Poprzedni temat «» Następny temat
Godne Polecenia Filmy...
Autor Wiadomość
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 12-09-2010, 20:33   

Ja ogladnalem Robin Hooda. Historia o wydarzeniach zanim zostal banita. Bardzo dobre kino ale nie dla malolatow lubiacych Robina skaczacego po drzewach. I wreszcie jakis film bez watku komediowego.
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 30-09-2010, 09:54   



Cytat:

Święty Interes

Film opowiada o dwóch braciach, którzy w spadku dostają od ojca niesprawny samochód Warszawa M-20. Mieszkańcy wsi wykazują niezrozumiałe i bardzo nachalne zainteresowanie losami niesprawnego pojazdu. Bracia orientują się, że mają w rękach skarb – auto, które należało do biskupa Karola Wojtyły.



Ten film to nic specjalnego, ale piszę o nim z tego względu, iż kręcony był w naszych bliskich okolicach. Mianowicie w Dobczycach.
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 30-09-2010, 11:34   

Wczoraj ogladalem 22 kule (l'immortal). Rzecz o gangsterze, ktory chcial byc na emeryturze ale mu nie dane bylo. Kino inne od zalewu hollywoddzkich pseudokomedyjek. Generalnie pokazana ludzka twarz gangstera i rozwazanie nad zanikiem gengsterskiego kodeksu etyki, jesli tak mozna powiedziec. Warto zobaczyc.
 
     
solniak 
Gallus gallus



Pomogła: 2 razy
Wiek: 24
Dołączyła: 18 Lip 2007
Posty: 3238
Skąd: z internetu
Wysłany: 17-10-2010, 21:45   

Social network - obowiazkowa "lektura" dla każdego kto ma na forum 500 wpisów i więcej. :)
Ten sam rezyser co "Podziemny krąg" i "Siedem" - czuć rękę mistrza.

Pytanie w temacie: czy naszaklasa.pl to kopia facebook.com czy coś wniosła nowego?
_________________
Tadeusz Kościuszko:"Kościół powinien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród powinien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec kościoła. "
 
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 17-10-2010, 22:17   

no nk próbuje się upodobnić do facebooka, jak dla mnie nk to jest taka fotka która nieudolnie próbuje kopiować pomysły z facebooka
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 22:31   

a ja się nie poddałem szałowi twarzoksiążki i tam nie zaglądam :D
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 22:47   

mnie też odrzuca od fb ;)
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 17-10-2010, 22:58   

nie znacie się, dużo lepsze to od nk :P
 
     
pablo 
Mina



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 2646
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 23:09   

bo?
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 17-10-2010, 23:28   

Darmowy nie trzeba płacić za jakieś eurogąbki, możliwość wrzucania dużych zdjęć nie tak jak w nk niskiej jakości i bardzo małe, tablica bardzo przejrzysta i wygodna, wygodny kontakt ze znajomymi, bardzo duża liczba gier, aplikacji różnej maści quizów itd. grupy, fanpage różnych wokalistów, produktów czy innych wymyślonych przez użytkowników, można go połączyć z bardzo dużą liczbą serwisów czy portali internetowych, poprzez dołączenie między innymi do EskaRock czy Bonarka City Center można brać udział w konkursach co często są publikowane wystarczy być aktywnym na tablicy :) ogólnoświatowy, bardzo duża liczba użytkowników +500mln, prosta konstrukcja powoduje że jest przejrzysty, słynne "Lubię to!" coraz bardziej popularny w Polsce zaczyna wypierać nk
i by tak dalej wymieniać :)
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 23:41   

jackoi - odejdź od komputera bo niebezpieczny jesteś ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
jackoi
Magnum Sal


Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 96
Wysłany: 17-10-2010, 23:45   

hehe :)
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 23:48   

jackoi napisał/a:
bardzo duża liczba gier, aplikacji różnej maści quizów itd. grupy, fanpage różnych wokalistów, produktów czy innych wymyślonych przez użytkowników, można go połączyć z bardzo dużą liczbą serwisów czy portali internetowych, poprzez dołączenie między innymi do EskaRock czy Bonarka City Center można brać udział w konkursach co często są publikowane wystarczy być aktywnym na tablicy
W dużym skrócie - nie było popytu, była podaż - należało wykreować popyt - i się biznes kręci aż miło. Ot marketing XXI w.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 17-10-2010, 23:53   

A wracając do filmów, widziałem zwiastun filmu The Tourist. Z jednej strony Johnny Deep - może być ciekawie, z drugiej Angelina - i tu włącza mi się czerwone światełko. Jeśli kto zobaczy, to napiszcie czy więcej było machania biustem, czy aktorstwa.
 
     
Bartek
Zawalisko


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 615
Wysłany: 18-10-2010, 08:04   

"Żółwik Sammy" - idealny dla dziecka. Młody siedział i patrzył :-) Nie ma podtekstów, po prostu normalna bajka dla dzieci.

Co do FB - idealne miejsce by sobie subskrybować kilka firm i w jednym miejscu wszystko mieć :-) . Ja rozpocząłem od Fabryki Słów - mam nowości, konkursy. Dla mnie ideał :-)
_________________
http://about.me/bolivarinfo
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16