Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe przedszkole w Sierczy
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-08-2011, 07:01   Nowe przedszkole w Sierczy

http://www.dziennikpolski...rzedszkole.html

Dziennik Polski napisał/a:
Siercza zyska przedszkole

INWESTYCJE. Nowa placówka dla najmłodszych z gminy Wieliczka ma rozpocząć działalność od 1 września. [...]

W Szkole Podstawowej w Sierczy na potrzeby przedszkolaków adaptowane są pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 300 m kw. Zanim rozpoczęto prace, szacowano, że w nowym przedszkolu znajdzie się miejsce dla ok. 50 dzieci. Dziś wiadomo, że do sierczańskiej placówki będzie można przyjąć 70 najmłodszych.

- Powstaje nam bardzo fajne przedszkole! Termin rozpoczęcia przystosowywania szkolnych pomieszczeń do nowych potrzeb nieco się opóźnił, ponieważ mieliśmy trochę problemów z uzyskaniem na czas pozwoleń budowlanych. Prace idą pełną parą, robimy wszystko, aby zdążyć przed rozpoczęciem roku szkolnego. Chcemy wystartować z przedszkolem od 1 września - mówi zastępczyni burmistrza Wieliczki Urszula Rusecka.

Do nowej placówki w Sierczy zostaną przyjęte dzieci, dla których zabrakło miejsc podczas naboru do wielickich przedszkoli na najbliższy rok szkolny. Według informacji z kwietnia tego roku, z kwikiem musiano odesłać rodziców ok. 300 najmłodszych. - Jednak po ostatecznej weryfikacji i potwierdzeniu przez rodziców, że czekają na przyjęcie dziecka do przedszkola mamy na liście rezerwowej 130 maluchów. Dla ponad połowy z nich będzie miejsce w Sierczy - zapowiada Urszula Rusecka.

[..]
Jolanta Białek
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
zwerge
Gwarek


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 15
Wysłany: 15-12-2011, 17:50   

Dla mnie super. Dziecko zadowolone więc i ja złego słowa nie mogę powiedzieć. Codziennie wychodzi do mnie nauczycielka i rozmawia choć chwilę o moim dziecku. A synek za nią szleje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 18