Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: master7
04-11-2010, 08:46
KOTY, PSY I MY - SPOTKANIE w WIELICZCE
Autor Wiadomość
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 14-08-2010, 20:42   

lekmedwet, taka obsesja może oznaczać fakt, iż po prostu się zakochała w Tobie tylko jeszcze nie wie jak podejść i zaprosić na kawkę ;)
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 15-08-2010, 17:22   

ha ha też o tym myślałam :)
_________________
Pozdrawiam
 
     
matylda
Gość
Wysłany: 16-08-2010, 13:30   ?

Ana napisał/a:
i tu się mylisz... przywiozłam psa z wypadku wyleczyli za darmo ponadto pies w lecznicy za darmo spedzil 10 dni, potem kolega przywiozl kota i bylo podobnie, a na dodatek ktora by godzina nie byla, w nocy, czy w dzien, sobota, czy niedziela zawsze pomoga. i to się nazywa powołanie !!! odnosnie Pana Mateusza nie wiem jak sprawa teraz wyglada ale dawniej tez mial serce do zwierzat. Rafał i Agnieszka też są otwarci i przechowuja bezdomne zguby. Nikt mnie nie musi sponsorować mowie co mysle :) tak tez uwazam Proszę Pana Weterynarza ze ukrywanie sie pod kilkoma loginami jest niedojrzałe i smieszne :)


Witam,
Zupełnie nie rozumiem tej pani (lub ukrytego pod żeńskim nickiem pana, zwanego dalej panią), która z uporem maniaka usiłuje dopiec lecznicy Wojtaszków i wynajduje coraz to nowe argumenty tudzież ciekawostki z ich życia. Pani zawód to chyba paparazzi, nie umknie pani najmniejszy szczegół, a ponadto wyczuwam delikatną nutkę zawiści... źle prosperująca konkurencja, znudzona miłośniczka lokalnych forów, dobra koleżanka Rafała i Agnieszki - o - wielkim - sercu (nie wiem, o kogo chodzi, pierwsze słyszę) ???
Ja akurat jestem tylko klientką w/w lecznicy i spośród tysiąca innych dostępnych niemal na każdym kroku nie waham się polecić właśnie tej, bo chociaż leczenie jest płatne (co chyba jest normalne w przypadku prywatnych usług) to kilka razy objęli darmową opieką bezpańskie psy i koty, które znalazłam, i psa z wypadku pod Bochnią (przyjechali własnym samochodem), a niedawno mojego psa, bo akurat miałam problemy finansowe. Dodam, że prosiłam o pomoc kilku sąsiednich weterynarzy i wszyscy odmówili...
Jeśli więc pisze pani tylko z czystej złośliwości, bez konkretnych argumentów, to proponuję przenieść się na Pudelka, będzie akurat na pani poziomie ;)
 
     
Ana
Gość
Wysłany: 16-08-2010, 17:24   

Nie jestem użytkownikiem zarejestrowanym to fakt, nie wstydzę się swojej opinii tak więc na nazwisko mam Cieślik.
Niestety musze Państwa zawieść gdyż niestety nie jestem obsesyjnie zakochana w Panu Weterynarzu.
Fakt najpierw uważałam, że Pana nie było i przepraszam za moją nieuwagę, jednak tak się składa, że uczestniczyłam ostatnio w akcji, która organizowała ta sama Pani i po prostu zapytałam czy Pan uraczył festyn swoją osobą i czy dokonał jakiegoś zakupu.
No właśnie cieszę się, że nie tylko ja widzę a raczej wiem na pewno, że lekmedwet ma w XXX loginów bo sam sie wstydzi mowić niektórych rzeczy jako on sam a wytyka to mnie co jest typowe :) wyciąga rzeczy, których jako osoba na poziomie nie powinien co świadczy tlyko o braku klasy :)
fakt jestem osobą ironiczna jednakże nie darzę Pana Weterynarza nienawiścią po prostu mnei irytuje i rozśmiesza.
Co do braku datku no to chyba sam Pan wie, że Pan nic nie kupił więc po co Pan do tego nawiązuje ??
I proszę niech Pan pisze pod jednym loginem bo to jest wkurzające, że facet po 30 zachowuje się tak 12 latek na czacie dla dorosłych :)
x.o.x.o.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 16-08-2010, 21:53   

Cytat:
Fakt najpierw uważałam, że Pana nie było i przepraszam za moją nieuwagę, jednak tak się składa, że uczestniczyłam ostatnio w akcji, która organizowała ta sama Pani i po prostu zapytałam czy Pan uraczył festyn swoją osobą i czy dokonał jakiegoś zakupu.
Szanowna Pani nie interesuje nas Pani zainteresowanie jednym z Wielickich weterynarzy. Bardzo proszę zarejestrować się i przenieść tego typu korespondencję na priv.
Bądź zastosować się do mojej rady odwiedzenia stosownego lekarza. :D

Życzę spokojej nocy, kolorowych snów nie koniecznie o Panu W
_________________
Pozdrawiam
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 16-08-2010, 22:03   

Wystarczy tego bełkotu, który agga odpowiednio już podsumowała.
Impreza się odbyła, więc nie ma już o czym pisać. Zamykam
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-11-2010, 08:52   

Kolejna impreza, tym razem w Niepołomicach.
Program w załączeniu.

WSTĘP NA IMPREZĘ JEST BEZPŁATNY ISTNIEJE JEDNAK MOŻLIWOŚĆ NABYCIA OZDOBNEGO BILETU PAMIĄTKOWEGO, JAKO FORMY WSPARCIA DLA DZIAŁAŃ FUNDACJI
LUDZIE ZWIERZĘTOM W POTRZEBIE

WRĘCZENIE BILETÓW ODBĘDZIE SIĘ W CZASIE IMPREZY PRZED ROZPOCZĘCIEM KONCERTU

REZERWACJI PAMIĄTKOWYCH BILETÓW MOŻNA DOKONAĆ DO DNIA 6.11.2010 R, PRZEZ ADRES ludziezwierzetomwpotrzebie@interia.eu

Plik ściągnięto 16 raz(y)
383,5 KB
Plik ściągnięto 18 raz(y)
88,57 KB
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 07-11-2010, 19:43   

master7 napisał/a:
Kolejna impreza, tym razem w Niepołomicach.


na dziedzińcu
Plik ściągnięto 15 raz(y)
24,53 KB
sala gdzie odbywały się wykłady, licytacje i czytano piękne wiersze
Plik ściągnięto 9 raz(y)
17,89 KB
przy grill'u
Plik ściągnięto 26 raz(y)
28,45 KB
przy koniach
Plik ściągnięto 13 raz(y)
24,63 KB
 
     
lekmedwet 
Kierat konny
lekmedwet.pl


Osiedle: Lekarka II
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 347
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 18-06-2011, 09:49   

zapraszamy na coroczną charytatywną imprezę na rzecz zwierząt : Koty, Psy i My


szczegóły: http://www.facebook.com/p...&type=1&theater
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 19