Poprzedni temat «» Następny temat
Pedofil z Wieliczki zatrzymany
Autor Wiadomość
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 18-12-2009, 00:34   

Tomek73 napisał/a:
Tsubasa napisał/a:
może w takim razie obcinać

tylko co ?
nacomito napisał/a:
Wystarczy odpowiednio wyszkolony pies.

On tu też nic nie poradzi.

Poradzi, poradzi. Gdy pies potarga mu nabiał, to odechce pedofilowi się amorów i cienkim głosem zaśpiewa
 
     
Tomek73
Gość
Wysłany: 18-12-2009, 01:20   

Kobiecie - nabiał ? Bo o kobietach tu pisalem. Chyba ze coś u zony przeoczylem :D
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-12-2009, 09:51   

helGGa napisał/a:
Rozdwojenie jaźni czyli podwójna miara dla tych samych przestępstw w zależności od osoby sprawcy. Nie dajmy się zwariować.
Może pedofil z Wieliczki też mógłby się podobnie wytłumaczyć... Zostawmy go na wolności a nóż nakręci nowy "Nóż w wodzie" ?


No to teraz, co myślę osobiście:
Zdaje się, że w przypadku Romana P. owo dziecko nie działało samodzielnie. Ponoć to był duet mamusia-córusia i duet ten miał pewien cel do osiągnięcia. A że osiągnął go połowicznie to już inna historia. Tak przynajmniej przedstawiają sprawę niektórzy dziennikarze. Nie wiem czy im wierzyć, bo żurnaliści różne brednie potrafią wypisywać ale patrząc na zdjęcia tego skrzywdzonego "dziecka" nie mogę nie darować sobie wstawienia go w cudzysłów. Koniec końców, sprawę ma rozpatrzeć sąd a ten (w przypadku sądów amerykańskich) poza pewnymi wpadkami wydaje mi się bardziej wiarygodny niż sądownictwo polskie.

Domyślam się, że w przypadku pedofila z Wieliczki (lub okolic) mieliśmy do czynienia z zupełnie innym scenariuszem. Wobec tego dostrzegam różnicę pomiędzy tymi dwoma przypadkami.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 18-12-2009, 10:02   

raphalsky napisał/a:
onoć to był duet mamusia-córusia i duet ten miał pewien cel do osiągnięcia.


Może ludzie nawet nie tyle przyjęli, że Polański jest niewinny pedofilii, co że stał się ofiarą przy próbie wymuszenia olbrzymiego odszkodowania przez sprytną mamusię. A jaka jest prawda i tak się nigdy nie dowiemy...
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
helGGa
Gość
Wysłany: 18-12-2009, 10:12   

raphalsky napisał/a:
No to teraz, co myślę osobiście: Zdaje się [..] Ponoć [..] Tak przynajmniej przedstawiają sprawę [..]


To właśnie nazywam dobrym PR. Jako człowiek rozsądny zastrzegasz się ale defacto Twój osąd moralny już został - jak to trafnie określił Solniak - rozmyty. I to właśnie chodzi specom od PR. Zaczynasz wątpić czy czarne jest czarne.

raphalsky napisał/a:
Nie wiem czy im wierzyć


Zdecydowanie nie.

raphalsky napisał/a:
Domyślam się, że w przypadku pedofila z Wieliczki (lub okolic) mieliśmy do czynienia z zupełnie innym scenariuszem.


Teraz dla odmiany zabawmy się, choć makabryczna to zabawa, w speców od PR naszego, lokalnego pedofila. Zacznijmy np. od tego, że:
w dzieciństwie sam był wielokrotnie molestowany na tle seksualnym przez zapijaczonego wiecznie ojczyma. Wychowywany był przez krewnych nie stroniących od kieliszka. Zdarzało się, że w domu nie miał co jeść a mroźne noce spędzał w stodołach. Szkolny kolega wspomina, że czasem zachowywał się dziwnie - ubierał damskie ciuchy, malował się węglem i kredą. Właściwie był trochę pośmiewiskiem wszystkich. 14 letnia wówczas Natalia była jego sąsiadką. Żartowała sobie z niego, prowokacyjnie odsłaniając okno łazienki w czasie wieczornych kąpieli. Wysłała mu nawet kartkę na Welentynki. To miał być tylko głupi żart - mówi młodsza siostra Natalii, ale on się tym bardzo przejął. Często przestawał przed naszym domem a Natalia posyłał mu całusy, wygłupiając się przed koleżankami.

Dość. Wystarczy ?
Domyślam się, że nie masz córki w wieku lat nastu. Gdybyś miał, to nie sądzę, że ktoś mógłby Cię przekonać, że można pomylić 13-letnią dziewczynkę z kobietą.
 
     
raphalsky 
Mina



Dołączył: 09 Lut 2009
Posty: 1129
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-12-2009, 10:32   

helGGa napisał/a:

Teraz dla odmiany zabawmy się, choć makabryczna to zabawa, w speców od PR naszego, lokalnego pedofila. Zacznijmy np. od tego, że:
w dzieciństwie sam był wielokrotnie molestowany na tle seksualnym przez zapijaczonego wiecznie ojczyma. Wychowywany był przez krewnych nie stroniących od kieliszka. Zdarzało się, że w domu nie miał co jeść a mroźne noce spędzał w stodołach. Szkolny kolega wspomina, że czasem zachowywał się dziwnie - ubierał damskie ciuchy, malował się węglem i kredą. Właściwie był trochę pośmiewiskiem wszystkich. 14 letnia wówczas Natalia była jego sąsiadką. Żartowała sobie z niego, prowokacyjnie odsłaniając okno łazienki w czasie wieczornych kąpieli. Wysłała mu nawet kartkę na Welentynki. To miał być tylko głupi żart - mówi młodsza siostra Natalii, ale on się tym bardzo przejął. Często przestawał przed naszym domem a Natalia posyłał mu całusy, wygłupiając się przed koleżankami.

Dość. Wystarczy ?
Domyślam się, że nie masz córki w wieku lat nastu. Gdybyś miał, to nie sądzę, że ktoś mógłby Cię przekonać, że można pomylić 13-letnią dziewczynkę z kobietą.


Trudne dzieciństwo mnie nie rusza - wg moich kryteriów nie rozgrzesza. W przypadku Romana P. chodziło o zdobycie grubej kasy i było to zaplanowane działanie. Tak przynajmniej twierdzi linia obrony i ich argumenty są dość przekonujące.

Skoro Ty jesteś matką 13-letniej dziewczynki to zadam pytanie: czy pozostawiłabyś ją bez opieki w towarzystwie, o którym wiadomo, że ma skłonności - nazwijmy to - dekadenckie? Rzecz chyba działa się w nocy. Jeżeli odpowiesz "tak" to mnie mocno zaskoczysz.

Odnosnie wyglądu - Roman P. nie pomylił się co do oceny wieku, sam po aresztowaniu stwierdził, że "ona wkrótce będzie już mieć 14 lat!".

Fakty są takie: współżył z nieletnią i w myśl kodeksu karnego powinien odpowiedzieć za gwałt.

Czy to był gwałt? - nie mam pojęcia...
Czy jest pedofilem? - nie mnie oceniać...
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 18-12-2009, 16:42   

Jednym słowem patologia sięgła dna ....
Nie ma gorszego występku niz przeciw dziecku i nie ważne czy to jest gwałt, czy inne przestepstwo, osoba tego dokonująca ma już skrzywienie do końca zycia i każdy z sędziów powinien tego mieć świadomość.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16