Poprzedni temat «» Następny temat
Pobudżmy do życia osiedle MARDIMEX
Autor Wiadomość
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-03-2007, 23:18   Pobudżmy do życia osiedle MARDIMEX

Bardzo podoba mi się nowe forum reformacka.W tej enklawie zaczyna się coś dziać. Jest tu dużo fajnych inicjatyw. Proszę spojrzeć tylko na początek: plac zabaw między Reformacką 73-79 a Krasickiego (grupa zapaleńców zrobiła dobry początek), wspólnota Reformacka 73
(zrobiła mini klomb wsród grysu z sadzonkami drzew), wspólnota Reformacka 77 (zainicjowała monitoring). Jeżeli śledzą to forum mieszkańcy osiedla MARDIMEX ujawniajcie swe uwagi i spostrzeżenia. Może nasze anonimowe wypowiedzi pobudzą pozostałych do inicjatywy. Spróbujmy działać wspólnie. Jest tyle do zrobienia. Wrzucę pierwszy temat. Jak rozwiązać problem śmieci na tym mini osiedlu. Temat drugi .... wstrzymuję się. Czekam na innych. Pozdrawiam wszystkich mieszkańców osiedla MARDIMEX.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2007, 14:53   

jerzy.jan napisał/a:
Bardzo podoba mi się nowe forum reformacka.

Przepraszam za głupie pytanie, ale gdzie jest to forum :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2007, 15:51   

master7 napisał/a:
jerzy.jan napisał/a:
Bardzo podoba mi się nowe forum reformacka.

Przepraszam za głupie pytanie, ale gdzie jest to forum :?:


no generalnie Reformacka jest na zadorach i schodzi pod mardimex... dawniej mieszkalem na Konopnickiej to wiem :)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
sylwia.wk 
Bałwan solny



Wiek: 41
Dołączyła: 01 Mar 2007
Posty: 223
Skąd: wieliczka
Wysłany: 08-03-2007, 16:46   

ja mieszkam tuz obok mardimexu. :diabel2:
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 08-03-2007, 18:57   

Mardimex faktycznie bardzo sie ozywyil.
Niestety Sama firma mardimex i jej wlasciciel niewiele pomagaja, poza budowaniem coraz wiekszej ilosci domow.
Ogolnie maja dobra pizze, silownie, milych mieszkancow.

Ja mieszkam tuz powyzej ale jestem tam czestym gosciem a moja corka ma tam kolegow i kolezanki z klasy :)
Ogolnie musimy cos zorbic zeby to rozruszac.
Ja bede walczyl o chodnik z mardimexu do gory w strone centrum tego brakuje czasami jezdza tu jak wariaci i nie trudno o jakies nieszczescie.
Przydalby sie tez remon krasickiegobo dziury i poniszcozne progi sa straszliwie.
Ciesze sie ze tyle osob jest stad i ze tyle osob sie aktywnie ruszylo zeby cos robic.
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-03-2007, 22:37   

Do Master7 - Pana Administratora. Zamiast pytać głupio lepiej nie pytać wcale.
Jeżeli chcę zabrać głos w jakimś temacie to w pierwszym rzędzie zapoznaję się d o k ł a d n i e z treścią tego tematu. Jak zauważyłeś (mam taką nadzieję) jest to mój pierwszy post (tak się to nazywa?) i od razu z grubej rury jestem sprowadzony do parteru. I to przez osobę, która jest autorem regulaminu forum.
Nie przemawia przeze mnie chęć riposty, ale mieszkam już od kilku lat w Wieliczce i z nazwą ZADORY spotykam się po raz pierwszy. Gdyby nie dodatek MARDIMEX nie zwróciłbym na to "forum lokalne" uwagi. Mieszkańcy tego osiedla potocznie używają nazwy Mardimex lub REFORMACKA. Gdybyś doczytał do końca mój wątek, to zorientowałbyś się, że mowa o osiedlu REFORMACKA Mardimex. Gdzie to jest? W lokalizacji już nie będzie potrzebny plan miasta. "Pomogli na pustyni wielickiej: tsubara, sylwia.wk i przemo. Proponuję spacer na to osiedle - będziesz miał wyobrażenie, ilu ono może mieć mieszkańców. Gdybyś dokładnie czytał to mogłeś spytać gdzie ta Krasickiego? (tu miałeś pole do popisu). Miałem na myśli Kraszewskiego. Przepraszam mieszkańców. Jeżeli chodziło Ci tylko o prawa autorskie do nazwy "forum lokalne >Zadory-Mardimex" to masz w pełni rację. Skrót nie na miejscu. Ale nie zapytam, gdzie te Zadory co to mają własne forum. Żeby POBUDZIĆ DO ŻYCIA OSIEDLE MARDIMEX, gdzie aktualnie mieszkam, powinienem spróbować założyć forum lokalne Reformacka (o ile uzyskałbym akceptację Sz.P.Administratora). Jeżeli ty zabiegasz o POBUDZENIE DO ŻYCIA WWW.WIELICZKA24.INFO - to traktuj gości jak partnerów.
Dzięki przemo. Też dużo nowinek wielickich dowiaduję się od córki. Na tym osiedlu jest bardzo dużo do zrobienia. I tak współczułem Wam, gdy byłem świadkiem tworzenia, a w zasadzie kończenia tworzenia tego osiedla.
Dla sylwi.wk też jesteśmy przybyszami, którzy weszli i zasłonili nowymi domami jej świat. Jej wypowiedż odbieram pozytywnie. Być może domy przysłoniły jej słońce, ale sprowadziły nowych znajomych, przyjaciół.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-03-2007, 04:58   

Jerzy bez nerwacji :)
To jest młoda czesc spoleczenstwa Wieliczki i nie wszyscy znaja to osiedle.

Co do zadorow ta cala stara Wieliczka ( a glownie gornicy ) posluguja sie to nazwa.
99 % dzialek od pilsudskiego az po fragment za obwodnice otrzymali kiedys gornicy od kopalni. Tereny mardimexu tez kiedys nalezaly do tej braci. Moj pradziadek dyssponwoal kiedys siemia od konopnickiej do kraszewskiego.


Co do zwiekszenia zainteresowania ludzi, ciesze sie ze sciagasz nowych ludzi, ciesze sie ze zaczyna sie tu cos dziac.

Musimy Walczyc o swoje i musimy wkoncu "rozreklamowac" nas zakatek wieliczki..


Jurku trzymaj sie i wybacz mlodziaka ze nie wiedza tego wszystkiego co Ty czy ja :)
Pozdrawiam
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 09-03-2007, 08:19   

Cytat:
Do Master7 - Pana Administratora. Zamiast pytać głupio lepiej nie pytać wcale.

Panie Jerzy Janie. Ja tylko zadałem proste pytanie.
Chodziło mi bowiem tylko o to czy istnieje w internecie forum reformacka tak jak to ma miejsce w przypadku osiedla Szymanowskiego (jest takie forum na forach gazeta.pl)
Reszta to nadinterpretacja mojego pytania - nie miałem bowiem na myśli tego o czym Pan pisze.
W tej kwestii jak dla mnie EOT.

Co do nazwy forum czy też utworzenia nowego sprawę pozostawiam otwartą. Ustalcie czy jest taka potrzeba nowego, czy jedno wspólne - jak chcecie.

[ Dodano: 12 Marzec 2007, 12:45 ]
To co z tym forum Reformacka :?:
Tak się tylko przypominam.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 13-03-2007, 23:16   

Jak na razie nie czuję się na siłach walczyć z nowym forum lokalnym. Nie jestem aż tak biegły. Ponadto jestem już myślami w Alpach, gdzie za 2 dni mam zamiar pożegnać sezon zimowy. Może przez ten okres temat Reformackiej znajdzie większe zainteresowanie wsród samych mieszkańców. Liczę szczególnie na aktywnych mieszkańców reformackiej 73-79 oraz kraszewskiego z przeciwka. Bo jak na razie odzew jest tylko od aktywnych uczestników forum reprezentujących niestety inne tereny Wieliczki.
Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie tych niezdecydowanych.
 
     
Marcin1 
Gwarek


Osiedle: Mardimex
Wiek: 46
Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 16
Wysłany: 14-03-2007, 11:01   

Witam!
Jestem jednym z "zapaleńców" z Kraszewskiego. Przyszła wiosna więc planujemy kolejne "inwestycje" na placu zabaw.Niestety będzie się to wiązało ze składką i tu znów liczymy na przychylność dotychczasowych jak i nowych "sponsorów" . Informacje o terminie spotkania w tej sparwie wywiesimy na tablicy ogłoszeń przy placu zabaw. Mam nadzieję że bedzie okazja porozmawiać również o problemie ze śmieciami. Nasza korespondecja z deweloperem w tej sprawie nie przynosi żadnych efektów - niestety. Pozdrawiam.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14-03-2007, 11:18   

Ja mieszkam powyzej mardimexu ale chetnie sie dozuce, dajcie info na forum w jakims nowym temacie plac zabaw :)
Dzieki ze tak dzialacie bo na miasto nie ma co liczyc.

PS słyszałem plotki z eobecny burmistrz mieszka na mardimexie plotki to czy prawda ?
 
     
Marcin1
Gość
Wysłany: 14-03-2007, 15:07   

Prawda :)
Jak bedziemy na etapie organizowania spotkania to damy znać.
Pozdrawiam.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 14-03-2007, 20:41   

przemo napisał/a:


PS słyszałem plotki z eobecny burmistrz mieszka na mardimexie plotki to czy prawda ?


jak na koniec kadencji dalej tam bedzie mieszkal to znaczy ze uczciwy z niego burmistrz ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 15-03-2007, 06:24   

Marcin1 super, wal odrazu na forum, bo wypadaloby zeby burmistrz zadbal o swoja okolice :)
 
     
Doroty
Gość
Wysłany: 15-03-2007, 22:25   Coś się ruszyło....

Mieszkałam na tym osiedlu od samego początku, i cieszę się, że w końcu coś się ruszyło z placem zabaw, szkoda, że moje dzieci już go nie potrzebują.
Od roku już tam nie mieszkam i tęsknię jedynie za ludźmi.
Nie tęsknię za ciągłym kurzem, zapełnionym parkingiem, dziurawą drogą, fatalnym chodnikiem, mieszkańcami Kraszewskiego 6, którzy ciągle zamykali przejście, za cuchnącymi śmietnikami i psimi odchodami na chodnikach i trawnikach..........
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16