Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarcie swietlicy
Autor Wiadomość
Sudi
Gość
Wysłany: 20-01-2008, 17:15   Budynek Osiedlowy Na Ulicy Reformackiej

Dzien dobry mam powazna sprawe ktora chcial bym zeby sie ktos zajol:P mamy na tzw."osiedlu bogucice" budynek osiedlowy w ktorym byl prowadzony bar, bar przestal juz istniec przez Jana Murzyna ktory zaproponowal wlasciciela budynku przerobienie baru na swietlice osiedlowa i tak sie stalo bar zostal przerobiony na swietlice dla dzieci odbyly sie w nim 3 spotkania i koniec. nie bylo w nim juz wiecej spotkan i nie bedzie wlasciciele tam sobie urzadzili niby domeq bo spia tam na jakiejs kanapie i sobie tam pomieszkuja. i moja sprawa wyglada tak czy mogl by ktos przywrocic spowrotem bar, albo zmienic wlascicieli na innych ja bym byl chetnie zainteresowany przejeciem tego . Wiec jezeli ktos to przeczyta i mogl by sie zajac ta sprawa zeby ludzie mieli gdzie posiedziec w piatek czy sobote wieczorem i w inne dni tygodnia rowniez bede wdzieczny
 
     
Sudi
Gość
Wysłany: 20-01-2008, 17:17   

budynek miesci sie na ulicy reformackiej a nazywa sie "huncfotowka"
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 20-01-2008, 19:22   Re: Budynek Osiedlowy Na Ulicy Reformackiej

Sudi napisał/a:
czy mogl by ktos przywrocic spowrotem bar, albo zmienic wlascicieli na innych ja bym byl chetnie zainteresowany przejeciem tego . Wiec jezeli ktos to przeczyta i mogl by sie zajac ta sprawa zeby ludzie mieli gdzie posiedziec w piatek czy sobote wieczorem i w inne dni tygodnia rowniez bede wdzieczny

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem Twoje intencje, ale chodzi Ci o to, żeby ktoś załatwił tę sprawę. A jak już załatwi to ty przyjdziesz i to przejmiesz, tak :?:
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
Sudi
Gość
Wysłany: 20-01-2008, 20:39   

nie chodzi mi o to aby ci wlasciciele co teraz sa otworzyli spowrotem bar albo zeby ktos inny przejol ten budynek zeby mlodzi i starsi ludzi mogli posiedziec sobie w spokoju i piwa sie napic a nie marznac na chlodzie zeby nasz soltys oddal to komus innemu albo zeby ci wlasiciele spowrotem otworzyli bar chcial bym zeby ktos poszedl i przeprowadzil wywiad z janem murzynem "solysem" i zapytal co on o tym sadzi
 
     
aizuk
[Usunięty]

Wysłany: 21-01-2008, 05:38   

OS. BOGUCICE - Jan Murzyn +48 12 278-37-12
Tu masz telefonik do soltysa spytaj może spowoduje to że właściciele otworzą tam bar .Podobno sołtys może wszystko ;)
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-01-2008, 14:42   

A czy to aby nie jest ten radny co startował z listy Dudy by potem szybciutko zmienić "barwy" klubowe :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
eM.CWZ 
Warzelnik
. . : : . . : : . .


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 22
Wysłany: 21-01-2008, 16:17   Re: Budynek Osiedlowy Na Ulicy Reformackiej

Sudi napisał/a:
Dzien dobry mam powazna sprawe ktora chcial bym zeby sie ktos zajol:P mamy na tzw."osiedlu bogucice" budynek osiedlowy w ktorym byl prowadzony bar, bar przestal juz istniec przez Jana Murzyna ktory zaproponowal wlasciciela budynku przerobienie baru na swietlice osiedlowa i tak sie stalo bar zostal przerobiony na swietlice dla dzieci odbyly sie w nim 3 spotkania i koniec. nie bylo w nim juz wiecej spotkan i nie bedzie wlasciciele tam sobie urzadzili niby domeq bo spia tam na jakiejs kanapie i sobie tam pomieszkuja. i moja sprawa wyglada tak czy mogl by ktos przywrocic spowrotem bar, albo zmienic wlascicieli na innych ja bym byl chetnie zainteresowany przejeciem tego . Wiec jezeli ktos to przeczyta i mogl by sie zajac ta sprawa zeby ludzie mieli gdzie posiedziec w piatek czy sobote wieczorem i w inne dni tygodnia rowniez bede wdzieczny


Zarejestruj sie, to wyśle Ci numer telefonu do osoby do której powinnienes sie zgłosić jesli chcesz przejąć interes :)

Cytat:
nie chodzi mi o to aby ci wlasciciele co teraz sa otworzyli spowrotem bar albo zeby ktos inny przejol ten budynek zeby mlodzi i starsi ludzi mogli posiedziec sobie w spokoju i piwa sie napic a nie marznac na chlodzie zeby nasz soltys oddal to komus innemu albo zeby ci wlasiciele spowrotem otworzyli bar chcial bym zeby ktos poszedl i przeprowadzil wywiad z janem murzynem "solysem" i zapytal co on o tym sadzi


Hajs człowieku. Pozatym popatrz na to od tej strony, że otwierając pub w Wieliczce na 100% masz problem, że na 100% bedą się naparzac. Nie opłaca się.
 
     
Gość

Wysłany: 21-01-2008, 17:28   

OTWORZYC BAR I DAWAC NA ZESZYT BO W SKLEPIE NIE DAJA TAK ? BO W TYCH BOGUCICACH TO O TO TYLKO CHODZI ZEBY BYŁO NA ZESZYT I JESLI KTOS OTWORZYŁ BY BAR GDZIE INDZIEJ TO TO TEZ MOZE BYC BYLE BYŁO CIEPŁO ZIMA I DAWALI NA KRECHE
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-01-2008, 20:55   

master7 napisał/a:
A czy to aby nie jest ten radny co startował z listy Dudy by potem szybciutko zmienić "barwy" klubowe :?:

tak ten sam. Proponuję odezwać się do niego przed wyborami, wówczas dla pozyskania wyborców, może coś zmieni w temacie baru.
 
     
eM.CWZ 
Warzelnik
. . : : . . : : . .


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 22
Wysłany: 21-01-2008, 21:12   

almayer napisał/a:
master7 napisał/a:
A czy to aby nie jest ten radny co startował z listy Dudy by potem szybciutko zmienić "barwy" klubowe :?:

tak ten sam. Proponuję odezwać się do niego przed wyborami, wówczas dla pozyskania wyborców, może coś zmieni w temacie baru.


Myśle, że nic nie zrobi ;)
 
     
almayer 
Kierat konny


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 382
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-01-2008, 22:56   

eM.CWZ napisał/a:
Myśle, że nic nie zrobi


pamiętam jak przed jednymi wyborami obiecał oświetlenie na jednej z ulic - wygrał oświetlenie założono. Nie wiem czy to przypadek czy rzeczywiście coś robi ale jak komuś zależy żeby tam był bar to nie zaszkodzi spróbować.
 
     
Sudi
Gość
Wysłany: 23-01-2008, 18:52   

hehe murzyn nic nie robi jest soltysem jest radnym i jeszcze kims a on leci w chu..... nie bede przeklinal nic nie robi kompletnie tutaj by chyba trzebylo isc do burmistrza tak mi sie wydaje no ale nie wiem co trza zrobic bo murzyn tak mi sie wydaje ze ten byly bar co teraz niby swietlica tam jest to jakas przykrywka bo murzyn kreci dobre walki pomurzcie ludzie a i nie chozi o branie na zeszyt
 
     
eM.CWZ 
Warzelnik
. . : : . . : : . .


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 22
Wysłany: 23-01-2008, 21:51   

Sudi napisał/a:
hehe murzyn nic nie robi jest soltysem jest radnym i jeszcze kims a on leci w chu..... nie bede przeklinal nic nie robi kompletnie tutaj by chyba trzebylo isc do burmistrza tak mi sie wydaje no ale nie wiem co trza zrobic bo murzyn tak mi sie wydaje ze ten byly bar co teraz niby swietlica tam jest to jakas przykrywka bo murzyn kreci dobre walki pomurzcie ludzie a i nie chozi o branie na zeszyt


A dlaczego sam sie nie weźmiesz?

hę?
 
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 24-01-2008, 08:47   

Cytat:
A dlaczego sam sie nie weźmiesz?

hę?

Dobrze postawione pytanie :!!: Człowiek by chciał siedzieć i mieć pod nos podstawioną pełną michę. A o tę michę trzeba sobie samemu zadbać :P
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
eM.CWZ 
Warzelnik
. . : : . . : : . .


Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 22
Wysłany: 24-01-2008, 20:03   

Tu raczej pasuje: pełny kufel ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 17