Poprzedni temat «» Następny temat
kolejna siatka!! bloki 4-7 odgrodzone :(
Autor Wiadomość
gość
Gość
  Wysłany: 12-02-2009, 12:24   kolejna siatka!! bloki 4-7 odgrodzone :(

Własnie się dowiedziałem, że prezes Duda rozważa odgrodzenie bloków 4 - 7, od starych. Dramat.. nie znam szczegółów, ale wiem że rada nadzorcza spółdzielni będzie głosować taką możliwość w najbliższym czasie, wzorem 'muru wielickiego' bloku 10.

czy może ktoś to potwierdzić ?
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 12-02-2009, 16:54   

w poprzednim temacie trafnie ktoś przypomniał, iż te bloki nie zostały odgrodzone, tak więc prezes przeczytał i postanowił pewnie stanąć na wysokości zadania :diabel2:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 12-02-2009, 18:08   

Qrde ale chlapnęłem :zdziw: No cóż będę musiał się wyposażyć w odpowiednie narzędzia i dobry budzik :D
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
Horb 
Gwarek



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 51
Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 18
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-02-2009, 22:44   

nietopesh napisał/a:
w poprzednim temacie trafnie ktoś przypomniał, iż te bloki nie zostały odgrodzone, tak więc prezes przeczytał i postanowił pewnie stanąć na wysokości zadania :diabel2:



No to się wykazałem, nie ma co ;)
 
     
Balcerek
Gość
Wysłany: 13-02-2009, 09:42   

Czy ze zdrowiem pana prezesa jest wszystko w porzadku ???
Zamiast wydawac pieniadze na siatke i kolejne ogrodzenie niech sobie zasponsoruje wizyte u psychiatry.

Moze podpowiemy Panu prezesowi co moze sobie jeszcze ogrodzic?!:

1- garaz nie sobie tez ogrodzi
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 13-02-2009, 09:49   

Z jednej strony grodzenie osiedli mija się z celem, natomiast z drugiej strony ludzie teraz słono płacą za możliwość mieszkania w zamkniętych, 'strzeżonych' i 'bezpiecznych' osiedlach. Może i do tego dążą działania spółdzielni.
Może chcą się stać elitarni i podnieść swoją range.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
gość
Gość
Wysłany: 13-02-2009, 10:17   

Żeby być elitarnym trzeba mieć troche kultury, więc osiedlu Szymanowskiego to nie grozi. Osobiście proponowałbym aby ogrodzili się całkiem i nie zrobili żadnej furtki tak żeby nikt nie mógł wejść ani wyjść. Problem może być tylko z przedszkolem bo trzebaby dzieci przez siatkę przerzucać, ale to pewnie nie problem dla prezesa spółdzielni.
Drodzy mieszkańcy osiedla Szymanowskiego - czy wy nie macie nic do powiedzenia w tej sprawie? Wasze milczenie jest zgodą na to co się dzieje. Podoba się wam taka sytuacja?
 
     
Oczekujący
Gość
Wysłany: 13-02-2009, 12:04   

nietopesh napisał/a:
Z jednej strony grodzenie osiedli mija się z celem, natomiast z drugiej strony ludzie teraz słono płacą za możliwość mieszkania w zamkniętych, 'strzeżonych' i 'bezpiecznych' osiedlach. Może i do tego dążą działania spółdzielni.
Może chcą się stać elitarni i podnieść swoją range.


...i doprowadza się do sytuacji jak na "osiedlu europejskim" w Krakowie, gdzie blok od bloku jest odgrodzony, powiesz fajnie i elitarnie? Tylko że mieszkancy maja juz tego dosc, żeby pojsc do sklepu po bulki, ktory maja w zasiegu wzroku, musza odbyc spacerki dookola blokow i ich ogrodzeń. Bosko!
We wszystkim umiar!

Ja tylko chce doczekac sytuacji, kiedy to "coś atrakcyjnego" wybuduje się "po drugiej stronie muru", i chce wtedy widziec miny mieszkancow z osiedla Szymanowskiego jak beda musieli chodzic na okolo :D

Bozia nierychliwa ale sprawiedliwa...
 
     
Abrakadabra 
Zawalisko



Osiedle: Szymanowskiego
Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 891
Skąd: Przemyśl / Wieliczka
Wysłany: 13-02-2009, 14:05   

nietopesh napisał/a:
Z jednej strony grodzenie osiedli mija się z celem, natomiast z drugiej strony ludzie teraz słono płacą za możliwość mieszkania w zamkniętych, 'strzeżonych' i 'bezpiecznych' osiedlach. Może i do tego dążą działania spółdzielni.
Może chcą się stać elitarni i podnieść swoją range.


Może to jest koncepcja, która ma sens ale nie za bardzo pasuje do sytuacji koło bloku nr 10. Bo ogrodzone jest jakieś 40% bloku. To jest część potrzebna żeby uprzykrzyć zycie mieszkańcom bloków Pod Wawrzynami. Trudno tu mówić o bezpieczeństwie.
_________________
Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 13-02-2009, 14:06   

Oczekujący - Ja to wiem więc mi nie tłumacz, dla mnie to mija się z celem jak już napisałem, ale dla wielu taki stan rzeczy jest wręcz pożądany, z czym się spotkałem ostatnimi czasy.

Osiedla takie mają obecnie, można powiedzieć renomę o której ironizowałem w poście wcześniej. To jest niestety fakt. Natomiast w kwestii użyteczności to już jest inna dyskusja.

Byłem tam przejazdem ostatnio i też się nadziałem na tą siatkę gdy okazało się iż obiekt do którego zmierzam jest po drugiej stronie :diabel:

Ale wracając do samego ogrodzenia - może początkowo tylko na taki kawałek kasy starczyło, teraz budują resztę na raty jak autostradę :diabel2:
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 17