Poprzedni temat «» Następny temat
Grabówki
Autor Wiadomość
karo
Gość
Wysłany: 17-01-2008, 21:39   

No wiec widze, ze mamy ten sam problem =) mialam nadzieje, ze juz bede mogla powoli zabrac sei za najprzyjemniejsza czesc, czyli wykoniczenie (coby mieszkanko tcheło zyciem =) ) a tu na razie nici =/ ja dzis przegladalam nasza umowe- jest tam napisane ze p. Marcinek jest zobowiazany do wybudowania osiedla z domkami, ulicami, garazami i chodnikami, i ze odbior domkow z iinfrastruktura techniczka bedzie nie pozniej niz z koncem kwietnia. Zastrzega sobie mozliwosc opuznienie oddania domkow o 4 meisiace z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych. No wiec zobaczymy co to bedzie =/ ale bez drob to tam nie ma bata zeby mieszkac, wiec nie ma wyjscia! drogi musi zrobic, bo chyba nikt mu nie podpisze odebrania osiedla, łącznie z nadzorem budowlanym. Wiec tu chyba faktycznie nie ma sie co martwic.
No miejmy nadzie, ze w piatek uda nam sie spotkac =) zawsze to razniej wiedziec, ze jakby co, to jest nas wiecej ;)
pozdrawiam wszytkich
karo
 
     
karo
Gość
Wysłany: 17-01-2008, 22:27   

W mojej umowie napisane jest, że ostatnia transza jest za domki wraz z infrastrukturą techniczną (co powinno byc gotowe do konca kwietnia), wiec jeśli tego nie będzie, to bank i tak nie uruchomi tej ostatniej transzy. Więc mysle, ze p. Marcinkowi się nie opłaca zwlekac. Ja także ubolewam nad faktem, że domek już jest własciwie gotowy a nie moża zacząć najprzyjemniejszej część, czyli wykończenie mieszkania =) No ale bez kanalizy i prądu nie da rady =/
Mam nadziej, że uda na się spotkać jutro na budowie- ja jestem umowiona na 16. Nie wiem jak dlugo bedzie trwala ta obdukcja instalacji, ale moge podjechac troche wczesniej, zebysmy mogly chwile porozmawiac :)
pozdrawiam wszystkich
karo
 
     
karo
Gość
Wysłany: 18-01-2008, 15:54   

Dzis zadzwonił pan elektryk, że jednak mojego mieszkania dzis nie bedziemy robic zpowodów technicznych. Wiec jednak nie uda nam sie dzis spokac =/ ja bede jeszcze w grabowkach najprawdopodobniej w poniedzialek albo wtorek.
pzdr
karo
 
     
Puszatek
Gość
Wysłany: 21-01-2008, 15:32   

Tak, powody techniczne też uniemożliwiły mi odbiór instalacji elektrycznej - no cóż.
Te powody techniczne to zatynkowanie części gniazdek przez Panów, którzy wykonywali tynki wewnętrzne. Więc teraz Pan Elektryk musi je odnaleźć i sprawdzić, żeby było co odbierać.
Budującym jest fakt, że jak się tam ostatnio wybrałam w godzinach "pracy" robotników (specjalnie wzięłam urlop) to było ich kilku na budowie i coś się działo (może robota nie szła zbyt szybko, ale zawsze to pocieszające).
Ja niestety w tygodniu nie mam jak podjechać na budowę. Ale w weekend jak najbardziej można się umówić.

pozdr
 
     
karo
Gość
Wysłany: 21-01-2008, 16:35   

Tak , ewidentnie tynkarzy lekko ponioslo ;) u mnie tez zatynkowali =) A roboty ziemne cos ruszaja? pewnie nie w takich warunkach atmosferycznych =/ Bardzo to męczące :(
Jesli chodzi o weekend to mnei wstępnie pasuje raczej niedziela
pzdr
karo
 
     
Puszatek
Gość
Wysłany: 22-01-2008, 11:06   

Roboty ziemne nie ruszone - mam nadzieję, że ten teren zostanie zniwelowany przed wykonaniem chodników, które mamy podobno mieć :-)
A poza tym ostatnio dowiedziałam się od Pana Marcinka, że ewentualny odbiór "górnych" domków będzie możliwy w wakacje, a drogi i chodniki będzie robił dopiero w drugiej połowie roku. Stąd termin ostatecznej umowy możliwy raczej pod koniec roku.
Co do niedzieli to możemy się spotkać na budowie - godzina póki co dla mnie jest obojętna.
Czyli byłybyśmy na razie dwie - ciekawe czy nikt inny z kupujących nie znalazł tego forum?
Nie mam pomysłu jak dotrzeć do pozostałych!
 
     
karo
Gość
Wysłany: 23-01-2008, 20:08   

to dosc niepokojace, ze dopiero wakacje.... a jeszcze bardizej, ze calosc pod koniec roku :(
jesli chodzi o niedziele, mnie wstepnie pasuje raczej przed/po poludnie.
ja tez nie mam pomyslu jak dotrzec do innych, bo sama na to formu wpadlam calkiem przypadkeim- szukajac zupelnie czego innego =)
 
     
karo
Gość
Wysłany: 27-01-2008, 10:27   

hmmmm czekam niecierpliwie na ustalenie godziny =) moze kolo 16? :D
 
     
Puszatek
Gość
Wysłany: 28-01-2008, 09:36   

Przepraszam, że się nie odezwałam, ale niestety musiałam wyjechać na weekend i nie miałam dostępu do neta, a przyznam szczerze, że w piątek już nie miałam głowy, żeby się odezwać. Przyszły weekend też niestety mnie nie ma, ale możemy się umówić na "za dwa tygodnie" (będzie już zaklepane).
Może być niedziela np.15.00?
 
     
karo
Gość
Wysłany: 28-01-2008, 15:17   

ja jeszcze będę w grabowkach w tygodniu, ponieważ pan elektryk zdołał odkopać nasz kable spod gładzi więc jedziemy na "inspekcje" =) jeszcze nie wiem co prawda kiedy dokładnie o nastąpi, ale jak będę wiedzieć to dam znać
pzdr
 
     
Puszatek
Gość
Wysłany: 01-02-2008, 08:28   

Do mnie Pan elektryk też dzwonił, że mogę odebrać instalacje. Ale powiedział, że możemy się umówić w weekend - jak będzie miał więcej osób na weekend. Więc mam do niego dzwonić w przyszłym tygodniu i się umawiać - też dam znać na kiedy się umówiłam (ale planuje jakoś w trakcie weekendu)

pozdr
 
     
karo
Gość
Wysłany: 26-02-2008, 10:10   

no i co? bylas w grabowkach?
 
     
Puszatek
Gość
Wysłany: 27-02-2008, 08:38   

Byłam w poprzednią sobotę, bo do mnie zadzwonił w piątek po południu i już naciskał na odebranie tej instalacji - chyba Mu się śpieszyło, żeby kasę dostać i stąd taka afera.
W tą niedzielę też tam pojechałam zobaczyć czy coś się zmienia - i tak wydaje mi się, że trochę przyśpieszyli, bo te dolne domki mają zaczętą więźbę dachową, więc teraz pójdzie szybciej (firma od dachów bardzo szybko je robi - a przynajmniej przy tych górnych domkach bardzo szybko im poszło).
Ogólnie to jak jest ładna pogoda to staram się tam bywać co weekend, żeby sprawdzać czy coś się dzieje. Ale tylko raz udało mi się tam spotkać "potencjalnych" przyszłych sąsiadów, którzy zastanawiali się czy kupić domek.
W tą niedzielę też tam planuje na chwilę podjechać po południu.
 
     
kaja
Gość
  Wysłany: 06-03-2008, 11:12   prezes marcinek

witam! poczytałam sobie troche Państwa uwag jesli chodzi o prezesa Marcinka i mnie to zmartwiło poniewaz ....zastanwiałam sie wlasnie nad kupnem mieszkania od Mardimexu na nowo budowanym osiedlu przy ul.Chełmońskiego.Czy faktycznie działalnośc tego developera wyglada az tak kiepsko?Czy ktos z Państwa odradziłby mi kupowanie mieszkania od tego developera? Czy ta firma rzeczywiście ma problemyz wywiązaniem sie z terminem oddania budynków?A moze macie Państwo jeszcze jakies cenne dla mnie uwagi?
Bardzo prosze o dopowiedz w miere mozliwości.Dziekuję
 
     
karo
Gość
Wysłany: 03-04-2008, 17:45   

Jeśli chodiz o terminy - DRAMAT...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16