Poprzedni temat «» Następny temat
Jak myślicie-sklep z odżywkami,siłwownia
Autor Wiadomość
Aska 
Magnum Sal
as



Osiedle: okolice Rynku ;)
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 91
Wysłany: 20-10-2011, 13:14   

mój szwagier zamawia takie suplementy przez internet bo faktycznie w Wieliczce nie ma....myślę że taki sklep byłby dobry ( np. w okolicach basenu) bo maniaków w naszym mieście nie brakuję a jak by cena była ok to myślę że z wiosek obok też klienci by się pojawili.... a dobra siłownia swoją drogą też by się przydała bo ci co chodzą na tą na basenie to dlatego że nie ma innej

więc rasti jak się na tym znasz to nie widzę problemu żeby otworzyć....mój szwagier też o tym myślał ale nie znalazł lokalu a potem jeszcze coś tam nie wypaliło i pomysł stanął w miejscu
 
     
sprox
Mina


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Lut 2011
Posty: 1256
Wysłany: 20-10-2011, 14:47   

Dobra siłka w mieście o wylęgania o-siłków.
Osiłek, z definicji, tylko patrzy by swą siłkę "sporzytkować, wykożystać, zurzyć" :D
_________________
Unión Europea nos trae por la calle de amargura.
European Union brings us down the street of bitterness.
 
     
T
Kierat konny


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 331
Wysłany: 20-10-2011, 15:58   

Kulturystyka (czy fitness sportowy) to normalna dyscyplina sportowa. Jak się uprawia taki sport poważnie, ustala konkretne cele (wzrost siły, masy) to suplementacja staje się koniecznością. Nie jesteś w stanie zjeść odpowiednich proporcji białka i węglowodanów, z kuchni byś nie wychodził a i obrzydzenia dostał od jedzenia w kółko tego samego. Po kilkunastu latach siadają stawy (o nie też trzeba dbać, na to też są suplementy - podobne można dostać w aptece). Suplementacja to nie dziwaczne mikstury lub nielegalne specyfiki.
Owszem, polskie siłownie kojarzą się z karkami czy innym szemranym towarzystwem, ale chodzą na siłownię też "normalni" ludzie. Trening siłowy jest również uzupełnieniem treningu w wielu dyscyplinach sportowych.
W Wieliczce jest może problem, ale krakowskie siłownie są różnorodne - w zalezności od klienteli są bardziej fikuśno-eleganckie, gdzie warto się pokazać w najnowszych ciuchach od Stelli i takie dla koksów, gdzie można nawet wrzeszczeć podnosząc ciężar i nikt się nie dziwi a strojem obowiązującym jest zwykły podkoszulek.
Uwaga do Pana od suplementacji: jak już się przyznasz, że uprawiasz sporty siłowe to musisz mieć conajmniej doktorat z filozofii, pisać bezbłędnie, odpowiadać trzynastozgłoskowcem i umieć podać twierdzenie Talesa z dowodem - inaczej będziesz brany za prymitywa. Nie przejmuj się!
_________________
Zawsze wyorbrażałem sobie Raj jako bibliotekę; nigdy jako ogród.
Jorge Luis Borges
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 20-10-2011, 17:04   

T napisał/a:

Uwaga do Pana od suplementacji: jak już się przyznasz, że uprawiasz sporty siłowe to musisz mieć conajmniej doktorat z filozofii, pisać bezbłędnie, odpowiadać trzynastozgłoskowcem i umieć podać twierdzenie Talesa z dowodem - inaczej będziesz brany za prymitywa. Nie przejmuj się!


nie zgadzam się.. istnieje coś takiego jak autokorekta.. to zwykłe niechlujstwo jak się pisze z błędami mając ku temu wszelkie pomoce..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 20-10-2011, 19:36   

T napisał/a:
Suplementacja to nie dziwaczne mikstury lub nielegalne specyfiki.
I pewnie z tego powodu byly glosne kontrole i zamykanie punktow sprzedazy :P
 
     
T
Kierat konny


Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 331
Wysłany: 21-10-2011, 09:29   

Owszem, z niechlujstwem i pseudodysleksją należy walczyć; pisać należy starannie i już. Poprawiam się - mój post powinien brzmieć: nie przejmuj się, ale jednoczesnie postaraj się pisać poprawnie. Ja mam tendencje do cynizmu w wypowiedziach, ale w pisanym slowie nie zawsze to widać ;)
A suplementy to nie dopalacze. To jest normalny i legalny rynek; część z tych wyrobów to pic na wodę, ponieważ prawodawstwo pozwala wciskać klientom kit a ludzie lubią gładkie słówka propagandy reklamowej. Jest też kilka dobrych firm, produkujących dobre produkty dla sportowców, również tych z siłowni. Część z tych suplementów kupujecie w aptekach pod inną nazwą, od producenta, który kojarzy się z lekami.
Tak, biorę suplementy, nie tylko apteczne.
_________________
Zawsze wyorbrażałem sobie Raj jako bibliotekę; nigdy jako ogród.
Jorge Luis Borges
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16