Poprzedni temat «» Następny temat
civitas bus - ???
Autor Wiadomość
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 20-10-2009, 23:13   civitas bus - ???

dzisiaj ok. 20 na wysokości początku daniłowicza minął mnie autobus, wyglądający jak zwykły, niebieski należący do mpk, który na tablicach miał napisane '6 civitas bus', czy coś bardzo podobnego. nast skręcił w klaśnieńską. ktoś orientuje się, o co może chodzić ? czyżby wieliczka dorobiła się własnej komunikacji miejskiej ??? ;D
 
     
nietopesh 
Nadszybie



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 3098
Skąd: Pawlikowice
Wysłany: 20-10-2009, 23:22   

może jakaś wycieczka zamówiła MPK - jakoś mam szczęście do trafiania na takie przejazdy ostatnio już 4 razy widziałem MPK Kraków w Niepołomicach z napisem WYCIECZKA, albo WESELE - tak samo przegubowca mijałem w tamtym miesiącu na Chorągwicy był to jeden z tych nowych mercedesów i w Pawlikowicach we wakacje również przegubowiec Scania z napisem WESELE i gośćmi na pokładzie
_________________
www.pawlikowice.info - Lokalny portal informacyjny
 
     
Lia 
Skrzat


Osiedle: Zdrojowe
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 31
Wysłany: 20-10-2009, 23:36   

tylko właśnie specjalnie go sobie oglądnęłam dokładnie, i nic więcej poza wspomnianymi wyżej informacjami nie było.. ;)
 
     
Amika
Solanka


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 49
Wysłany: 21-10-2009, 01:30   

A może to byl autobus jadący z dziećmi na basen?
 
     
MisterWlck 
Żupnik
Górnik



Osiedle: Śródmieście, (wczesniej Lekarka)
Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 74
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-10-2009, 18:41   

to nie był autobus z dziećmi na basen bo 4 autobusy takie stały na starym parkingu PKS i o godzinie 20 to już dzieci chyba nie chodzą na basen. :)
_________________

 
     
gosc
Gość
Wysłany: 21-10-2009, 20:15   

Od wczoraj Kraków gości prawie 400 przedstawicieli z 27 krajów europejskich, którzy przyjechali do naszego miasta, by uczestniczyć w Forum Civitas 2009. Tematem konferencji jest poszukiwanie środków, które byłyby w stanie ustrzec miasta przed paraliżem komunikacyjnym. Zaproszeni goście, poza dyskusją, mogą również przejechać się krakowskim tunelem tramwajowym, zwiedzić dyspozytornię Telebusa oraz Centrum Sterowania Ruchu w ZIKiT, a także Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Autobusów wynajętych z MPK było kilka w Wieliczce, które przywiozły gości do Kopalni Soli.
 
     
ygrek 
Mina



Osiedle: Zdrojowe
Pomógł: 2 razy
Wiek: 53
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 1160
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 21-10-2009, 20:58   

gosc napisał/a:
Zaproszeni goście, poza dyskusją, mogą również

Oj mogą, mogą. A wieczorami mogą nawet zawstydzić turbodymomena, szczególnie że nie za swoje mogą :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 16