Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: master7
16-11-2010, 11:50
Gdzie do szewca??
Autor Wiadomość
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 10-03-2008, 16:47   

Debris i cała reszta nie narzkajcie na to ze szewc na rynku jest drogi ..na to samo wam wyjdzie jak pojedziecie do krakowa i akurat zapłacicie za przejazd tam i z powrotem 5 zl nie licząc przejazdów tramwajami czy autobusami. A każdy z nas moze zostać szewcem Debris..wystarczy odrobina samozaparcia i odpowiednie przeszkolenie...a co wy myslicie ze szewc na rynku zawsze był szewcem? Bo z tego co wiem to własciciel kiedyś bardzo udzielał się jako organizator imprez muzycznych w wieliczce typu Dni Kingi itp itd.
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
  Wysłany: 10-03-2008, 16:50   

Jak sie kupuje nietypowe buty to nie wymagajcie od szewca zeby mial uniwerslane fleki do nich...to tak samo jakbyscie kazali zegarmistrzowi do okrągłego zegarka na szybkiego wsadzic kwadratowe szkiełko.....odrobinę cierpliwosci.
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-03-2008, 18:04   

Cytat:
Bo z tego co wiem to własciciel kiedyś bardzo udzielał się jako organizator imprez muzycznych w wieliczce typu Dni Kingi itp itd.
ja słyszałam że to ponoć poeta...
Ja narzekam tylko na terminy akurat moje fleki były typowe jak zaczyna sie np wiosna wszyscy sie budzą i ma od diabła roboty ja to rozumiem. Tylko nie rozumiem dlaczego nie wprowadzi usługi express bo jak pisałam czasem trzeba na już.. :D
Wypróbuję tego na Sienkiewicza i podzielę sie opinią.

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
Debris 
Bałwan solny



Dołączyła: 02 Mar 2007
Posty: 236
Wysłany: 10-03-2008, 18:40   

samozaparcie a owszem ale tego akurat bezrobotnym brakuje w wiekszosci- po prostu im sie nie chce. Nie narzekam na ceny i moje buty jak najbardziej typowe byly,jakos pan na sienkiewicza juz 2 razy wymienial mi flki i takowe mial, po prostu tamten widocznie nie jest do konca taki wspanialy a ja narzekalam na solidnosc tego pana, po ktorego jednej naprawie caly obcas po dwoch dniach odpadl, wiec wybacz ale to o czyms swiadczy
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2008, 19:06   

a tak srednio to ten na rynku jest duzo drozszy od innych? bo tak sie zastanawiam - moj pies pogryzl mi troche buta.. myslicie ze dalo by sie dosztukowac kawalek skorki (tam gdzie sie sznurowki przewleka) ??

kompletnie sie nie znam a chcialbym poznac opinie zaradnych Pan..
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 10-03-2008, 19:51   

Tsubasa,
Cytat:
myslicie ze dalo by sie dosztukowac kawalek skorki (tam gdzie sie sznurowki przewleka) ??
pewnie tak ...

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
mgan 
Groty kryształowe


Osiedle: Oś.Sienkiewicza
Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 117
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 10-03-2008, 20:10   

Na Klaśnie,za pierwszą stromą górką,w kierunku Sierczy,zaraz przy ulicy,po lewej stronie.
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 11-03-2008, 13:08   

a nie lepiej kupic nowe buty :P
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 11-03-2008, 14:07   

Dzika nei każdy jak ty kupuje w daichmanie i ccc :)
Pozatem jak sie fleki zepsuły czy zdarł kawałek skóry to odrazu nowe buty ?
Ciekawe masz podejscie do życia.
_________________
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 11-03-2008, 14:28   

biorąc pod uwagę że nowe kosztują tyle co pól naprawy u szewca to Dlaczego nie nowe ???A czy to jest cc czy Daichman nie ma znaczenia oby wygodne były a i ceny porównywale

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
Tsubasa 



Osiedle: Lekarka
Pomógł: 13 razy
Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 3871
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 11-03-2008, 15:45   

hmmm.. powiedzmy ze przywiazanie do buta :P do slubu w nich bylem ;)
_________________
Czy to prawda, że w Polsce już widać na horyzoncie dobrobyt?
Prawda - horyzont według definicji to wyimaginowana linia, która oddala się w miarę zbliżania
--------------------------------------------------------
www.nano-reef.pl - bo małe jest piękne
 
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 11-03-2008, 16:02   

a co to mamy tylko ccc i deichmana ? no to nie dziwię się ze do szewca chodzicie jak się w takim badziewiu chodzi....ja jak kupuje buty to z gwarancją na lata i dostaję do nich fleki któer sama moge wymienić (z 3 komplety) a jak buta trzeba wymienic z powodu wad ukrytych to ide i wymieniam na inne nowe albo mi je do dwóch tygodni naprawiają w ramach gwarancji...i z usług wielickich szewców nie korzystam. I waro zainwestowac w takie buty a nie chodzic i wydawac pienądze w deichmanie czy ccc ....

Cała ta dyskusja na temat szewca jest juz na dzień dzisejszy bez sensu i znowu powtarzam brakuje wam tematów do rozmów? Ja np dziś dowiedziałąm się o tym ze busy jezdzące do krakowa i startujące z porotem do wieliczki tylko do wrzesnia zatrzymują sie po Poczta główną i Pani z Radia Kraków pytała sie mnie czy likwidacja tego przystanku w jakiś sposób mi utrudni dojazd do centrum krakowa. Prosze to jest temat do dyskusji a nie szewc!!!!! Master7 co ty na to?
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 11-03-2008, 17:23   

dzika79,
Cytat:
buty to z gwarancją na lata i dostaję do nich fleki które sama moge wymienić (z 3 komplety)
no proszę Cię ...u Armaniego dostaniesz najwyżej 2 fleki a gwaracja na buty na lata śmiechu warte :diabel: Miałam wiele różnych butów i w tej chwili wszystko to jest "G" warte bo made in china a fleki właśnie w tych firmowych dają takie że dojdę do kościoła i z powrotem :D

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
dzika79 
Kierat konny


Osiedle: centrum
Wiek: 45
Dołączyła: 29 Lis 2007
Posty: 377
Wysłany: 11-03-2008, 18:45   

Pozostaje więc kupić ci gumofilce tam przynajmniej nie musisz fleków wymieniac i wcale nie od Armaniego zwykłe polskie buty kupowane na Starowislnej a producent jest w Wadowicach i w kazdje chwili na drugi dzien flek mam wymienione....zadna filozofia Agga, nie trzeba daleko szukać...
 
     
agga 
Mina


Osiedle: Zadory
Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 22 Lip 2007
Posty: 1461
Skąd: wieliczka
Wysłany: 11-03-2008, 19:40   

dzika79,
Cytat:
Pozostaje więc kupić ci gumofilce
nio... przydadzą mi sie do ogrodu i na grzyby ty masz pomysł :): ):) minióweczka i taki gumofilc hmmm...może jakieś nowe trendy zacznę w Wieliczce promować :D no i jaki pożytek fleków nie trzeba wymieniać ;)

Pozdrawiam
_________________
Pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 18