Poprzedni temat «» Następny temat
[boks] Artur Szpilka
Autor Wiadomość
Acharavi 
Kopacz
Acharavi


Osiedle: Krzyszkowice
Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 6
Wysłany: 27-01-2014, 12:32   

Artur uparł się,że będzie jednym z kilku bokserów w kategorii ciężkiej który walczy praktycznie bez gardy i blokuje ciosy ramieniem,już po pojedynkach z przeciętnym Mollo w których dwa razy leżał na deskach powinien się zastanowić,że coś jest nie tak,pozostaje mieć nadzieję,że najlepsze wnioski wyciąga się z wielkich porażek a nie z wielkich zwycięstw...
 
     
ArturSosin 
Nadszybie



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 4295
Wysłany: 29-01-2014, 23:46   

Piotrex napisał/a:
prywatnie mże być normalny gość ale musi być też taki walnięty
No to sie zdecyduj.
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 26-02-2014, 13:01   

Cytat:
- Nigdy tego wcześniej nie mówiłem. Nigdy go nie rozumiałem. Ale już teraz wiem, co czuł Andrzej Gołota. Wiem, jak inaczej się walczy, kiedy stawka jest wielka. Ja wychodziłem do ringu w Nowym Jorku, tak jak Gołota wychodził kiedyś do pierwszej walki z Riddickiem Bowe. Czy później do Lennoxa Lewisa. Myślałem, że Andrzej to taki świr, ale już wiem, że to wszystko rozgrywa się w głowie. Tam się wygrywa i przegrywa - mówi w pierwszym wywiadzie od powrotu do Polski po porażce z Bryantem Jenningsem Artur Szpilka.


Źródło:
www.ringpolska.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 17-04-2014, 20:44   

WP.PL napisał/a:
Artur Szpilka wypowiedział wojnę gejom. "Nienawidzę pedałów"

Artur Szpilka od dawna marzy o pojedynku z Krzysztofem Zimnochem (na głównym zdjęciu). Obaj pięściarze powiedzieli o sobie wiele mocnych słów. Od pewnego jednak czasu "Szpila" znalazł nowy cel ataków - mniejszości seksualne, wobec których wyraża wielką dezaprobatę. W rozmowie z "Super Expressem" nadzieja polskiego boksu poszła jednak na całość. - Nienawidzę pedałów - wypalił 25-latek.

Szpilka "błysnął" w styczniu tego roku, kiedy to przed walką z Bryantem Jenningsem został zapytany na temat gender, o którym wówczas było bardzo głośno w naszym kraju. "Szpila" zareagował alergicznie. - Gender? Co to jest? Coś z pedałami?

Teraz przyznaje, że nieco mu się dostało za tamten wywiad. Głównie z powodu niewiedzy. - Po tej wypowiedzi dostałem małego pstryczka w nos - zdradził "Super Expressowi" pięściarz. Dodał również, że dokształcił się w tym temacie. - Teraz już wiem, co to jest gender, ale to problem z d... - powiedział.


Źródło:
www.sport.wp.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 19-04-2014, 20:19   

A czy oprócz tego nic nie znaczącego newsa wiadomo co będzie się dziać w tym roku z Arturem jakieś walki itp. ?
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 19-04-2014, 20:54   

Niewiele wiadomo, ringpolska.pl pisze o domniemanej walce w czerwcu, przeciwnik, oraz bliższe szczegóły na chwilę obecną nieznane...
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 20-04-2014, 18:04   

Niebawem pewnie skończy jak Adamek, poglądy już ma podobne.
Pewnie ktoś go na swoją listę wyborczą przygarnie ( wybory do parlamentu za rok )
Chociaż karany chyba nie może być posłem ?
_________________
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 20-04-2014, 23:13   

przemo napisał/a:
Niebawem pewnie skończy jak Adamek, poglądy już ma podobne.


Ja bym powiedział nie modne .
niestety postepujacy liberalizm wywiera na politków, senatorów i taki swiatopoglad i ten który jest nie modny wypada ...

przemo napisał/a:
Chociaż karany chyba nie może być posłem ?


Gdzieś czytałem ile posłów z naszego parlamentu miało przygody z prawem ( nie w wyniku wypadku nieszczesliwego ) i wcale Szpilka by sie nie wybijał jest wielu którzy maja jeszcze gorszą aparycję
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 22-04-2014, 08:20   

Szpila miał walczyć w czerwcu z Nagy Aguilierą, byłym przeciwniekiem Tomka Adamka, niestety rozminął się z menadżerami o swoje wymagania ( nie wiadomo do końca czy chodziło o wymagania finansowe czy jakieś inne ) i w czerwcu na kolejnej gali Wojak Boxing Night nie wystąpi. Póki co innych konkretów - brak.

Szkoda, bo walka w Polsce, jako walka wieczoru, z solidnym Aguilerą byłaby dla Szpilki chyba najlepszym wyjściem po ostatniej przegranej.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 22-04-2014, 15:18   

WP.PL napisał/a:
Zimnoch może zastąpić Szpilkę

Artur Szpilka nie będzie walczył na czerwcowej gali w Rzeszowie. Jego miejsce może zająć Krzysztof Zimnoch - informuje serwis "RingPolska.pl".


Szpilka miał walczyć z reprezentantem Dominikany - Nagym Aguilerą (19-8, 13 KO). Okazuje się jednak, że pięściarz z Wieliczki, który w styczniu w starciu z Bryantem Jenningsem poniósł swoją pierwszą zawodową porażkę, nie porozumiał się ze swoimi promotorami.

- Nasz kontrakt precyzyjnie określa oczekiwania jakie Artur może stawiać przed każdą walką. W tym przypadku oczekiwania Artura znacząco przekraczały nasze możliwości i ustalenia kontraktowe - tłumaczy na łamach "RingPolska.pl" współpromotor Artura, Piotr Werner.

Werner dodał, że kontrakt z Arturem Szpilką daje pięściarzowi pole do negocjacji, ale tylko w przypadku wystąpienia pewnych przesłanek. Szpilka jest zdania, że może już prosić o lepsze warunki. Promotorzy uważają inaczej.


źródło:
www.sport.wp.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
przemo 
Żupa solna



Osiedle: 500m od rynku
Pomógł: 17 razy
Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 6286
Skąd: 49.991 N, 20.060 E
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 22-04-2014, 18:42   

No cóż w XXX się poprzewracało - szkoda :(
_________________
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 22-04-2014, 20:21   

Nadal nie ma walki Szpilka - Zimnoch to by był przebój :-)
 
     
Madafaker 
Mina



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1716
Skąd: Małopolska Rulez !!
Wysłany: 28-04-2014, 10:15   

Łukasz Madej napisał/a:
Pięściarz z Wieliczki nie chciał atrakcyjnej walki. Czeka na Wacha?

Artur Szpilka nie wróci na ring 7 czerwca i tym samym - przynajmniej na razie - nie dojdzie do jego pojedynku z Nagyem Aguilerą. - Oczekiwania Artura były nieadekwatne do tego, co możemy zaoferować - mówi prowadzący karierę walczącego w kategorii ciężkiej 25-latka Piotr Werner.
Taka decyzja "Szpili" może dziwić, bo warunki grupy KnockOut Promotions przyjął pochodzący z Dominikany Aguilera. Do tego Polak - który co prawda ma prawo przed każdym występem negocjować warunki - w styczniu przegrał z Bryantem Jenningsem, a teraz walka z byłym rywalem Tomasza Adamka byłaby świetną okazją, żeby w dobrym stylu przypomnieć o sobie nie tylko polskim fanom.

- Myślałem, że troszeczkę spokornieje w oczekiwaniach, ale trwało to tylko przez dwa dni po porażce.
Potem wrócił ten stary Szpilka - tłumaczy z uśmiechem Werner. - Stał twardo na stanowisku, a z pustego to i Salomon nie naleje. Nie mam jednak pretensji - dodaje.

Na zamieszaniu na pewno nie skorzystają bogate zagraniczne grupy, a przypomnijmy, że karierę polskiego zawodnika pilnie śledzi między innymi K2 braci Kliczków. - Z Arturem, i innymi naszymi czołowymi bokserami, podpisaliśmy takie umowy, że żaden nie ma szans na rozstanie przed upływem ich terminu. Umowa Szpilki ważna jest jeszcze przez kilka lat, a poza tym są zawarte różne opcje, więc z tego może zrobić się i dziesięć lat - twierdzi.

Teraz przed"Szpilą" kolejne pół roku treningów pod okiem Fiodora Łapina, bo między linami ma pojawić się dopiero 8 listopada w Krakowie. Rywalem być może będzie Mariusz Wach, ale na razie do oficjalnych rozmów jeszcze nie doszło.


Źródło:
www.gazetakrakowska.pl
_________________
Od 0 do 18 cm w 5.5 sekundy :-)
 
 
     
Bronek 
Zawalisko



Osiedle: Boża Wola
Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 717
Skąd: Wieliczka
Wysłany: 28-04-2014, 10:20   

Madafaker napisał/a:
bo między linami ma pojawić się dopiero 8 listopada w Krakowie. Rywalem być może będzie Mariusz Wach, ale na razie do oficjalnych rozmów jeszcze nie doszło.


Ponoć jego najbliższa walka to właśnie na jesieni 8 listopada, ma się odbyć na hali w Czyżynach a przeciwnikiem wcale ma nie być Wach a Zimnoch.
_________________
www.srodmiescie.wieliczka.eu
 
     
Piotrex 
Mina
Obiezyswiat



Osiedle: wies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 96
Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 1447
Skąd: Wieliczka i okolice
Wysłany: 04-05-2014, 07:50   

Oj to lepiej tam nie iść bo pod halą pewnie będą potyczki palkarsko bokserskie hehe
Szpilka jak przegra z Zimnochem a daje im szansę pół na pół to będzie miał ciężko wrócić do elity już o nim pomału ludzie zapominają uważam że dwa pojedynki na wysokiej półce to optymalnie w roku tylko czy ten Lapin coś tu może jeszcze wykrzesać ???
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template modified by Mich@ł
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 16