Poprzedni temat «» Następny temat
Osiedle MARDIMEX nabiera blasku
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 11:09   

Pomysł do przemyślenia.
A o który pub konkretnie chodzi :?:
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Tardas 



Osiedle: Szymanowskiego
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 722
Skąd: Magnum Sal
Wysłany: 07-08-2007, 11:09   

przemo napisał/a:
Jerzy pogadaj z włascicielem Pubu czy możemy tam powiesić nasze logo ?
Moze master7 albo tardaś wrzucą za to jakiś baner albo link do ich strony.
A moża w ten sposób spopularyzować naszą strone wśród mieszkańców.


Master tardas co wy na to ??


Dobry pomysł. Już agga napisała, że można cyklicznie robić np. konkursy na najaktywniejszych użytkowników, dla których będzie sponsorowana kolacja "dla dwojga" w wybranych knajpkach, pizzeriach itp. W zamian dla współpracującej gastronomii można oczywiście umieścić banerek z reklamą firmy.
Jak agga wróci z wypoczynku wakacyjnego to pociągniemy temat :)
_________________
http://www.wieliczka24.info - niezależna strona miasta
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 07-08-2007, 11:24   

Ogólnie można pogadać z włascicielami pizzeri, knajp, pubów.
Myśle ze dla nich to będą zerowe koszty ( wywieszene plakatu ) a mogą coś z tego mieć.

Moze skoro aga takie fajne coś wymyśliła uda sie kogoś namówic na ufundowanie jakiejś nagrody ?
Wydaje mi się ze musimy troche komerchy wprowadzić to i ludzi się tu więcej zjawi.

PS można by pogadać z włascicielami Busów w zamian za umieszczenie rozkladów jakieś wklejki w busach - co o Tym myslicie ??
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 13:26   

przemo
Cytat:
Moze skoro aga takie fajne coś wymyśliła uda sie kogoś namówic na ufundowanie jakiejś nagrody ?
Wydaje mi się ze musimy troche komerchy wprowadzić to i ludzi się tu więcej zjawi.
w to chyba nie powątpiewasz dobry człowieku mam liczne walory wewnętrzne i zewnętrzne ;) i myśle ze to chyba wogóle nie problem zajmowalam się tym kiedyś zawodowo
Cytat:
można by pogadać z włascicielami Busów w zamian za umieszczenie rozkladów jakieś wklejki w busach - co o Tym myslicie ??
Bardzo dobry pomysł nasze forum dojedzie do Krakowa a może i jeszcze dalej :D
_________________
Pozdrawiam
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 07-08-2007, 13:30   

Tardas
Cytat:
Jak agga wróci z wypoczynku wakacyjnego to pociągniemy temat :)
tymczasem jak dojdzie do spotkania to weźcie plakaty niech każdy porozkleja trochę w swoim miejscu zamieszkania. Jak wróce zabiorę się do pracy a jak będzie nas widać to sprawa nie powinna być trudna :D
_________________
Pozdrawiam
 
     
mieszkaniec z reformackie
Gość
Wysłany: 08-08-2007, 06:55   

Podziekowania.

<Jerzy.jan> jeszcze raz dziekuje za Twoje posty nawiazujace do moich wypowiedzi. Dziekuje za szczerosc i jasnosc wypowiedzi. Na pewno Ci, ktorzy kupia moje mieszkanie zostana poinformowani przeze mnie o istnieniu tego forum jak rowniez o plusach i minusach zycia na Reformackiej (prawdopodobnie bede mowil wiecej o plusach :) ).
A teraz do <Przemo>.
O ile wiem to wlascicielka restauracji <Nina Sznajder> jak rowniez calego budynku "Mardimex" mieszka w U.S.A. Ta wlascicielka to pierwsza i zarazem byla zona Pana Marcinka, ktora kupila od niego CALOSC pare lat temu. A zatem <Przemo> tak latwo z wlascicielem nie bedzie sie latwo skontaktowac. No chyba, ze dzierzawcy restauracji maja numer telefonu do Pani Niny Sznajder albo adres e-mail - no byc moze Pan Jerzy Marcinek takowy kontakt posiada - to moze pomoze. Wiem, ze pod koniec sierpnia biuro "Mardimex" oficjalnie sie wyprowadza z Wieliczki. Pan Marcinek pozostanie w Wieliczce jako jedynie mieszkaniec i wlasciciel nieszczesnej drogi i gruntow.

Pozdrawiam Serdecznie
Mieszkaniec z Reformackiej
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-08-2007, 10:03   

przemo napisał/a:
Jerzy pogadaj z włascicielem Pubu czy możemy tam powiesić nasze logo ?

Jestem jak najbardziej za wychodzeniem z podziemia jak to ładnie określiłeś.
Ale proponuję, aby koordynacją działań zajęli się nasi dzielni moderatorzy (administratorzy), co zresztą sam sugerujesz pisząc
przemo napisał/a:
Master tardas co wy na to ??


Mam nadzieję, że najbliższe spotkanie w realu pozwoli wypracować jakieś wspólne działania w tym kierunku.
Szkoda, że przełożone na 24-go. Dla mnie będą kłopoty czasowe.
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 08-08-2007, 10:08   

mieszkaniec z reformackie napisał/a:
A teraz do <Przemo>.
O ile wiem to wlascicielka restauracji <Nina Sznajder> jak rowniez calego budynku "Mardimex" mieszka w U.S.A.


Wg mnie to nie przeszkadza dzierżawcy na ewentualne reklamowanie portalu w zamian za reklamę lokalu.
 
     
maximum 
Kopacz


Wiek: 49
Dołączyła: 18 Wrz 2007
Posty: 2
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-09-2007, 19:22   

Witam - przeczytałam własnie dyskusje na temat Mardimexu i powiem szczerze, ze równiez bardzo lezy mi na sercu wyglad tego osiedla z racji tego ze prowadze tu swoją działalnosc i powiem szczerze, ze to żenujące musiec tłumaczyc swoim klientom dlaczego gubia elelmenty zawieszenia próbując do mnie dootrzec. Bardzo chętnie rozpropaguje u siebie tą strone internetową - moze uda sie w ten sposób rozruszac mieszkanców - więc ukłon do administartorów forum - prosze o dostraczenie materiałów reklamowych. Pozdrawiam
 
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 03-10-2007, 14:57   

Witaj Maximum!
Ciekaw jestem czy twoja propozycja
maximum napisał/a:
Bardzo chętnie rozpropaguje u siebie tą strone internetową - moze uda sie w ten sposób rozruszac mieszkanców - więc ukłon do administartorów forum - prosze o dostraczenie materiałów reklamowych

znalazła uznanie w oczach redakcji forum.
Jak na razie na stronie głównej brak jakiejkolwiek informacji o współpracy.
A szkoda!
 
     
Dejla
Gość
Wysłany: 28-10-2007, 11:26   Usługi internetowe i tv kablowe

Witam serdecznie,
Planujemy wprowadzić się na Wasze osiedle w listopadzie. Czy mogłabym prosić o informacje w kwestii dostępu do internetu i tv kablowej na osiedlu? Czy jakiś operator ma tu swoją sieć czy jesteśmy zdani na cyfre +?

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc
 
     
jerzy.jan 
Bałwan solny


Osiedle: MARDIMEX
Wiek: 74
Dołączył: 07 Mar 2007
Posty: 283
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29-10-2007, 11:14   

Witaj na Reformackiej!
Postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, ale moje informacje są oparte jedynie o własne doświadczenia:
Od 4-ch lat korzystam z Cyfry+ i Neostrady. Obecnie na terenie osiedla można korzystać z Neostrady wraz z usługą videostrady (telewizja cyfrowa z programami Cyfry+) i modemu livebox (możliwość podłączenia kilku komputerów).
Aktualnie od 2-ch miesięcy testuję tv z videostrady i ... będę rezygnował z cyfry+.
Więcej szczególów na http://www.tp.pl/prt/pl/k.../videostrada_tp
Mimo krytycznych uwag co do działania neostady - ja nie narzekam.
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 29-10-2007, 23:57   

jerzy.jan

uwazasz ze videostarda jest lepsza od cyfry? ja mam akurat odwrotne doswiadczenia.. obraz z videostrady strasznie smuzy, czasme robi sie pikseloza.. nie ma tak u Ciebie?
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Dejla
Gość
Wysłany: 30-10-2007, 15:20   

Dziękuję za odpowiedzi... Czyli rozumiem, że innych opcji poza cyfrą i TP nie ma? jakiejś analogowej kablówki? Jeszcze tu nie dotarła? ;)
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-10-2007, 22:00   

a nalezysz do "pokolenia kabla" ze sie tak o ta kablowke dopytujesz? sa fajniejsze opcje dostepu do telewizji w dzisiejszych czasach... ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 17