Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
22-01-2009, 10:49
mundurki szkolne.
Autor Wiadomość
wicked 
Skarbnik


Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 81
Wysłany: 13-10-2007, 15:32   

gimnazjum wielickie juz ma mudnurki..... (czytaj polarowe bluzy) - i po co to? koszt: 88zł - wrażenia: bezcenne :diabel2:

mudnurek:
1. bluza polarowa, odpinane rękawy, logo po lewej str. do bluzy polarowej dopinany....uwaga, taramtaram...../fanfary/ KAPTUR!
2. krawat
3. podkoszulek - tragiczny materiał.

Mój brat jest wściekły, ze musi nosic ten wspaniały mundurek szkolny. sam powiedział, ze wolałby juz cos w rodzaju chałatu....

a tak w ogóle: to od kiedy mundurek szkolny jest w postaci bluzy polarowej z kaputrem??

ja mundurek postrzegeam raczej tak:


lub tak:




jak tylko bede miec czas postaram sie zrobic fotke bratu i pokaza wam ów "wielicki mundurek gimnazjalny" :diabel2:
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-10-2007, 07:03   

wicked,
Cytat:
sam powiedział, ze wolałby juz cos w rodzaju chałatu....

U mojej córki w szkole mundurki funkcjonują jako właśnie chałat czyli dziewczynki fartuszek kuchenny w wersji granatowej z tarczą ( koszt 22 zł) , chłopcy tylko kamizelka
( koszt 25 zł). Córka ma dopiero 7 lat a i tak założenie tego cuda zawsze poprzedza wielkim sprzeciwem.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
ruda 
Warzelnik



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2007
Posty: 28
Wysłany: 14-10-2007, 08:00   

Hihi, jedna znana mi uczennica klasy pierwszej szkoły pdst. przymierzyła mundurek (który rzeczywiście bardziej przypomina chałacik z mojego dzieciństwa, niż cokolwiek innego), rozejrzała się po obecnych i powiedziała z oburzeniem: "i co? To tak? Przecież spod tego nie będzie widać moich sukienek!!" :D
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-10-2007, 08:09   

he he he no tak dla dziewczynek to rzeczywiście problem
_________________
Pozdrawiam
 
     
wicked 
Skarbnik


Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 81
Wysłany: 14-10-2007, 11:42   

agga napisał/a:
wicked,
Cytat:
sam powiedział, ze wolałby juz cos w rodzaju chałatu....

U mojej córki w szkole mundurki funkcjonują jako właśnie chałat czyli dziewczynki fartuszek kuchenny w wersji granatowej z tarczą ( koszt 22 zł) , chłopcy tylko kamizelka
( koszt 25 zł). Córka ma dopiero 7 lat a i tak założenie tego cuda zawsze poprzedza wielkim sprzeciwem.

Pozdrawiam


ale chyba lepszy chałat / i to za 22 zł/, który jeszcze szybko można wyprac i w równie szybkim tempie wyschnie niż bluza polarowa z podkoszulkie + krawat za 88zł:)
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 14-10-2007, 18:14   

wicked, tez tak myśle :) :) Powiem ci szczerze Ty chyba nie pamietasz czasów mundurków ale ja nie sadziłam że te czasy powrócą przecież mamy demokracje.
_________________
Pozdrawiam
 
     
wicked 
Skarbnik


Dołączyła: 12 Wrz 2007
Posty: 81
Wysłany: 14-10-2007, 21:07   

w pierwszej klasie podstawówki każdy z nas miał miec chałat:) ale to tylko tyle...z moich czasów "mundurkowych";)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 18