Poprzedni temat «» Następny temat
NOwy Klub Malucha
Autor Wiadomość
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 27-04-2011, 10:09   

Pamieta ktoś w podstawóce 1 garnuszek przypalonego mleka dziennie ?
Może ktoś jeszcze pamieta czasu dwójki jak na górze rozlewano mleko z dużego kociołka a kolejka sięgała 20 metrów :-)
 
     
Sid 
Kierat konny



Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 411
Wysłany: 27-04-2011, 11:28   

Pamiętam, pamiętam i nigdy nie zapomne :)
 
     
groszek 
Kopacz


Wiek: 42
Dołączyła: 14 Kwi 2011
Posty: 3
Wysłany: 27-04-2011, 12:04   

witam... czy to nie przesada z tym kubeczkiem mleka? a w sumie to chyba nie było tak źle skoro na ludzi wyrośliście? pij mleko, będziesz wielki! tak wogole byłam w tym klubie osobiście i innym rodzicom tez to proponuje. strona internetowa ok, ale nie ma to jak stanąć w progu i samemu zobaczyć. warunki świetne, trzy duże sale, czyste i przyjemne. ściany w fajne malowidła, kwiaty motyle, zwierzątka... wiele zabawek wyglądajacych na solidne. jednym słowem czysto, kolorowo, radośnie. pani opiekunka miła, ok 30 tki, w dresiku, czyli opiekunka aktywna :o) mają tam tez logopedę, o ile dobrze zrozumiałam to pani opiekunka jest jednocześnie logopedą, więc jest na miejscu co w moim przypadku mnie cieszy bo synek sepleni. no i czynne jest caly rok czyli wakacje tez. wyżywienie to 11 zl to za trzy posiłki. jest to na stronie i potwierdziła to pani w klubie. nie wiem jak inne mamy ale ja od września syna tam będę chciała zapisać. pozdrawiam
_________________
groszek (:o)
 
     
magda28
Kopacz


Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 1
Wysłany: 27-04-2011, 17:31   

witam. ja też byłam przed świętami i też mam zamiar zapisać tam córke, z tego co wiem to do wakacji ma powstać plac zabaw więc już wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik :)
 
     
Krainanarnia
Gwarek


Osiedle: Konopnickiej
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: 28-04-2011, 17:45   

Witam
Co do wyżywienia to wcześniej mieliśmy do czynienia z błędem, który popełnił informatyk projektujący stronę. Jest więc tak jak napisane jest teraz na stronie - stawka żywieniowa 11 zł.
Dla pierwszych 10 osób, które zapiszą dziecko mamy promocje w postaci wpisowego za 0 zł. Jeżeli dana osoba poleci jakąś inna osobę wtedy przez 1 miesiąc otrzyma zniżkę 50% na czesne i wyżywienie.
Powstał już projekt na plac zabaw, więc plac powinien powstać w najbliższym czasie.
Oczywiście dziecko można zapisać już teraz.
 
     
Krainanarnia
Gwarek


Osiedle: Konopnickiej
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: 19-07-2011, 09:28   

Witam
Biorąc pod uwagę Państwa zainteresowanie i zaczerpnąwszy opinii pedagoga postanowiliśmy uruchomić opiekę od 1 roku życia w Klubie Malucha "Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia". W związku z tym uruchamiany 3 grupy (po 8 dzieci):
- grupę żłobkową młodszą (od 1 do 2 lat) - 8 dzieci (cena 700 zł za pełny karnet)
- grupę żłobkową starszą (od 2 do 3 lat) - 8 dzieci (cena 600 zł za pełny karnet)
- grupę przedszkolną (powyżej 3 lat) - 8 dzieci (cena 425 za pełny karnet)
Zmiana grup nastąpi od 1 września. Do końca sierpnia grupy działają według starych zasad - oferujemy opiekę dla dzieci również na wakacje
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod num tel
510 383 083
889 842 435
Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia
ul. Konopnickiej 11
32-020 Wieliczka
 
     
Krainanarnia
Gwarek


Osiedle: Konopnickiej
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: 31-08-2011, 21:30   Opieka weekendowa

Wychodząc naprzeciwko Państwu oczekiwaniom postanowiliśmy uruchomić opiekę nad dziećmi na weekendy. Opiekę taką można uzyskać zgłaszając zainteresowanie 2 dni przed terminem.
Więcej szczegółów pod numerem 510 383 083 lub w siedzibie placówki
Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia
Jednocześnie pragniemy poinformować o ostatnich miejscach w naszym klubie na rok 2011/2011
 
     
Krainanarnia
Gwarek


Osiedle: Konopnickiej
Dołączył: 10 Kwi 2011
Posty: 10
Wysłany: 15-09-2011, 19:43   Obniżka ceny wyżywienia

Uprzejmie informujemy, że po nawiązaniu współpracy ze stołówką zaopatrującą gimnazjum w Wieliczce i przedszkole w Sierczy Klub Malucha "Narnia" obniżył cenę obiadu.
Obecnie stawka za obiad wynosi 4,75 zł
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17