Poprzedni temat «» Następny temat
Miasteczko rowerowe i skate park
Autor Wiadomość
Halina 
Groty kryształowe
Mąciwoda


Osiedle: osiedle Zielone
Dołączyła: 27 Mar 2011
Posty: 103
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 09:05   

Master 7, wierz mi, ja nie gryzę i nawet znam takie osoby, które są zadowolone z kontaktów ze mną, więc nie musisz trzymać się z daleka!! Jeśli ktoś zwraca się o pomoc , to pomagam na tyle ile jest to w mojej mocy, ale nie pcham się tam, gdzie nie jestem mile widziana!Nie zniechęcaj więc innych do współpracy z ludźmi, którzy służą pomocą!! Widzę, że nie do końca wiesz co należy zrobić, żeby zgłosić wniosek do budżetu obywatelskiego (nie wystarczy zebrać ileś tam podpisów)! Jeśli Ty sam jesteś skłonny zapiąć wszystko na ostatni guzik, to nikt Cię nie wstrzymuje!
_________________
2011
  cukiereczek
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 30-01-2014, 09:08   

PS
Sorki za tych 'chlopakow' ale gender jeszcze mi sie nie ulezalo :D
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 10:17   

Halina napisał/a:
Master 7, wierz mi, ja nie gryzę i nawet znam takie osoby, które są zadowolone z kontaktów ze mną, więc nie musisz trzymać się z daleka!!

Dla zasady trzymam się z daleka od polityków, samorządowców i "działaczy" - wynika to z moich dotychczasowych doświadczeń życiowych, sam onegdaj byłem takim "działaczem". Doskonale wiem jak to wszystko funkcjonuje "od kuchni"... Nie bawię się zatem w roztrząsanie czy ktoś jest ok czy nie, nie interesuje mnie to, szkoda na to czasu, dla zasady nie odrzucam każdego ale raczej omijam z daleka. Na tym np. polega siła tego forum...

Halina napisał/a:
Nie zniechęcaj więc innych do współpracy z ludźmi, którzy służą pomocą!! Widzę, że nie do końca wiesz co należy zrobić, żeby zgłosić wniosek do budżetu obywatelskiego

Co ma piernik do wiatraka?
Owszem przeczytałem dokumenty, nie ma tam ani słowa o tym że samorządowiec czy "działacz" musi pomagać, popierać itp...

Halina napisał/a:
Zbieranie podpisów w szkołach, po odbytych zebraniach rodziców z nauczycielami to sprytny i dobry pomysł! Dziś widziałam tego efekty- 120 zebranych podpisów!!! Brawo!

I dzień później:
Halina napisał/a:
Zbieramy podpisy do 12 lutego. Nie zwlekaj, poprzyj inicjatywę budowy wielickiego skate parku już dziś!Czekamy!

To widziałaś podpisy czy je zbierasz?
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 11:07   

master7, co do zasady to wygląda to tak: Kilka dni temu, Budżet Obywatelski dla niektórych był kiełbasą wyborczą Burmistrza itd itd itd. Same beee, feee, fuj i tfu.

Dziś jest doskonałą okazją do wspierania. No cóż, pozostawiam bez komentarza.

P.S. Żeby nie było wątpliwości - Budżet Obywatelski jest wyśmienitą sprawą. Popieram chłopaków i opinie którą do Was skierował master7
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 30-01-2014, 11:21   

Bronek napisał/a:
Dziś jest doskonałą okazją do wspierania
Bronek napisał/a:
Popieram chłopaków
:diabel2: :diabel2: :diabel2:
 
     
nacomito 
Nadszybie



Osiedle: Bulwar Zachodzącego Słońca
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 3812
Wysłany: 30-01-2014, 12:15   

master7 05-03-2007 napisał/a:
RzYq napisał/a:
Wstępna rozmowa została dziś przeprowadzona z burmistrzem. Inicjatywa nie została z góry przekreślona. Miejmy nadzieje, że pomysł wypali...

No i brawo :one:
Wreszcie może ktoś w urzędzie ruszy głową i pomyśli, że przydałoby się coś także dla młodzieży, a nie tylko same place zabaw dla dzieci.
Dziś nastolatki to już chyba w piaskownicy nie siedzą :?: ;)

master7, od 7 lat chłopaki, dzisiaj już mężczyźni, stukają do wielu drzwi, by zdobyć zielone światło dla swoich marzeń. Czcze obietnice burmistrza uznałeś za pożyteczne, zaangażowanie radnych porównujesz do sięgania po płonącą żagiew. Podczas, gdy pomocy tego pierwszego spodziewać się nie można, na niektórych radnych można polegać. Nadarzyła się jedyna okazja by ją wykorzystać. Tylko od tej grupki entuzjastów zależy, czy dopną swego celu. Sprawa jest prosta - o realizacji projektu nie decyduje sekretarz lecz ilość zebranych podpisów i ankiet. I w możliwości ich zdobywania mają zdecydowana przewagę.

Zaś co do meritum, to w dalszym ciągu uważam, że pomysł budżetu obywatelskiego dzielącego 1,5 mln na 29 sołectw i 9 osiedli jest, jak Bronek przypomniał, kiełbasą, przepraszam, ochłapem wyborczym.
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 12:21   

nacomito napisał/a:
Czcze obietnice burmistrza uznałeś za pożyteczne, zaangażowanie radnych porównujesz do sięgania po płonącą żagiew.

Trochę kolego koloryzujesz i nadinterpretujesz, Brawa były skierowane do Rzyq'a a nie do burmistrza...
Poza tym zwracam Ci uwagę iż to było prawie tuż po wyborach, gdzie wówczas wydawało się, że nowy burmistrz wprowadzi wiele nowego...
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 14:21   

ArturSosin, ale czy ja gdzieś negowałem Budżet Obywatelski? Nigdy.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
MW 
Bałwan solny



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 256
Wysłany: 30-01-2014, 15:20   

nacomito napisał/a:
zaangażowanie radnych
Posądzanie pani Haliny o próbę wspinania się po cudzym grzbiecie może wywołać jedynie uśmiech zażenowania. Poza tym, jak pisze, zwrócono się do niej.
_________________
www.marekwozniak.com.pl
 
     
RzYq 
Gwarek


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15
Wysłany: 30-01-2014, 20:36   

Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Gimnazjum nr 1 w Wieliczce za poparcie naszej inicjatywy. Kolejne informacje na temat zbierania podpisów będziemy nadal zamieszczać na facebooku, a od teraz również i w tym temacie.
 
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 30-01-2014, 23:53   

MW napisał/a:
nacomito napisał/a:
zaangażowanie radnych
Posądzanie pani Haliny o próbę wspinania się po cudzym grzbiecie może wywołać jedynie uśmiech zażenowania. Poza tym, jak pisze, zwrócono się do niej.

Bardzo proszę o nie wtłaczanie w moje usta słów, których nie powiedziałem...
Żeby była pełna jasność, moja uwaga, co prawda wywołana postem użytkownika Halina, miała jednakże ogólnikowy charakter przestrogi, bo nawet jeśli Halina jest ok, jak twierdzą niektórzy z was, to i tak wtedy jest wyjątkiem od reguły. No ale skoro wzięła to do siebie, no to już jej problem.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
RzYq 
Gwarek


Osiedle: Szymanowskiego
Dołączył: 04 Mar 2007
Posty: 15
Wysłany: 31-01-2014, 12:51   

Dziś odbyły się konsultację w sprawie działki na której miałby być zbudowany skatepark. Nasze starania zostały poparte przez władze pod warunkiem zmiany proponowanej przez nas lokalizacji. Okazało się, że dotychczasowa działka posiada inne przeznaczenie. Nowa lokalizacja zaproponowana przez Burmistrza znajduję się na terenie Parku Mickiewicza obok placu zabaw.

Lokalizacja http://i.imgur.com/JYkMJUg.jpg
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 31-01-2014, 14:29   

A co ma byc na tej poprzedniej lokalizacji ?
Pochwalił się Pan włodarz ?
_________________
 
     
Tomek73 
Mina



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1407
Skąd: Niewielka Wioska
Wysłany: 31-01-2014, 14:55   

Działka proponowana przez burmistrza znajduje sie kolo nowo budowanych domów. Nowi mieszkańcy mogą mieć zastrzezenia. Nie kazdemu bedzie pasował szum kółek i stukot desek pod oknami.
 
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 31-01-2014, 15:13   

Działka zaproponowana znajduje się przede wszystkim w bliskim sąsiedztwie Orlika, Solnego Miasta, Parku miejskiego i kortów tenisowych. Wydaje się, że słowo skate park jest jednym z brakujących ogniw tej wyliczanki.

Trzeba brać pod uwagę, że plusem tej lokalizacji jest bliskość zaplecza sanitarnego w Solnym Mieście. Poza tym, łatwiejszy dostęp dla wszystkich służb.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16