Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe bloki na os. Szymanowskiego
Autor Wiadomość
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-09-2007, 10:11   

Zwierzątka wydzielone tu http://www.wieliczka24.in...iedlu-vt846.htm
A moderator działu śpi ;)
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
ggocha
Warzelnik


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 24
Wysłany: 20-09-2007, 15:02   

A czy ktoś może kupił tam mieszkanie albo zamierza?
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 18-03-2008, 13:05   Rozbudowa "Mieszkań obok parku"?

Abrakadabra napisał/a:
Spodziewałem sie takiego rozwiązania: najpierw zagrodzą boisko do kosza (co właśnie się stało) a odbudowę obiecają po skończeniu inwestycji. O czym pewnie zapomną... A boiska nie ma i nie będzie. Mam nadzieję, że się mylę.
Tymczasem ogrodzono dalszy teren w kierunku "siódemki" wraz z południową bramką boiska. Czy ktoś ma info co będzie grane?, bo młodzież z piłką nie pobiega. Sądzę, iż teren zachwycił inwestora i poprowadzi dalszą budowę.
Od strony parku wraz z rosnącą budową ubywa drzew. Czy jest zgoda na ich wycinkę? Przecież łatwiej podejść z siekierą do wszystkich drzew naraz, niż usuwać je pojedynczo. Takie działanie ma charakter maskujący.
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 19-03-2008, 18:27   

Wspaniale :!: Za około 1-2 miesięcy oddają 63 mieszkania w nowych blokach na dole. W kwietniu za rok oddają 104 mieszkania w kompleksie "Mieszkania przy parku". W niedalekiej przyszłości rozpocznie się jakaś mega inwestycja na wzgórzu (pozwolenie wydane na 600 miejsc w garażach podziemnych!). A na całym osiedlu jeśli chodzi o infrastrukturę sportową za chwilę nie będzie nic.

Boisko do kosza zniknęło. Jedyne boisko do piłki nożnej jest częściowo zagrodzone. Ciekawe co dzieci będą robić w wolnym czasie :?:
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 19-03-2008, 18:31   

Kraść, jarać trawę, pić tanie wina, i demolować to co jeszcze nie jest zdemolowane.
Tak to mniej więcej wygląda na krakowskich blokowiskach, gdzie zniszczono zieleń.
_________________
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 19-03-2008, 20:55   

Tardas napisał/a:
Rozmawiałem z Panią Prezes Spółdzielni ds tech-admin. Oto co powiedziała:
Bloki powstaną od ostatniego bloku nowego (nr 7) w kierunku garaży i potem łukiem w kierunku drogi osiedlowej (w stronę piekarni). Zapewniła, że boisko trawiaste będzie zachowane, "przesunięte" będzie boisko do kosza.
Projektanci musieli być doprawdy niezwykle kreatywni, że im sięto wszystko udało wcisnąć. :P


Czy te sława Pani Prezes są aktualne :?:
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 19-03-2008, 21:07   

przemo napisał/a:
Kraść, jarać trawę, pić tanie wina, i demolować to co jeszcze nie jest zdemolowane.
Tak to mniej więcej wygląda na krakowskich blokowiskach, gdzie zniszczono zieleń.
...i po tym wszystkim wstąpią na Wyższą Szkołę Europejską, która będzie pod nosem i zagospodaruje nie tylko korty lecz cały park.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 17-06-2008, 23:21   Boisko na os. Szymanowskiego

Abrakadabra napisał/a:
Spodziewałem sie takiego rozwiązania: najpierw zagrodzą boisko do kosza (co właśnie się stało) a odbudowę obiecają po skończeniu inwestycji. O czym pewnie zapomną... A boiska nie ma i nie będzie. Mam nadzieję, że się mylę.

Tymczasem pocichutku, pomalutku okrojony teren boiska został nieco splantowany i ponownie posadowiono bramki. Szkoda, że odtwórcom brakło poziomicy, bo piłeczki będą uciekać spod nóg. Nie wiem, czy została posiana trawa. W przeciwnym razie będzie piękne chwastowisko.
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 18-06-2008, 14:56   

Trochę zmniejszyli boisko w porównaniu do poprzedniej wersji. Ale czy powróci również boisko do kosza :?:
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
ggocha
Warzelnik


Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 24
Wysłany: 07-07-2008, 12:04   

a słyszeliscie że obok boiska tam gdzie teraz jest ogrodzony teren czyli gdzie jest nasypana ziemia bedą budowac blok? wiecie coś na ten temat?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 07-07-2008, 15:35   

Dawno cie nie bylo odzwyczailem sie od twoich nurtujacych pytan
Nie sadze zbey ktos wiedzial bo nie ma tu reprezentanta wykonawcy
_________________
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 08-08-2008, 10:01   

W parku Mickiewicza wkrótce rozpocznie się budowa boisk Orlika, rozbudowa kortów. Obok pnie się budowa basenu, wkrótce ma się rozpocząć budowa Centrum Rekreacji. Na Grabówkach powstać ma szereg obiektów sportowych. Wreszcie Psia Górka z kontrowersyjną budową stadionu wraz zapleczem dla "Górnika" i Euro 2012(?).

A na os. Szymanowskiego splantowano, wcześniej zdewastowany, teren pseudoboiska, posadowiono bramki, wyrosła nawet trawa lecz amatorów kopanej nie uświadczysz.

To nie te czasy, gdy za szmacianką na każdym podwórku biegał narybek Cracovii czy Wisły, także Górnika i Wieliczanki. Po co, TVP uraczy nas czterdziestoma godzinami na dobę transmisji na dobę z Pekinu. Sport w najwyższym wydaniu z domieszką politycznego dziegciu. Zaś dla wytchnienia od sportowych emocji można się wyżyć na murach, nadrabiając szkolne zaległości w pisaniu.
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 12-08-2008, 21:33   

Coś się jednak dzieje na zieleniejącej trawie pseudoboiska. Widziałem dwulatka biegającego w towarzystwie rodziców za plażową piłką. Niech nam rośnie narybek na olimpiadę 2028 w Wieliczce.
 
     
kas
Gość
Wysłany: 25-10-2008, 17:15   

Są już plany kolejnej budowy dewelopera ktory buduje osiedle Przy Parku, zaraz obok boiska, tam gdzie jest teraz zagrodzony teren ma powstać kolejny blok. Pomiędzy blokiem nr 7 a tym nowym oddawanym lada dzień.
 
     
Xavi
Gość
Wysłany: 30-10-2008, 22:30   

Skad masz takie info? Z tego co wiem (rozmawialem z deweloperem) kolejny blok ma stanac za ok 2-3 lata. Tez mi sie nie podoba ten pomysl, poniewaz kupilem jedno z mieszkan "Przy Parku" i liczylem na odrobine zieleni przed oknem...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 16