Poprzedni temat «» Następny temat
Mostek w Brzegach
Autor Wiadomość
zuzia
Gość
Wysłany: 09-11-2009, 22:16   

jak jesteście frajerzy to jeździjcie na około ja już 3 dzień jeżdzę tamtędy samochodem oczywiscie nie hulajnogą
 
     
Frajer
Gość
Wysłany: 09-11-2009, 22:19   

Wow Zuzia, ale równa babka jesteś, że masz wszystkich za frajerów. No, no - pogratulować.
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 09-11-2009, 22:56   

Nie ma to jak legalnie na forum przynać się do łamania przepisów ruchu drogowego :)Może koledzy z jedynaka się to zajmą , bo zapewnie też są "frajerami", ktorzy jezdza na około.

Raz tam widziałem takiego mega XXX co przestawiał zapory żeby przejchac.
Jak ktoś ma mały rozum, zero godności a wszystko co zwane jest prawem ma w poważaniu to tak poźniej wygląda nasza rzeczywistośc , giną ludzie, są wypadki i inne cuda na drodze.

Najchetniej bym CIe potraktowal gwozdziem :) ( a raczej Twoja hulajnoge )
_________________
 
     
jaybee
Gość
Wysłany: 10-11-2009, 00:47   

To otwarli (po krakowsku) lub otworzyli (po ogolno-polsku) ten zaXXXny mostek w zaxxxnych Brzegach, czy nie?
Bo mam juz dosc tego pasjonujacego tematu, Stefan.... :diabel:
 
     
zuzia
Gość
Wysłany: 10-11-2009, 08:13   

przemo!!!
wyluzuj człowieku co z tobą czyżby jakaś "trauma z dzieciństwa "? a co do gwoździa to sobie go wbij w" kapucynka" bo chyba cos z nim nie tak skoro wypisujesz takie rzeczy , człowiek życzliwie chce pomóc a tu patrz - potraktują go jak" przestępcę" normalnie paranoja
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-11-2009, 09:06   

no dzisiaj rankiem naocznie stwierdziłam "lewe" otwarcie sławetnego mostku - częściowo odstawione barierki i klientów, którzy już z niego korzystają... :P
 
     
ass
Gość
Wysłany: 10-11-2009, 10:18   

i policja powinna tam stanąć i wam wszystkim mandaty wlepić!!
 
     
kiotari 
Mina



Osiedle: Waldorf&Statler
Pomógł: 2 razy
Wiek: 110
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1911
Skąd: Muppet Show
Wysłany: 10-11-2009, 12:49   

Co to wymagać od ludzi przestrzegania prawa skoro sam prezydent nie wykonuje wyroków sądów Rzeczpospolitej (przegrany proces z Wachowskim). Ludzie którzy nie przestrzegają prawa potem wybierają równych sobie w wyborach i potem rządzą nami tacy Kaczyńscy czy inne Ziobry, którzy prawo mają równie w doopie jak zuzia, a pilnują tylko swojego partyjnego interesu.
Polska to kraj cwaniaczków, gdzie małe cwaniaczki wybierają większych cwaniaczków do władz. Co sie potem dziwić że taki Chlebowski sadzi na cmentarzu dyrdymały do Rysia, skoro taki model załatwiactwa popiera 95% społeczeństwa? A swięte oburzenie mediów na polityków w tym kontekście pachnie obłudą. Dziennikarz w ten sam sposób załatwia poufne dane z IPN-u czy CBA mając gdzieś całe prawo - a potem gra rolę niewiniątka pisząc jacy to politycy są skorumpowani.
_________________
Why do we always come here
I guess we'll never know
It's like a kind of torture
To have to watch this show
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-11-2009, 13:00   

Inna rzecz, że z tym otwieraniem dochodzi czasem do jakichś kuriozów, pamiętacie jak w Brzeziu po kolejnym wypadku mieszkańcy wkurzyli się i otworzyli sami wiadukt? Bo odbiór trwał miesiące...
Tutaj raczej się to nie zapowiada, więc cwaniactwo tym się usprawiedliwiać nie może.
 
     
grag
Gość
Wysłany: 10-11-2009, 18:00   

odnoszę wrażenie, że otwarte bo nie znaków i barierek?????
ciemno i leje to nie można się przyglądnąć, zwłaszcza że znowu może jakiś XXX stać za zakrętem palić papierosa i czekać na dzwon (jak ten na moście)
 
     
paka
Gość
Wysłany: 10-11-2009, 19:13   

Tak jest otwarte jechałem ok 16. W końcu!!! :D
Pozdrwienia
 
     
atam 
Mina


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 03 Lis 2008
Posty: 1021
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-11-2009, 09:07   

no i zdaje się, że zmieniono pierszeństwo przejazdu....dzisiaj dość wcześnie rano zostałam uprzejmie strąbiona, jak zatrzymałam się jak zwykle :!: (jadąc od Kokotowa), żeby przepuścić samochody zjeżdżające z mostka, no i dostrzegłam wtedy kątem oka znak "ustąp pierszeństwa" z ich strony... oj coś mi się wydaje, że będzie tam parę dzwonków zanim ludzie się przyzwyczają i popatrzą na znaki... UWAŻAJCIE !!!!
 
     
grag
Gość
Wysłany: 12-11-2009, 10:39   

Nawet na pewno pierwszeństwo jest zmienione - informują o tym znaki
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-11-2009, 12:03   

niektórzy chyba uważają, że znaki są dla lamerów, więc ich nie czytają ;)
 
     
paka
Gość
Wysłany: 12-11-2009, 14:47   

tak to już jest w polsce że nikt nie zwraca uwagi na znaki po co? z drugiej strony mogliby choć linie na tym skrzyżowaniu narysować.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16