub z targowiska nie istniał na boisku nawet nie przypominał że jest vice liderem naszej ligi. Mecz fantastycznie zagrany wzbudza nadzieje na przyszły mecz z Wilgą.

mgm123
Kopacz

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 8
Wysłany: 07-10-2007, 09:50

gratulacje dla wszystkich piłkarzy 1!!! piękny wynik z Targowiskiem tak dalej trzymajcie!!! BRAWO :D

Wysłany: 07-10-2007, 18:37

Oto sytuacja w tabeli B klasy grupy wielickiej ( kolejno podano ilość meczy, pkt, strz. bramki i stra. bramki)

Wysłany: 12-10-2007, 20:28

Najbliższy mecz odbedzie sie Koźmicach Wielkich z tamtejszą Wilgą. Mecz bardzo ważny bo o miejsce wtabeli !!! Zapraszamy !!!

Jurkovia
Poprzecznia

Wiek: 38
Posty: 133
Wysłany: 14-10-2007, 17:30

Wilga Koźmice Wielkie 1 - 2 Wieliczanka Wieliczka !!! Wielki sukces Wielickiej drużyny !!! Zwycięstwo nad dobrądrużyną umocniło drużyne na 4 miejscu. Warto podkreślić że zwycięska bramka padła w 90 minucie !!! Wielickim piłkarzom gratulujemy !!!

Jurkovia
Poprzecznia

Wiek: 38
Posty: 133
Wysłany: 17-10-2007, 19:12

Najblższy mecz Wieliczanka zagra na własnym boisku z Tęczą Słomiróg. Mecz odbędzie się o godzinie 14:30 w dniu 20.10. 07. Zapraszamy wszystkich sympatyków wielickiego klubu !!! Przyjdz i wspieraj Wieliczanke w bojuo A klase !!!

Jurkovia
Poprzecznia

Wiek: 38
Posty: 133
Wysłany: 21-10-2007, 08:04

Wieliczanka Wieliczka 5 - 1 Tęcza Słomiróg !!! Wieliczanka zbliża się wielkimi krokami do A klasy !!! Jeśli w przyszłej rundzie pokaże podoną gre , możemy śmiało myśleć o w awansie...

Jurkovia
Poprzecznia

Wiek: 38
Posty: 133
Wysłany: 01-11-2007, 11:01

Legion Pierzchów 1 - 1 WIELICZANKA Wieliczka

Skład:Windak, Jamróz, Ochoński, Lizak, Florek, Kaczmarczyk, Kłapa, Haberkiewicz (Borkowski), Musiał(Żurek), Nędza, Pankiewicz
Bramki: Jarosław Kłapa

Mecz dwóch drużyn które walczą o odmienne cele. Wieliczanka o awans a Legion o utrzymianie. Był to mecz bardzo wyrównany i nic nie wskazywało na to by drużyna z Pierzchowa była ostatnia. W ostatnich minutach wielicki zespół nieustanie bardzo groźnie atakował. Nie stety nie zdołał strzelić zwyciękiej bramki. Ostania najlepsza okazja była w 89 minucie, kiedy to Borkowski wyłuskał i idelanie podał piłkę do Lizaka lecz nie stety ten udrzył zalekko i piłka dotoczyła sie do bramkarza. 3 minuty później sędzia zakończył mecz i nastąpił podział punktów. Przed Wieliczanką ostatni mecz z Spartą winiary przed własną publicznością.

Jurkovia napisał/a:
w 89 minucie, kiedy to Borkowski wyłuskał i idelanie podał piłkę do Lizaka lecz nie stety ten udrzył zalekko i piłka dotoczyła sie do bramkarza.

Emocjonujące zakończenie, brawo :)

Przed Wieliczanką ostatni mecz z Spartą winiary przed własną publicznością.

Kiedy ten mecz będzie? Trzymam kciuki!

Jurkovia
Poprzecznia

Wiek: 38
Posty: 133
Wysłany: 02-11-2007, 18:46

Mecz Wieliczanki odbędzie się w niedzielę o godzinie 13 na boisku w Wieliczce z Sparatą Winary !!! Zapraszamy wszystkich serdecznie !!!

P.S Dziękujemy tardas :-) mamy nadzieję że niezawiedzimy !!!