Poprzedni temat «» Następny temat
czy tylko mi przecieka dach?? Szym.blok 6
Autor Wiadomość
Asia
Gość
Wysłany: 17-09-2007, 14:56   czy tylko mi przecieka dach?? Szym.blok 6

po ostatnich ulewnych deszczach niestety znow - mimo akcji naprawczej na dachu prowadzonej przez wykonawce budynku - zauwazylam ze dach mi przecieka nad glowa.
Od 3 lat zglaszam te same usterki i kartex nie potrafi ich usunac...

Czy jestem odosobnionym przypadkiem?? Czy jest ktos jeszcze?? Moze wspolnie bedzie łatwiej??
A moze ktos uporal sie juz z wykonawca ??
 
     
allemma
Gość
Wysłany: 18-09-2007, 18:56   

Też jestem z 6, u mnie nie przecieka dach, bo mieszkam na drugim piętrze. Mam za to "prześliczne" zacieki na ścianie na której jest umocowana rynna. Zgłaszałam to do Dom-Kraku w poniedziałek 10 września i do tej pory zero reakcji.
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 18-09-2007, 21:54   

Witam Sasiadke,
ja od srody 12.09 do wczoraj czekalam na wypelnienie przez nasza administracje zgloszenia szkody - 2 zdania - i odeslanie faxem, pewnikiem trwalo to stosunkowo krotko bo wykonalam w miedzy czasie 2 tel przypominajace o ow papierze...
Osobiscie zadzwonilabym raz jeszcze a nawet poslala fax.
 
     
allemma
Gość
Wysłany: 19-09-2007, 20:35   

Jutro tj. 20 września mają być Panowie z PeBeKa, Kartexu i Dom-Kraku w bloku numer 7. Dziś dzwoniłam do Pana z Dom-Kraku i obiecał, że jutro koło 11 rano złożą mi wizytę i obejrzą te cudne "freski". Mam nadzieję, że tym razem dotrzymają słowa. Poza tym dowiedziałam się, że blok numer 6 będzie miał dokładny przegląd przed końcem gwarancji na budynek w październiku tego roku.
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 20-09-2007, 12:12   

Mieli byc i u mnie, ale przez ten przeglad nie beda. Coz, ja juz goscilam kilka komisji i skutkow rzadnych. Podobno przekladke dachu planuja...Ciekawe czy przed zima?
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 24-05-2008, 20:50   ustrerki

dach przecieka mi do dzis ale z pomoca Nadzoru Budowlanego spodziewam sie lada dzien udroznienia kominow wentylacyjnych. Gdyby ktos mial problem z wentylacja i nie zastosowaniem sie do protokolu kominiarskiego (np) polecam tę droge
 
     
mombik
Gość
Wysłany: 03-06-2008, 09:56   

A na którym piętrze mieszkasz? i czy ten problem dotyczy to wszystkich mieszkań czy tylko tych na ostatnim pietrze? Zmartwiłaś mnie trochę bo niedługo się tam przeprowadzam i chciałabym wiedzieć - bo nie wiem czy jest sens je w środku malować i na ile jest to poważny problem?
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 05-06-2008, 23:06   

mieszkam w bloku 6 a wiec "nowym starym" bloku, jednym z tych stawianych przez PeBeKa Lubin... zapewne problem prawidlowej wentylacji dot wszystkich mieszkan na ostatnim pietrze bo kominy sa za krotkie, natomiast dach cieknie mi nad glowa i nad klatka schodowa, nie wiem jak u innych

a to tu sie wprowadzasz?
 
     
Asia
Gość
Wysłany: 05-09-2008, 12:29   

nie zauwazylam zeby cos dzialo sie w temacie usuwania usterek... nasz nowy zarzadca nic nie robi i nie zamierza ... a sezon "dachowo - remontowy" jakby dobiega końca... tak sobie tylko marudze ... kogo to obchodzi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 16