Poprzedni temat «» Następny temat
[kolarstwo] rekreacyjnie na rowerze-tylko gdzie?
Autor Wiadomość
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 04-05-2009, 19:58   [kolarstwo] rekreacyjnie na rowerze-tylko gdzie?

Uwielbiam ten sposób rekreacji. Niestety kończy się na tym, że biorę rower do auta i jadę do Krakowa (bulwary), albo do Puszczy Niepołomskiej. Nie mam skłonności samobójczych, więc nie ryzykuję jazdy drogami publicznymi w południowo - zachodniej części Gminy, na których "kaskaderzy" pokazują, jak można wyciągnąć 100 km/h. Zatem - czy jest gdzieś w Wieliczce lub okolicy miejsce, gdzie można bezpiecznie pojeździć sobie na rowerze?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-05-2009, 20:04   

Beskid wyspowy, okolice raciechowic i szczyrzyca, wisniowa i wiele miejsc pomiedzy dobczycami a mszana dolna
_________________
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 04-05-2009, 21:43   

a tak, żeby bardziej równo było?
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 04-05-2009, 21:49   

w szczyrzycu jest rowniusienko jadac w strone skrzydlnej :)
_________________
 
     
master7 
Hysinbold



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 3 razy
Wiek: 50
Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 3885
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 05-05-2009, 21:21   

fikus napisał/a:
Niestety kończy się na tym, że biorę rower do auta i jadę do Krakowa (bulwary), albo do Puszczy Niepołomskiej. Nie mam skłonności samobójczych, więc nie ryzykuję jazdy drogami publicznymi w południowo - zachodniej części Gminy, na których "kaskaderzy" pokazują, jak można wyciągnąć 100 km/h. Zatem - czy jest gdzieś w Wieliczce lub okolicy miejsce, gdzie można bezpiecznie pojeździć sobie na rowerze?

To zależy co rozumiesz poprzez jazdę rekreacyjną. Po przykładach wnioskuję, że raczej płaskie trasy. A to jest problem w okolicach Wieliczki, bo płasko to raczej tylko na południe. W tamtej okolicy wiedzie szlak rowerowy niebieski, który startuje spod kopalni i biegnie mniej więcej na południowy wschód.
_________________
www.wieliczka24.info
www.master7.rowerpower.org
Hosting Dedykowany | Wirtualizacja | Profesjonalny Hosting | Serwery Gier
 
  master771
     
minetoo
Gość
Wysłany: 09-07-2009, 19:22   

master7 napisał/a:
fikus napisał/a:
Niestety kończy się na tym, że biorę rower do auta i jadę do Krakowa (bulwary), albo do Puszczy Niepołomskiej. Nie mam skłonności samobójczych, więc nie ryzykuję jazdy drogami publicznymi w południowo - zachodniej części Gminy, na których "kaskaderzy" pokazują, jak można wyciągnąć 100 km/h. Zatem - czy jest gdzieś w Wieliczce lub okolicy miejsce, gdzie można bezpiecznie pojeździć sobie na rowerze?

To zależy co rozumiesz poprzez jazdę rekreacyjną. Po przykładach wnioskuję, że raczej płaskie trasy. A to jest problem w okolicach Wieliczki, bo płasko to raczej tylko na południe. W tamtej okolicy wiedzie szlak rowerowy niebieski, który startuje spod kopalni i biegnie mniej więcej na południowy wschód.




Proponuje pojechac z Wieliczki przez mala wies,wegrzce i grabie do niepolomic tam jest plasko i malu ruch.sam tam smigam b czesto
 
     
minetoo
Gość
Wysłany: 09-07-2009, 20:56   

fikus,fikus, a tak wogole wysli pm to ci napisze pare propozycji a moze sie zepniemy i posmigamy razem reszte tez zapraszam
 
     
fikus
Skrzat


Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 31
Wysłany: 09-07-2009, 21:38   

Minetoo - nie bardzo wiem, jak to zrobić, tzn jak wysłać pm, a jeździć się chce... Zatem podaję mail na forum, zapraszając do koresponencji Ciebie i tych, którzy lubią jeździć rekreacyjnie. Fajnie by było wybrać się razem, ale aż takiej tężyzny fizycznej, żeby jeździć po Gorcach, niestety nie posiadam..... Jestem dziewczyną!
Pozdrawiam wszystkich aktywnych fizycznie:) ;)
 
     
minetoo 
Poprzecznia
Biker


Osiedle: Dembowskiego,Lotos
Wiek: 42
Dołączył: 09 Lip 2009
Posty: 137
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 12-07-2009, 15:29   

fikus napisał/a:
Minetoo - nie bardzo wiem, jak to zrobić, tzn jak wysłać pm, a jeździć się chce... Zatem podaję mail na forum, zapraszając do koresponencji Ciebie i tych, którzy lubią jeździć rekreacyjnie. Fajnie by było wybrać się razem, ale aż takiej tężyzny fizycznej, żeby jeździć po Gorcach, niestety nie posiadam..... Jestem dziewczyną!
Pozdrawiam wszystkich aktywnych fizycznie:) ;)

Nigdzie nie widze Twojego maila ale napisalem Ci wiadomosc na maila forum.Jak cos pisz na mad_biker@onet.eu chetnie pokarze spokojne trasy wkolo wieliczki
_________________
Rowerowac i aut sie nie bac ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 17